Connect with Us

Me bikini të kuqe/ Luana Vjollca publikon videon seksi

Showbizz

Me bikini të kuqe/ Luana Vjollca publikon videon seksi

Publikuar

-

cna lajm show

Padyshim që Luana Vjollca është një nga moderatoret më seksi të ekranit. Pas festës së 30 vjetorit të lindjes, Luana po shijon ende ditët me diell në Mykonos.

Së fundi bukuroshja e ekranit ka publikuar një video ku shihet me bikini të kuqe teksa tregon dhe linjat perfekte.

Kujtojmë se Luana është komentuar gjatë në media kohët e fundit ku thuhet se nuk do të jetë më pjesë e Top Channel.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca seksi në videon e re

Gjithashtu po përflitet për një krizë në çift me partnerin e saj Krenar Çoçaj.

Vetë Luana nuk ka komentuar asnjërin prej lajmeve që po qarkullojnë në rrjetet sociale.

Mbetet për tu parë me nisjen e sezonit të ri televiziv, për të parë se pjesë e kujt ekrani do të jetë Luana Vjollca. / CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

WOW-Si një lule/ Bora Zemani zbulon se si do të duket mbrëmjen e sotme në Përputhen Prime

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte do të jetë mbrëmja e dytë e Përputhen Prime. Herën e kaluar moderatorja Bora Zemani i la të gjithë “gojëhapur” me pamjen e saj, por këtë herë do të shfaqet me një pamje edhe më të freskët.

Në një video të publikuar në Instagramin e saj, Bora zbulon “lookun” e mbrëmjes.

Ajo mban të veshur një fustan jeshil me lule shumëngjyrëshe. Në fund të videos, Bora nuk nguron të realizojë edhe disa poza kur përveçse e ëmbël duket dhe shumë seksi.

LEXO EDHE:  I ka fryrë apo jo buzët?/ Luana më në fund rrëfehet, video

LEXO EDHE:  I ka fryrë apo jo buzët?/ Luana më në fund rrëfehet, video

Video ka marrë me mijëra pëlqime e qindra komente në rrjetet sociale./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi ndër më të preferuarat në Big Brother/ Paloma: Duhet patjetër të shkallosh që në ditët e para

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Paloma dhe Ardit Çuni kanë komentuar faktin pse Fifi u zgjodh si një ndër të preferuarat nga banorët e Big Brother.

Ajo mendon se Fifi është përzgjedhur pasi ka vëmendje. Paloma shprehet se Fifi i ka bërë banorët të ndihen keq me ato që ka thënë dhe përsëri është ndër më të preferuarat.

Ta mendosh që Fifi në nerva e sipër, pavarësisht si është Fifi që mërzitet e tjera me radhë, secilit nga këta i ka thënë një fjalë dhe i ka bërë të ndihet keq. Dhe Fifi doli një nga preferencialet, pse? Se ka vëmendje. Domethënë Fifi ,unë e njoh jashtë e di si është Fifi. Ajo 5 minuta i ka dhe pastaj ndryshon disi kthehet.

Por ama duhet të dish një gjë, mua të më thotë dikush që të thyej shishen kokës , ai me mua kurrë  nuk puqet më. Për shembull i vetmi person që, e ndjej që unë ndjej shpirtërisht afër je ti dhe Iliri, që më ka hy shumë në zemër, është Elhaidi, pse patjetër duhet të shkallosh që ditët e para, rri njëherë shif terrenin shif ca ndodh”, është shprehur Paloma./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  U gjet i pajetë në rrugë/ Prangohet greku që vrau shqiptarin në Korfuz

LEXO EDHE:  I ka fryrë apo jo buzët?/ Luana më në fund rrëfehet, video 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Rri tërë kohën në gjumë”/ Beniada dhe Fifi sqarohen pas diskutimit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beniada Nishani është një ng aperosnazhet e famshëm që është bërë pjesë e Big Brother Vip. Ajo ka tërhequr vëmendjen për natyrën e saj të qetë , por nuk mbetur pa u përfshirë në diskutime.

Modelja pati një diskutim me këngëtaren Fifi përsa i përket bërjes së ushqimit.

E revoltuar pasi nuk e pyetën se për çfarë kishte nevojë, Fifi ka shpërthyer duke iu drejtuar edhe Beniadës se rri tërë kohën në gjumë.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca seksi në videon e re

LEXO EDHE:  I ka fryrë apo jo buzët?/ Luana më në fund rrëfehet, video

Por pas shoët të së premtes, Beniada dhe Fifi janë sqaruar për diskutimet mes tyre. Këngëtarja zbuloi defektin e saj si dhe problemet me ushqimet, ndërsa Beniada u shpreh se nuk e dinte se ajo ishte alergjike ndaj ushqimeve./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE