Connect with Us

Konkurrentja e re në Përputhen/ “Jetoj me qenin, por dua edhe një të dashur”

Showbizz

Konkurrentja e re në Përputhen/ “Jetoj me qenin, por dua edhe një të dashur”

Publikuar

-

cna lajme show

Konkurretja më e re në Përputhen është Mikela Pupa. Ajo është 26-vjeçe dhe jeton në Tiranë.

“Jam vajzë e pavarur. Në përputhen kam ardhur për të gjetur dashurinë. Djemtë janë goxha interesantë, por do t’i shohim në vazhdim”, thotë ajo.

Më tej ajo shton se ka këmbëngulur të jetë pjesë e Përputhen, pasi e sheh si mundësi për të njohur dikë në ekran, duke qenë se është tip i vështirë për t’i njohur djemtë jashtë.

Mikela tha gjithashtu se nga Përputhen do të ndryshojë rutina e saj dhe do të ketë një jetë më aktive, pasi ajo jeton vetëm me qenin e saj.

LEXO EDHE:  Ledjana nuk gjen qetësi/ Ja ndryshimi i fundit tek ajo

“Kam shumë nevojë për dashurinë, jetoj vetëm me qenin”, tha Mikela më tej.

E pyetur nga Ariani për djemtë e sezonit të kaluar të Përputhen, Mikela tha se asnjëri nuk i shfaqi interes, ndërsa në fizik ishte Fatjoni dhe Atdheu që i pëlqyen.

Dy cilësitë që ajo vlerëson më shumë tek një mashkull janë nesnikëria dhe siguria./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Plase bombën”/ Ndjekësi ka një kërkesë të veçantë për Sindin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Sindi Loci, ish konkurrentja e “Përputhen”, vazhdon të jetë një prej emrave më të komentuar në median rozë. Kjo përshak së Sindi, pothuajse në çdo intervistë flet hapur për skandalet që ndodhin brenda emisionit.

Për këtë arsye, një prej ndjeksësve e ngacmon Sindin për të treguar nëse di dicka më shumë në lidhje më skandalet e edicionit të ri të “Përputhen”.

Sindi a ka ndonjë lidhje sekrete aty brenda “Përputhen” që e di edhe ti, dhe do të plasësh bombën”, i shkruan ndjekësi.

LEXO EDHE:  Almeda Abazi në pritje të ëmbël/ Zbulon emrin e vajzës që do të vijë së shpejti në jetë

LEXO EDHE:  Ledjana nuk gjen qetësi/ Ja ndryshimi i fundit tek ajoNderkohë që Sindi ja kthen, “Unë nuk “plas bomba” pëe askënd që nuk më ka prekur dhe nuk e njoh personalisht. Nuk kam pse gjykoj apo demaskoj askënd që nuk ja di zanafillën e historisë. Në këtë pikë jam njeri që shoh punët time”.

Kujtojme se së fundi është shpallur nje “luftë e heshtur” midis Arjanit dhe Sindit dhe të dy herë pas here “thumbojnë” publikisht njëri-tjetrin.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  “Kanë filluar debatet”/ Olsa Muhameti jep lajmin: Çfarë do ndodhë me “Përputhen +40”

LEXO EDHE:  FOTOT- Tea Trifoni, personazhi që bëri të gjithë shqiptarët të flasin për të/ Ndryshimi i saj drastik në “Përputhen”

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

35 vite bashkë/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i Tom Ford

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tom ford, ka njoftuar vdekjen e bashkëshortit të tij Richard Buckley. Lajmi është bërë i ditur nga CNN Style.

“Richard ndrroi jetë nga shkaqe natyrore në shtëpinë e tyre në Los Angeles mbrëmjen e kaluar, në praninë e Tom dhe djalit të tyre Jack.

Bashkëshorti i Ford, Buckley ishte një prej emrave më të njohur ne botën e modës.Gjithashtu ishte një gazetar dhe redaktues amerikan i medias në fushën e modës. Buckley shkroi për Vogue Italia dhe revistën Nju Jork, dhe punoi si redaktore për “Ëomen Ëear Daily”, “Vanity Fair” dhe “Vogue Hommes”. Në  këto të fundit ai ishte kryeredaktor nga viti 1999 deri në 2005.

LEXO EDHE:  Atdheu dhe Sara puthen me njëri-tjetrin/ Arjan Konomi thumbon dyshen: Iku dhe një ditë

LEXO EDHE:  "Isha në qiellin e shtatë”/ Melisa zbulon kush e dha puthjen i pari

Jo vetëm kaq por ai njihej gjithashtu edhe per pjesëmarrjen e tij në aktivitete bamirësie bashke me bashkëshortin e tij Tom Ford./CNA.al

LEXO TE PLOTE