Connect with Us

E harroi Rudinën/ Kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën ish-bashkëshortit të aktores

Showbizz

E harroi Rudinën/ Kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën ish-bashkëshortit të aktores

Publikuar

-

Pas ndarjes së bujshme me aktoren e humorit, Rudina Dembacajn duket se ish-bashkëshorti i saj ka nisur një lidhje të re dashurie.

Së fundi, Aleksandër Varfaj ka publikuar në rrjetet sociale një foto mjaft romantike ku shihet së bashku me një vajzë e cila i dhuron puthje.

Këtë postim, ai e ka shoqëruar me një emoji zemër, duke treguar se bëhet fjalë për një person të afërt që i ka vjedhur zemrën.

LEXO EDHE:  I bëri “dalje” Sarës / Geliani i hedh sytë nga një tjetër konkurrente

Nga ana tjetër, Rudina Dembacaj ka treguar përherë se ka një marrëdhënie shumë të mirë me ish-partnerin e saj, Aleksandrin. Fëmija që kanë në mes, Viktoria, ka qenë një nga arsyet kryesore pse ata të dy kanë ruajtur raportet e mira me njëri-tjetrin./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Përlotet Fifi/ Arsyeja pse u prek banorja e “Big Brother VIP”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi dhe Semi, dy banoret e shtëpsisë më të famshme të momentit kanë bërë një bashkëbisedim dhe kanë folur për familjarët e tyre. Në këtë moment Fifi është prekur shumë dhe ka nisur të qajë.

Ajo i ka thënë Semit se i mungon shumë mbesa e saj sepse ka qenë pranë saj që kur ka lindur.

LEXO EDHE:  Fifi njofton fejesën dhe me këtë foto na çon vetëm tek një emër: Flori Mumajesi

LEXO EDHE:  “Pafundësisht e bekuar”/ Fotoja e fundit e Emina Çunmulaj do t’iu ëmbëlsojë mbrëmjenEdhe Semi ka thenë se mbesat e saj i ka në Kanada dhe nuk i ka parë asnjëherë.

Kjo është dita e dytë që Banorët e “Big Brother” janë brenda shtëpisë. Kujtojmë se rrugëtimi i tyre do të vazhdojë për 100 ditë të plota. Në fund njëri prej tyre do të shpallet fitues./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donaldi dhe shoqja e ngushtë e Borës bashkë në pishinë / Ndjekësit “shpërthejnë” keq me komente

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pjesë e big Brother u bë edhe këngëtarja e hitit “jetike” dhe njëkohësisht shoqja e ngushtë e Bora Zemanit, Semi jaupaj.

Ajo u pa duke u larë në pishinë me Donaldin dhe kaq mjaftoi që ndjekësit të shpërthejnë në komente duke bërë tag  Borën.

A e sheh se çfarë shoqe ke”, i drejtohen ata Borës.Pritej që për shkak të miqesisë së tyre Semi të mbante distancë prej tij, por ata u panë bashkë pa praninë e askujt dhe për këtë arsye pati një reagim të fortë nga publiku.

LEXO EDHE:  FOTO-Rudina Dembacaj publikon foton me vajzën e Markut/ Bën kometin “pikant”

LEXO EDHE:  FOTO-Rudina Dembacaj publikon foton me vajzën e Markut/ Bën kometin “pikant”

Kujtojmë se moderatorja  Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj, kanë qenë për një kohë shumë të gjatë në një lidhje por janë ndarë më vonë përfundmimisht./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-U përfolën për një lidhje/ Zbulohet marrëdhënia e Adës së “Përputhen” më reperin e njohur

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Para disa ditësh qarkulloi në rrjet një foto e Adës me reperin shqiptar Mateo Lala. U perfol se dyshja mund të ishin në një lidhje dashurie por e vërteta është se Ada është thjesh pjesëmarrëse në klipin e tij muzikor të titulluar “Jolie”.

Ada shfaqet shumë e kuruar në klip, e vëshur më një kostum bezhe pas trupi që i thekson format trupore bombastike dhe me një make up shumë professional.

LEXO EDHE:  FOTO-Rudina Dembacaj publikon foton me vajzën e Markut/ Bën kometin “pikant”

LEXO EDHE:  Fifi njofton fejesën dhe me këtë foto na çon vetëm tek një emër: Flori Mumajesi

Është bërë trend në fakt që klipe muzikorë marin këta konkurentë për shkak të marketingut dhe popullaritetit që ata kanë.Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme për të parë këngën./CNA.al

LEXO TE PLOTE