Connect with Us

“Pse vetëm Rama të ketë shumë femra në staf”/ Turjan Hysko zbulon hyrjen e re në Klanifornia

Showbizz

“Pse vetëm Rama të ketë shumë femra në staf”/ Turjan Hysko zbulon hyrjen e re në Klanifornia

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas një sezoni të suksesshëm, show i humorit Klanifornia pritet të rikthehet së shpejti në ekran.

Në rrjetet sociale aktorët kanë publikuar foto ku tregojnë se kanë nisur punën për të startuar sërish me show-n e  humorit.

Producenti, Turjan Hysko ka zbuluar se cilat do të jenë prurjet e reja në kastin e aktorëve të Klanifornia.

LEXO EDHE:  Çifti më i ri në showbiz/ Aktorja “kapet mat” me këngëtarin e njohur

Ai ka treguar se Rudina Dembacaj do të jetë pjesë e kastit këtë sezon si dhe Cubi.

“Pse vetëm Rama të ketë shumë femra në staf!Hyrje e re, Rudina Dembacaj”, shkruan Turjani.

Ajo që nuk dihet ende është nëse Marina Vjollca do të jetë pjesë e Klanifornia si moderatore, pasi është në pritje të ëmbël. / CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Nuk njihen”/ Ndjekësit ironizojnë banoret e “Big Brother” pa grim

Publikuar

-

Nga

Gjatë qëndrimit në Big Brother vajzat rrinë pa grim për të qenë më komode. Por duke qenë se ndjekësit janë mësuar ti shohin të kuruara deri në detaj e kanë vënë re se duken shumë ndryshe pa grim.

Pjesa më e madhe e komenteve shprehen se nuk dallojnë fare si personat e ekranit që ata janë mësuar të shohin.

LEXO EDHE:  Aktorja hollivudiane shton 22 kilogramë vetëm për një rol!

LEXO EDHE:  Bën xhiron e rrjetit video e cila Demet Ozdemir nuk do të donte të bëhej kurrë publikeGjithësesi duket se vajzat ndihen shumë komode dhe rrehat pa grim edhe pse janë në qendër të vëmendjes dhe para kamerave gjatë gjithë kohës, dhe kjo është për tu vlerësuar./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përlotet Fifi/ Arsyeja pse u prek banorja e “Big Brother VIP”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi dhe Semi, dy banoret e shtëpsisë më të famshme të momentit kanë bërë një bashkëbisedim dhe kanë folur për familjarët e tyre. Në këtë moment Fifi është prekur shumë dhe ka nisur të qajë.

Ajo i ka thënë Semit se i mungon shumë mbesa e saj sepse ka qenë pranë saj që kur ka lindur.

LEXO EDHE:  Rudina Dembacaj publikon foto me nënën dhe motrën/ Prek me dedikimin për babain e ndjerë

LEXO EDHE:  15 çiftet e aktorëve që luajnë gjithmonë bashkë dhe i dashurojmëEdhe Semi ka thenë se mbesat e saj i ka në Kanada dhe nuk i ka parë asnjëherë.

Kjo është dita e dytë që Banorët e “Big Brother” janë brenda shtëpisë. Kujtojmë se rrugëtimi i tyre do të vazhdojë për 100 ditë të plota. Në fund njëri prej tyre do të shpallet fitues./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donaldi dhe shoqja e ngushtë e Borës bashkë në pishinë / Ndjekësit “shpërthejnë” keq me komente

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pjesë e big Brother u bë edhe këngëtarja e hitit “jetike” dhe njëkohësisht shoqja e ngushtë e Bora Zemanit, Semi jaupaj.

Ajo u pa duke u larë në pishinë me Donaldin dhe kaq mjaftoi që ndjekësit të shpërthejnë në komente duke bërë tag  Borën.

A e sheh se çfarë shoqe ke”, i drejtohen ata Borës.Pritej që për shkak të miqesisë së tyre Semi të mbante distancë prej tij, por ata u panë bashkë pa praninë e askujt dhe për këtë arsye pati një reagim të fortë nga publiku.

LEXO EDHE:  Aktorja e njohur turke shtrohet në spital

LEXO EDHE:  Nicki Minaj së shpejti aktore

Kujtojmë se moderatorja  Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj, kanë qenë për një kohë shumë të gjatë në një lidhje por janë ndarë më vonë përfundmimisht./CNA.al

LEXO TE PLOTE