Connect with Us

Aksident në Mallakastër/ Makina përmbyset në mes të rrugës, dy të plagosur

Kronika

Aksident në Mallakastër/ Makina përmbyset në mes të rrugës, dy të plagosur

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një aksident rrugor është regjistruar pasditën e sotme në Mallakastër.

Një automjet ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në mes të rrugës.

Paraprakisht mësohet se dy persona kanë mbetur të lënduar.

Sakaq, në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Kronika

Breshëri plumbash në Tiranë/ Dyshohet për të plagosur

Publikuar

-

Nga

cna lajme kronike

Të shtëna me armë zjarri raportohet se kanë ndodhur pranë shkollës “Andon Zako Çajupi”, në Tiranë.

Të dhënat e para flasin për një konflikt mes personash, që  ka nisur me përdorimin e sendeve të forta dhe më pas është është përshkallëzuar me përdorimin e armës së zjarri.Raportohet se ka të plagosur. Nuk dihen shkaqet që kanë çuar në përleshjen e dhunshme.

LEXO EDHE:  E rëndë/ Makina përplas biçikletën, një i vdekur

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë në autostradë/ Të plagosurit me urgjencë në spital

Ndërkohe, katër persona të lënduar janë dërguar në spital. Policia ka mbërritur në vendngjarje, ku ka sekuestruar një armë zjarri si dhe ka shoqëruar disa persona./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Ekzekutimi mafioz në Elbasan/ Policia aksion “Blic”, kontrolle të befasishme makinave luksoze

Publikuar

-

Nga

#cnanews #cnalajme #citynews #citynewslajme #cnaal #lajmecna #lajme #politikecna #cnapolitike #cnaeditorial #cnashowbizz #showbizcna #cnaopinion #opinioncna

Policia e Elbasanit po zhvillon një aksion “Blic”,  në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Luleve, pikërisht aty ku u ekzekutuan disa ditë më parë Lulzim Bitri dhe Ardian Çollaku.

Policia po ushtron kontrolle duke ndalur automjete që kryejnë manovra të rrezikshme si dhe makinave të shtrenjta u bëhet kontroll fizik dhe të dokumentacionit.Ende nuk është raportuar për ndonjë person të shoqëruar.

LEXO EDHE:  Vlorë/ Përshihen në flakë 3 automjete, nuk dihen shkaqet

LEXO EDHE:  Aksident në aksin Fushë Krujë-Tiranë/ Të plagosurit me urgjencë drejt Traumës

Kujtojmë se vrasja ndodhi vetëm pak ditë më parë, ku Lulzim Bitri dhe Ardian Çollaku u ekzekutuan sapo zbritën nga makina. Bitri mbeti i vdekur në vend kurse Çollaku e ndërroi jetë disa orë më vonë në Spitalin e Traumës. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Vidhnin energjinë përmes lidhjeve të paligjshme/ Përfundojnë në pranga dy persona

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Policia e Skraparit ka vënë në pranga dy shtetas të cilët po vidhnin energji elektirke me leidhje të paligjshme.

Shtetasit F.SH, 65 vjeç dhe E.SH, 41 vjeç janë akuzuar për veprën penale “Vjedhja e energjisë elektrike.”

“Vidhnin energji elektrike nëpërmjet lidhjeve të paligjshme, vihen në pranga 2 shtetas.Shërbimet e Policisë Skrapar, bazuar në informacionet e marra se dy shtetas përfitonin energji elektrike nëpërmjet lidhjeve të paligjshme, së bashku me punonjësit e OSHEE-së, organizuan punën dhe ushtruan kontroll në banesat e shtetasve F. Sh. dhe E. Sh., ku konstatuan lidhje të paligjshme të energjisë elektrike.

LEXO EDHE:  E rëndë/ Makina përplas biçikletën, një i vdekur

LEXO EDHE:  Aksidentohet mjeti i maturantëve/ Raportohet për të plagosur

Në përfundim të veprimeve të para hetimore, specialistët e Seksionit për Krimet arrestuan në flagrancë shtetasit F. Sh., 65 vjeç dhe E. Sh., 41 vjeç, të dy banues në Gjerbës, Skrapar, për veprën penale “Vjedhja e energjisë elektrike”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime të mëtejshme”, njofton policia./CNA.al

LEXO TE PLOTE