Connect with Us

Pëlqimi i saj i parë/ Ja kë zgjodhi Ritvana në Përputhen

Showbizz

Pëlqimi i saj i parë/ Ja kë zgjodhi Ritvana në Përputhen

Publikuar

-

cna lajme show

Nga një lojë ku duhet të zgjidhnin njërin prej djemve, Ritvana ka zgjedhur Azemin, duke na lënë të kuptojmë kështu edhe pëlqimin e parë të saj.

Nga biseda mes tyre, Ritvana foli edhe për ish- të dashurin e saj të fundit, duke thënë se ai ishte një danez.

“Jemi ndarë për shkak të karrierës. Kemi qenë për dy vite bashkë. Kjo ka qenë lidhja ime më e rëndësishme”, tha ajo.

LEXO EDHE:  Ish konkurrenti nxjerr “të palarat” e Përputhen/ “Mos u merrni me mua o emision i degjeneruar”

Ndër të tjera, konkurrentja tha se para çdo gjëje, në jetën e saj vjen familja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Dafina Zeqiri shuan kuriozitetin e fansave/ Publikon fotot nga fëmijëria

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit. Ajo është komentuar shpesh në media për stilin dhe pamjen e saj.

Së fundi Dafina ka vendosur të shuajë kuriozitetin e të gjithëve, duke treguar disa foto nga fëmijëria, duke zbuluar se si ka qenë në klasën e dytë dhe të gjashtë.

LEXO EDHE:  Antonela befason me zgjedhjen e saj/ “Ose Atdheun ose asgjë”

LEXO EDHE:  Mikela e prekur nga Argjendi/ “Është gjesti më i ulët që mund t’i bësh një femre”

Duket se Dafina ka ruajtur të njëtën buzëqeshje si nga fëmijëria.Kujtojmë se këngëtarja po shijon sukseset e hiteve të njëpasnjëshme nga Albumi, “Dafinë Mo”j, në të cilin ka përfshirë edhe bashkëpunime me shumë artistë të njohur shqiptarë.

Por më i veçanti është dueti që ka bërë me nënën e saj./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-WOW-Me flokët e prera shkurt/ Xhensila Myrtezaj mahnit me pamjen e re

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura dhe të njohura të showbizit shqiptar.

Pas hitit me reperin Lumi B, duket se këngëtarja ka përgatitur një tjetër surprizë për fansat e saj.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, ku ka mahnitur të gjithë ndjekësit me pamjen e re.

LEXO EDHE:  Murati lë në pritje Sindin për Olën/ Rrjeti “plas” në komente

LEXO EDHE:  Ish konkurrenti i Përputhen habit me deklaratën/ "Bëra kompromis me të dashurën për tu futur në emision"E mbuluar me gurë të shëndritshëm në pjesën e sipërme, me flokët e prera shkurt, Xhensila duket shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

“Durim”, shkruan ajo krahas fotos, duke nënkuptuar se një projekt është rrugës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Prej muajsh të ndarë/ A mendon më Ledjana për Mevlanin?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe pse tashmë u bënë kohë që janë ndarë, fansat nuk reshtin së pyeturi Ledjanën në lidhje me Mevlanin. Së fundi Ledjana ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit, ku një prej tyre e pyet nëse mendon për Mevlanin.

Ledjana është shprehur se nga mëngjesi deri në darkë është aktive me punë dhe nuk ka kohë të mendojë për askënd.Ajo shton se ka shumë persona që i ka larg për momentin dhe nuk di se kë të mendojë më përpara.

LEXO EDHE:  Jona Spahiu përlotet gjatë emisionit live: “Nuk kam bërë asgjë”

LEXO EDHE:  Jona Spahiu përlotet gjatë emisionit live: “Nuk kam bërë asgjë”

Unë nga mëngjesi deri në darkë e aktivizoj veten me punë dhe angazhime në mënyrë që të mos kem kohë për të menduar për askënd. Hmmm nëse do të ishte si thua ti fatkeqësisht të gjithë personat që i dua ikam larg për momentin. Ndaj se di kë të mendoj më përpara”, shkruan Ledjana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE