Connect with Us

“Jam e ëmbël dhe shumë e keqe”/ Infermierja seksi fut në “sherr” konkurrentët e Përputhen

Showbizz

“Jam e ëmbël dhe shumë e keqe”/ Infermierja seksi fut në “sherr” konkurrentët e Përputhen

Publikuar

-

cna lajme show

Konkurrentja tjetër në”Përputhen” është infermierja seksi Mariada Shahillari. Ajo është 28-vjec, dhe vjen nga Skrapari. Mariada ëshë diplomuar në fushën e mjekësisë, ndërsa punon si estetiste.

Gjëja e parë që ajo shikon te një mashkull është buzëqeshja dhe pamja e jashtme.

“Jam femër ambicioze, kur dua të arrijë diçka e arrij”, thotë Ada.

Hyrja e saj solli edhe shumë brohoritje nga djemtë ,të cilët e priten me komplimente të ndryshme si: Je ekstremisht e bukur, i ke buzët shumë të bukura, pamja e jashtme dhe veshja shumë e bukur. Duke qenë se ishte veshur edhe me të verdha djemtë e pytën nëse ishte xheloze apo jo.

LEXO EDHE:  “Shko lëpiju para mbrapa Adës”/ Bruno shpërthen ndaj Mikelës: Nuk ke respekt për gjininë tënde

“Jam e ëmbël dhe shumë e keqe”, thotë ajo.

Ndër të tjera Ada tha se nuk ishte e vështirë të gjente të dashur jashtë, por i pëlqen televizioni, cunat janë shumë të mirë dhe prandaj ka ardhur në Përputhen.

“Jam 100% e vërtetë, nuk kam ardhur të jem falco. Besoj shumë në impaktin e parë, një nga djemtë ma ka dhënë edhe impaktin e parë”, tha konkurrentja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë “flakën” rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

LEXO EDHE:  Irritohet Elvisi i Përputhen/ “Prezantojnë konkurrenten e re si një kukull që e porosit në faqe +18”

LEXO EDHE:  Irritohet Elvisi i Përputhen/ “Prezantojnë konkurrenten e re si një kukull që e porosit në faqe +18”

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës “FashionNova”.Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

35 vite bashkë/ Ndahet nga jeta bashkëshorti i Tom Ford

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tom ford, ka njoftuar vdekjen e bashkëshortit të tij Richard Buckley. Lajmi është bërë i ditur nga CNN Style.

“Richard ndrroi jetë nga shkaqe natyrore në shtëpinë e tyre në Los Angeles mbrëmjen e kaluar, në praninë e Tom dhe djalit të tyre Jack.

Bashkëshorti i Ford, Buckley ishte një prej emrave më të njohur ne botën e modës.Gjithashtu ishte një gazetar dhe redaktues amerikan i medias në fushën e modës. Buckley shkroi për Vogue Italia dhe revistën Nju Jork, dhe punoi si redaktore për “Ëomen Ëear Daily”, “Vanity Fair” dhe “Vogue Hommes”. Në  këto të fundit ai ishte kryeredaktor nga viti 1999 deri në 2005.

LEXO EDHE:  “Plas keq” mes vajzave të Përputhen/ Ada kapet me Alvisën: Mos fol më

LEXO EDHE:  Irritohet Elvisi i Përputhen/ “Prezantojnë konkurrenten e re si një kukull që e porosit në faqe +18”

Jo vetëm kaq por ai njihej gjithashtu edhe per pjesëmarrjen e tij në aktivitete bamirësie bashke me bashkëshortin e tij Tom Ford./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-Aktorja shqiptare e filmave me “pullë të kuqe” “nxeh” rrjetin/ Poston foton provokuese

Publikuar

-

Nga

Alby Rydes është shqiptarja e cila është bërë shumë e njohur për pjesëmarrjen e saj në filmat me pullë të kuqe.

Së fundmi ylli i pornos ka postuar një foto në Instagram e cila shfaqet tejet provokuese para pasqyrës, me një komplet të zi pas trupit.Jeton në SHBA, Florida dhe është nëna e një djali. Ylli shqiptar i pornos kritikohet shpesh për faktin që ka zgjedhur të jetë pjesë e prodhimeve pornografike. Sidomos komentuesit shqiptare të cilët  i venë në dukje se nuk mund të ketë këtë profesion pasi është nena e një djali

LEXO EDHE:  “Plas keq” mes vajzave të Përputhen/ Ada kapet me Alvisën: Mos fol më

LEXO EDHE:  "Plas keq" mes vajzave të Përputhen/ Ada kapet me Alvisën: Mos fol më

Por si duhet asaj nuk i interesojnë keto komente dhe në rrjetet sociale shpesh poston fragmente nga puna por edhe nga jeta private me djalin e saj./CAN.al

LEXO TE PLOTE