Connect with Us

Ndjekësit e pyesin nëse ka bërë hundën operacion/ Rozana Radi iu “mbyll gojën” me përgjigjen

Showbizz

Ndjekësit e pyesin nëse ka bërë hundën operacion/ Rozana Radi iu “mbyll gojën” me përgjigjen

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Rozana Radi është një nga personazhet më të komentuara dhe të pëlqyera të showbizit. Së fundi ajo ka relaizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjetet sociale ku iu është përgjigjur pyetjve të shumta.

Një nga pyetjet që nuk mungoi ishte rreth ndërhyrjeve plastike.

Ndjekësi e pyet nëse ka bërë ndërhyrje plastike në hundë, dhe Radi nuk k anguruar aspak të përgjigjet.

LEXO EDHE:  “A je shtatzënë”/ Nevina Shtylla e revoltuar: E keni seriozisht

Nuk i përgjigjem më njerëzve që përtojnë të lëvizim gishtat në Google. Nuk kam bërë asgjë në fytyrë. Jam kështu siç më shikoni në këtë foto adoleshente. Mjaft më me këto pyetjet e ‘modës’ së Instagramit”. “Do të jepja një përgjigje që do të vlente nëse pyetja do të ishte intelegjente”, u shpreh Rozana./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTOT- Krijohet lidhja e parë e dashurisë në Big Brother?/ Fifi dhe Graniti të vetëm në dhomën e gjumit

Publikuar

-

Nga

Brenda shtëpisë së Big Brother Vip, duket se po fillojnë shkëndijat e para të dashurisë.

Dy prej banorëve, Fifi dhe Graniti, që nga momenti i hyrjes në shtëpi kanë patur një afrimitet shumë të madh me njëri-tjetrin.

Gjatë këtyre ditëve, e kemi parë Fifin shumë të dhënë pas Granitit, ndërsa në shown e mbrëmjes së kaluar u shpreh se kishte një afrimitet pasi janë nga i njëjti vend, por nuk mohoi se mund të lindë diçka mes tyre.

LEXO EDHE:  “Më kanë sharë me çdo gjë të mundshme”/Këngëtarja shqiptare “shpërthen” ndaj komentuesve

LEXO EDHE:  Luana Vjollca një “bombë” me bikini/ Ekspozon format “shpërtheyse”Së fundi janë shkëputur disa foto ku Graniti dhe Fifi shihen në dhomën e gjumit vetëm dhe këngëatrja është ulur në krevatin e tij duke biseduar me të.

Mesa shihet nga fotot nuk do të habiteshim nëse në Big Brother do ta shohim Fifin çift./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bashkimi lë me “gisht në gojë” Alvisën/ Refuzon të dalë në takim me të

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjërat nuk po shkojnë aspak mirë mes Alvisës dhe Bashkimit në Përputhen. Teksa dyshja dukej se kishte fituar simaptinë e publikut dhe dëshirën për të formuar një çift, veprimi  djeshëm i Bashkimit ndaj Alvisës, duket se i ka vënë pikat mbi “i” marrëdhnëies së tyre.

Pas takimit romantik me Brunon, i zgjedhuri i radhës i Alvisës, për të dalë në takim ishte Bashkimi, po ky i fundit ka vendosur ta refuzojë duke mos pranuar të dalë me të.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca një “bombë” me bikini/ Ekspozon format “shpërtheyse”

LEXO EDHE:  “Qëkur kam humbur tim atë, dua të besoj…!” Këngëtarja e njohur habit me deklaratën e sajKy vendim i Bashkimit, të cilin e shoqëroi me arsyet, pse nuk e pranonte takimin, ka nxehur jashtë mase Alvisën, e cila është shprehur se nuk do të dalë më kurrë me Bashkimin në program./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Zihet” me banorët për ushqimin/ Fifi merr surprizën e papritur në Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe pse është fillimi i relaityshowt Big Brother, brenda shtëpisë ka patur diskutime të forta mes banorëve, kryesisht për ushqimin dhe pastrimin.

Reagime të shumta dhe përplasje ka patur mes Fifi dhe disa prej banorëve të tjerë.

Në shoën e mbrëmshëm, pas sqarimit dhe kritikat që mori nga opinionistët dhe banorët, Fifi kërkoi falje për mëyrën e sjelljes brenda në shtëpi.

Pas kësaj Big Brother i ka sjellë në shtëpi një “surpizë” e cila ka befasuar këngëtare.

LEXO EDHE:  “Më kanë sharë me çdo gjë të mundshme”/Këngëtarja shqiptare “shpërthen” ndaj komentuesve

LEXO EDHE:  “Qëkur kam humbur tim atë, dua të besoj…!” Këngëtarja e njohur habit me deklaratën e saj

Pasi gjatë gjithë këtyre ditëve, ajo ka kërkuar mish, Big Brother i ka dërguar një qingj të pjekur.

Fifi mjaft e prekur ka treguar se ajo pavarësisht impulsivitetit që e karakterizon, është një njeri pozitiv dhe i pëlqen t’i ndajë gjërat me të tjerët, ndaj dhe këtë donte ta ndante me banorët e tjerë./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE