Connect with Us

Dy vajzat e thonë hapur që nuk e pëlqejnë/ Revoltohet 20 vjeçari i Përputhen

Showbizz

Dy vajzat e thonë hapur që nuk e pëlqejnë/ Revoltohet 20 vjeçari i Përputhen

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ritvana dhe Arlida janë zyrtarisht dy konkurrentet vajza të Përputhen. Dy vajzat janë treguar të sinqerta duke treguar hapur konkurrentin që nuk iu pëlqen dhe që se shikojnë si partnerin e tyre në të ardhmen.

Ritvana dhe Arlida treguan se Juliani, djali 20 vjeç, nuk iu pëlqen dhe kjo ka shkaktuar reagimin e menjëhershëm të tij.

Nuk është plotësues për sytë e mi, pastaj mosha, edukimi jo i mjaftueshëm. Nuk e shoh dot veten me një 20 vjeçar”, tha Ritvana.

LEXO EDHE:  Zgjedhjet e 25 prillit/ PD cakton Edi Palokën drejtues politik për qarkun Durrës

Ndërkohë që Juliani iu kundërpërgjigj Ritvanës me një pyetje: “Duhet të kem mjekër që t’iu mbush mendjen.”

Ritvana u shpreh se nuk ishte kjo arsyeja, por ajo nuk e shihte veten krah një djali 20 vjeç./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Shiu sjell në humor banorët e Big Brother/ Japin koncert duke mbrojtur filxhanin e kafes

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj, Filloreta Raçi, Sabian Medini, Semi Jaupaj kanë dhënë show në Big Brother, teksa mbrojnë filxhanin e kafes nga shiu.

Atmosfera është ndezur dhe këngëtarët dëgjohen duke kënduar dhe kërcyer nën ritmet e këngëve shqiptare.

Sfida e javës për ta është të mbushin një filxhan gjigant, i cili mban të shënuar përqindjen e buxhetit që do të kenë për javën e ardhshme.

LEXO EDHE:  Kryetarja e KQZ-se paraqet para delegacionit te KiE ecurine e zgjedhjeve

LEXO EDHE:  Kryetarja e KQZ-se paraqet para delegacionit te KiE ecurine e zgjedhjeve

Në shtëpi kanë nisur debatet e para, hatërmbetjet dhe inatet mes tyre. Por në horizont mund të ketë dhe histori dashurie./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kemi kimi artistike”/ Rudina Dembacaj zbulon se aktori ishte arsyeja kryesore pse u bë pjesë e Klanifornia

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Rudina Dembacaj është rikthyer sërish në ekran si aktore. Që në fillim të sezonit, producenti Turjan Hysko zbuloi se pjesë e Klanifornia është bërë edhe aktorja Rudina Dembacaj.

E ftyar sot në emisionin e Rudina Dembacaj, tregoi se një nga arsyet pse donte të ishte pjesë e Klanifornia është aktori Visjan Ukcenaj.Aktorja u shpreh se me Visjanin ka shumë kimi artistike. Rudina shton se është ndierë shumëmirë me kastin dhe stafin e Klanifornias.

LEXO EDHE:  Trazira, dhunë dhe tubime gjatë zgjedhjeve/ Ambasada e SHBA apel të fortë qytetarëve

LEXO EDHE:  Kryetarja e KQZ-se paraqet para delegacionit te KiE ecurine e zgjedhjeve

Arsyeja kryesore pse doja të vija në Klanifornia ishte Visjani. Kemi shumë kimi artistike. Dyshja me Visjanin e dija që do të ecte. Por që do të shkoja mirë me të gjithë artistët nuk e kisha menduar. Po ndihem shumë mirë”, shprehet Rudina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Ada, revoltohet me djemtë/ “Çuna, boll bëtë si pjeshka”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Surprizat e Bajos ndaj Adës kanë krijuar shumë debate dhe dyshime tek konkurrentë.

Pas pjesës së parë të takimit, konkurrentët vunë në dukje gjestet e Bajos ndaj Adës, duke treguar se ai është shumë i dhënë pas saj.

Ndërkohë Ada nga ana tjetër i ka dalë në mbrojtje Bajos duke u shprehur se, duhet të ketë më shumë detaje të tilla ndaj vajzave.

LEXO EDHE:  “Më kanë kërkuar marrëdhënie seksuale njerëz me pozitë”/ Graciano i “Përputhen” nxjerr sekretet

LEXO EDHE:  Kryetarja e KQZ-se paraqet para delegacionit te KiE ecurine e zgjedhjeveAjo iu është drejtuar e revoltuar ndaj djemve duke thënë se po bëhen më “pjeshka” se vajzat.

Po bëheni më pjeshka se ne, ne jemi pjeshkat jo ju”, është shprehur Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE