Connect with Us

“Suksesi im të dedikohet ty dhe vetëm ty. Të dua”/ Mozzik bën urimin emicionues

Showbizz

“Suksesi im të dedikohet ty dhe vetëm ty. Të dua”/ Mozzik bën urimin emicionues

Publikuar

-

Mozzik nuk harron kurrë që ta urojë të ëmën sa herë është një datë e rëndësishme.

Së fundi, në një postim në rrjetet sociale, Mozzik bën të ditur se nëna e tij feston ditëlindjen.

Reperi s’ka ngurruar që ta shfaqë edhe njëherë publikisht gjithë dashurinë që ka për të, duke i bërë edhe një urim emocionues.

LEXO EDHE:  Robert Berisha bën publike dashurinë për të ëmën

Ai ka publikuar një foto të Hanës së bashku me mamanë e tij, ndërsa shkruan “Urime datelindja Nanë e dashur! Të paçim edhe 100 vite me shëndet e gjitha të mirat! Lutjet e bekimet e tua sigurisht që janë ato që na përcjellin më së shumti . Suksesi im të dedikohet ty dhe vetëm ty! Të Dua Nanë !”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“E di që i duhesha atij formati, por nuk pranova”/ Moderatorja tregon arsyen pse refuzoi “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

14 konkurentë Vip, janë bërë tashmë pjesë e shtëpisë më të famshme në vend. Por natyrisht që do të ketë eleminime dhe prurje të reja brenda emisionit.
Në momentin e përzgjedhjes së konkurentëve pati shumë aludime rreth personazheve që do të ishin pjesë e Big Brother”.
Një prej tyre ishte edhe moderatorja e njohur e “Ëhy Not”, Roza Lati e cila duket se e ka refuzuar ftesën për faktin se nuk e kishte lksin të rrite e mbyllur 3 muaj brenda shtëpisë.

LEXO EDHE:  “Do qelbin dynjanë…”/ Manjani sulmon Veliun dhe paralajmëron fakte tronditëse

LEXO EDHE:  Katër vite burg për shoferin që përplasi katër vajza/ Reagimi rrënqethës i nënës: Si nuk përmbyset kjo botë

Më erdhi keq, pasi e di që ndoshta mund t’i duhesha atij formati, por nuk e kam luksin të rri 3 muaj aty. Kam punë”,-tregoi ajo.Ajo është pyetur gjithashtu neës mendon të martohet, “Po plane për dasëm a ka Roza?”
Ajo është përgjigjur: “ Rita e do një dasëm, kështu që Roza do ja plotësojë dëshirën”./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të poshtër, emision bullizues, turp”/ Rrjeti “shpërthen” keq ndaj “Përputhen”: “Mos gjykoni Julin”

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në “Përputhen” është bërë një debat shumë i ashpër rreth Julit. Gjykimet kundër Julit kanë bërë që produksioni ta pyesë sërisht rreth seksualitetit të Julit. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të nxehet dhe të shpërthejnë më komente kundër produksionit dhe personave brenda të  cilët e kanë bullizuar Julin.

Mikela turp ,reagim i tillë ndaj Julit ishte bullizues ,duke përdorur takimin dhe biseden e dhimshme të Julit kundra tij ,shum taktikë e pisët nga Mikela”, shkruan njëri nga komentuesit.Turppp o njerez nuk keni turp ku keni arritur per klikime saqë dje ja shfrytezuat historinë dhe sot kerkon ta hiqni e turperoni duke i bërë pyetje si kjo dhe ajo Mikela e shtriga o Bora o Arjan o topchanel o shtriga Alsa që ty Zoti do të denoje nje ditë turpp me vjen keq për ato qe shkojnë atje shiko si I shfrytezojnë”, vazhdon një tjetër.

LEXO EDHE:  REPORTAZH/ Njihuni me parajsën e fshehur thellë në Bujtinën Lika

LEXO EDHE:  REPORTAZH/ Njihuni me parajsën e fshehur thellë në Bujtinën Lika

Kujtojmë se së fundmi Juli ishte në takim me Mikelën, ku ndau edhe historinë e dhimbshmë të jetës se tij, dhunën fizike dhe psikologjike nga i ati./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk i njeh askush”/ Fifi “shpërthen” kundër banorëve të “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pas një pauze gati 4 vjeçare, emisioni i cili ka thyer rekorde shikueshmërie është rikthyer në ekranin e Top Channel. Por këtë herë formati është shumë më ndryshe. Personazhet tashmë nuk janë persona të zakonshëm por VIP.

Ky fakt e bën akoma më interesant sepse na jep mundësinë të njohim më shumë rreth konkurentëve.

Deklaratat, rrefimet, opinionet dhe debatet si duket po kthehen në diçka të zakonshmë.

LEXO EDHE:  Humbi celularin/ Nëna rreh për vdekje djalin 9 vjeçar

LEXO EDHE:  Humbi celularin/ Nëna rreh për vdekje djalin 9 vjeçarSë fundmi ka qenë Fifi ajo e cila ka bërë një deklaratë të fortë në dhomën e rrëfimit.

Pas një debate që ka bërë me banorët e shtëpise ajo është shprehur, “s’kanë bërë kurrë sgjë në jetën e vet, nuk i njeh askush”, tha Fifi e nervozuar, e derisa qante, duke thumbuar kështu banorët që janë pjesë e” Big Brother”./CNA.al

LEXO TE PLOTE