Connect with Us

“Do të ndez unë”/ Taulanti i çmendur pas konkurrentes së re të Përputhen

Showbizz

“Do të ndez unë”/ Taulanti i çmendur pas konkurrentes së re të Përputhen

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Konkurrentja e re e Përputhen, Alvisa ka zgjedhur në takim katër minutësh, Taulantin.

Takimi nuk ka shkuar ashtu siç duhet, pasi Taulanti ka mbetur pa fjalë nga bukuria e Alvisës.

Ai u shpreh menjëherë: “Kam turp, jam i çmendur pas teje.”

Alvisa e surprizuar nga sjellja e Taulantit, u hspreh se priste më shumë nga ai, por konkurrenti u shpreh se do ketë kohë për të treguar edhe më shumë pasi ishte i emocionuar duke qenë se ishte hera e parë që bënte takim katër minutësh para kamerave.

LEXO EDHE:  Përputhen s’ka mbaruar/ Bora dhe Olsa japin lajmin e shumëpritur

Ndërsa Alvisa reagoi duke thënë se: Do të ndez unë gjatë rrugës./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT-Vetëm me një këmishë nate/ Fifi poston fotot provokuese

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi, këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut shqiptar ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet vetëm me një këmishë në ngjyrë të hirtë.

Me flokët e shkujdesura dhe me një make-up shumë të kuruar, Fifi duket shumë provokuese në postimin e fundit.

Një ditë çdo gjë do të ketë kuptim”, shkruan Fifi në krah të fotove.

LEXO EDHE:  Pas ikjes së Ledjanës nga Përputhen/ Mevlani jep mesazhin e rëndësishëm

LEXO EDHE:  “Turp, ul një femër për një mashkull”/ Ndjekësit nuk kursehen me Alvisën, e “kryqëzojnë” pas debatit për EdinFotoja është pëlqyer nga shumë persona të cilët e komplimentojnë fifin për dukjen e saj si edhe i vënë në dukje faktin se është dobësuar shumë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme/CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vetëm me të brendshme/ Megan Fox dhe Kourtney Kardashian i vënë “flakën” Instagramit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian janë siguruar që të “thyejnë rrjetin” me fotot e postuara së fundmi.

Dyshja janë fotografuar në një dysheme te shtrira, të veshura vetëm me një palë të brenshme dhe janë siguruar që të mbulojnë më anë të duarve vetëm pjesën e gjoksit.

Menjëherë pas publikimit të fotove miliona pëlqime dhe komente kanë vërshuar në profiling e dy prej vajzave më të komwntuara të showbizit.

LEXO EDHE:  Takimi me Vuçiç/ Kurti M’u refuzua propozimi, kuptova mosgatishmërinë për marrëveshje!

LEXO EDHE:  “Turp, ul një femër për një mashkull”/ Ndjekësit nuk kursehen me Alvisën, e “kryqëzojnë” pas debatit për EdinDhe ata që u panë duke vallëzuar, u mendua se ishin të çmendur, nga ata që nuk mund ta dëgjonin muzikën”, shkruan Kurtney pranë fotove.

Kujtojmë së dyshja ishin bashkë edhe gjatë eventit të ndarjes së cmimeve “MTV VMAs”. Të shoqëruara nga partnerët e tyre ato  ishin gjatë gjithë kohës në qëndër të vëmendjes.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bëni seks me gratë të keni sevapë”/ Reagon ashpër ish konkurentja e “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një deklaratë e bërë nga Imami i Kosovës ka ngallur diskutime shumë të forta. Ai është shprehur se burrat duhet të bëjnë më shumë seks me gratë në mënyrë që të kenë më shumë sevapë nga Zoti.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe ish konkurentja e “Përputhen” Ina Kollçaku. Sipas saj duhet të respektohen të gjitha fetë por në momentin që cënohet figura e femrës ajo do të reagojë gjithmonë.

“Mënyra se si e trajton femrën seksualisht, këta meshkuj mendojnë se vetëm ata kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Sipas tyre, gratë nuk ndjenjë kënaqësi gjatë kryerjes së marrëdhënies. Këta lloj meshkujsh duhet ta kuptojnë se femrat kalojnë orgazëm dhe kënaqen. Gratë bëjmë shumë sevape kur shkojmë me meshkujt”, është shprehur ish konkurentja e “Përputhen”

LEXO EDHE:  Ana e Për’puthen nuk përmbahet/ Puth këngëtarin në mes të emisionit

LEXO EDHE:  “Turp, ul një femër për një mashkull”/ Ndjekësit nuk kursehen me Alvisën, e “kryqëzojnë” pas debatit për EdinIna gjithashtu është bisnezmene dhe me profesion psikologe. Ajo reagon shpesh herë në lidhje me çështjet sociale veçanërisht për mbrojtjen e të drejtave të grave./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE