Connect with Us

Cako përplaset me Piperon/ “Je shërbëtor i Ramës”

Aktualitet

Cako përplaset me Piperon/ “Je shërbëtor i Ramës”

Publikuar

-

cna lajme aktuale

Konspiracionisti Alfred Cako është përplasur me doktorin infeksionit Pëllumb Pipero, pasi nuk ka qenë pro vaksinimit me detyrim.

Teksa u shpreh kundër përdorimit të vaksinës anti-COVID në Opinion, Cako e ka cilësuar Piperon një shërbëtor të vogël, duke thënë se urdhërohet nga kryeministri Edi Rama.

“Jam kundër vaksinës me detyrim, jama kundër diktaturës globale dhe diktaturës që kërkon të ndërhyjë në trupat e njeriut. Doktori është një shërbëtor i vogël nuk ia vlen të merrem, padroni i tij është Rama”, shprehet Cako./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Ekonomi

‘Ngrijnë” Euro, Dollari dhe Paundi/ Nuk ka lëvizje në tregun e këmbimit valutor

Publikuar

-

Nga

Kursi i këmbimit nuk po njeh luhatje, të paktën prej pesë ditësh.

Nuk ka ndryshim të shkëmbimit të monedhave të huaja me leku shqiptarë.

Dollari sot blihet me 103.2 lekë, dhe shitet me 108.2.lekë. Euro blihet me 120.7 lekë dhe shitet me 125.7 lekë.Paundi britanik, shitet me 140.6 lekë dhe shitet me 145.6 leke.

LEXO EDHE:  Braçe “i frikësuar” nga Covid/ Shfaqet me dy maska në takim, Rama i thur lavde

LEXO EDHE:  Të kushtojë sa të dojë! Vaksina e koronës duhet të shpërndahet në mënyrë të drejtë

Më poshtë sjellim këmbimin valuator të gjitha monedhave të huaja./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Sociale

E diela me shi dhe me temperatura deri në 24 gradë/ MeteoAlb sjell suprizat e motit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Vendi ynë mbetet me vlera të ulta barike të cilat do të sjellin mot kryesisht të vranët, me të shpeshta vranësirat paraqiten në Qendër dhe Jug të territorit duke rrezikuar reshje shiu si edhe reshje te pakta dëbore në zona të thella malore.

Por pasditja përmirëson përkohësisht motin duke rikthyer kthjellimet, kjo pasi mbrëmja shton serish vranësirat duke krijuar mundësi për reshje të pakta në zonat Jugore.

LEXO EDHE:  Rritet numri i viktimave nga Covid-19/ Ndërron jetë një pacient në Sanatorium

LEXO EDHE:  Braçe “i frikësuar” nga Covid/ Shfaqet me dy maska në takim, Rama i thur lavdeSipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten në orët e mëngjesit dhe mesditës duke luhatur vlerat ditore nga 5°C deri në 24°C.

Era do të fryejë mesatarisht me shpejtësi 50 km/h kryesisht nga drejtimi verior veriLindor duke gjeneruar ne Adriatik dhe Jon dallgëzim mbi 4  ballë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Politikë

I doli në krah Berishës/ Basha ‘hakmerret’ ndaj Martin Henze

Publikuar

-

Nga

Këshilltari gjerman pranë selisë së PD, Martin Henze është pozicionuar hapur në krah të ish-kryeministrit Sali Berisha kohët e fundit. Ndërsa nuk kanë munguar dhe thirrjet e tij ndaj Bashës se duhet të japë dorëheqjen.

Basha duket se ka vendosur të ‘hakmerret” dhe jo me kundëragumente, por duke e bllokuar në Twitter.Këtë e ka konfirmuar vetë Henze në rrjetet sociale ku shkruan Basha duhet t’u thotë lamtumirë demokratëve.

LEXO EDHE:  Braçe “i frikësuar” nga Covid/ Shfaqet me dy maska në takim, Rama i thur lavde

LEXO EDHE:  “Atje ku hyn dielli, s’ka virus”/ Gjuzi merr rolin e ekspertit, thirrje qytetarëve të thyejnë karantinën

“Shumë mahnitëse, Lulzim Basha më bllokoi. Ky Lulzim Basha, i cili pretendon se është demokrat dhe që për fat të keq, e ka vendosur veten jashtë ligjit, i thotë lamtumirë demokratëve. Kjo gjithashtu duhet t’u japë anëtarëve të Partisë Demokratike në Shqipëri ‘ushqim’ për t’u menduar.”/CNA.al

LEXO TE PLOTE