Connect with Us

Taulanti i Përputhen “gjuan” Ritvanën/ “Pastërtia e një vajze është tërbimi im në shtrat”

Showbizz

Taulanti i Përputhen “gjuan” Ritvanën/ “Pastërtia e një vajze është tërbimi im në shtrat”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Taulanti është një nga konkurrentët e rinj, i cili është futur në Përputhen. Me profesion trajner personal dhe berber.

Në hyrjen e tij u shpreh se “Pastërtia e një femre është tërbimi im në shtrat”.  Për shkak të natyrës së tij karizmatike, konkurrenti shkaktoi një situatë të qeshurash në studio.

Taulanti nuk nguroi të komplimentonte dhe Ritvanën, vajzën konkurrente të Përputhen.

LEXO EDHE:  Moderatorja e pranon publikisht/ Nuk di tabelën e shumëzimit

“Tërbimi lind nga pastërtia, ajo duket shumë e pastër, më bën për vete, më marros.

Buzëqeshja dhe lëkura  jote më duken shumë të pastra”, u shpreh Taulanti./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Zihet” me banorët për ushqimin/ Fifi merr surprizën e papritur në Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe pse është fillimi i relaityshowt Big Brother, brenda shtëpisë ka patur diskutime të forta mes banorëve, kryesisht për ushqimin dhe pastrimin.

Reagime të shumta dhe përplasje ka patur mes Fifi dhe disa prej banorëve të tjerë.

Në shoën e mbrëmshëm, pas sqarimit dhe kritikat që mori nga opinionistët dhe banorët, Fifi kërkoi falje për mëyrën e sjelljes brenda në shtëpi.

Pas kësaj Big Brother i ka sjellë në shtëpi një “surpizë” e cila ka befasuar këngëtare.

LEXO EDHE:  Moderatorja e pranon publikisht/ Nuk di tabelën e shumëzimit

LEXO EDHE:  “Je tjetër nivel”/ Ada e “Përputhen” ekspozon të pasmet “bombastike” dhe “çmend” ndjekësit

Pasi gjatë gjithë këtyre ditëve, ajo ka kërkuar mish, Big Brother i ka dërguar një qingj të pjekur.

Fifi mjaft e prekur ka treguar se ajo pavarësisht impulsivitetit që e karakterizon, është një njeri pozitiv dhe i pëlqen t’i ndajë gjërat me të tjerët, ndaj dhe këtë donte ta ndante me banorët e tjerë./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shkëndijat e para të dashurisë?/ Graniti dhe Fifi flasin për raportin që kanë me njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Afrimiteti mes Granitit dhe Fifit ka krijuar shumë aludime se mes tyre po lind diçka më shumë se miqësi.

Sonte gjatë mbrëmjes në transmetimin e drejtëpërdrejtë, Fifi dhe Graniti kanë sqaruar afrimitetin e tyre duke shpjeguar se duke qenë nga Kosova janë përshtatur mirë me njëri-tjetrin.

J”emi njohur këtu në Big Brother. Është njeri i Prishtinës, jam ndjerë si me qenë me një njeri timin dhe jam kënaqur shumë”, është shprehur Fifi.

LEXO EDHE:  Marina Vjollca ka gati emisionin e ri dhe do të jetë BOMBË!

LEXO EDHE:  Moderatorja e pranon publikisht/ Nuk di tabelën e shumëzimitNdërsa të njëjtën gjë ka pohuar edhe Graniti.

“Edhe unë ndihem njëjtë, ndihem sikur kam kohë që e njoh”, ka thënë Graniti.

Megjithatë kanë lënë të nënkuptohet se nuk përjashtohet që mes tyre mund të ketë diçka më shumë se shoqëri. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit këngëtarja/ “Nuk më pëlqen të lahem me meshkujt”

Publikuar

-

Nga

cna show

Këngëtarja Fifi është kthyer në qendër të vëmendjes falë situatave të krijuara në Big Brother Vip.

Gjatë shfaqjes së natës së sotme është komentuar një situatë  ku shihet se teksa Fifi dhe Semi lahen, Graniti futet në dush, dhe Fifi merr peshqirin dhe del nga dushi.

Kjo ka habitur Semin dhe Granitin. Ndërkohë Fifi ka komentuar këtë reagim dhe ka thënë që nuk i pëlqen të lahet në një dush me meshkujt.

LEXO EDHE:  Moderatorja e pranon publikisht/ Nuk di tabelën e shumëzimit

LEXO EDHE:  Heq dorë përfundimisht nga Mevlani/ Antonela i lë rrugën e lirë LedianësE kam problem me u la me një mashkull në banjo. Du me u fërku vetë o vëlla kur të jem në banjo”, është shprehur Fifi.

Ndërsa Semi ka treguar se nuk e kuptoi dot pse ajo i tha Granitit që mund të futej në dush dhe vetë doli jashtë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE