Connect with Us

Habit konkurrenti i ri i Përputhen/ “Një femër që jep buzën jep pjesën tjetër pa rezistencë”

Showbizz

Habit konkurrenti i ri i Përputhen/ “Një femër që jep buzën jep pjesën tjetër pa rezistencë”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sapo ka stratuar sezoni i ri i Përputhen dhe janë prezantuar tre djemtë, konkurrentët e parë .

Njëri prej tyre, Jurgeni, ka studiuar fizioterapi dhe mendon se nëse një femër të jep buzën, jep edhe pjesën tjetër pa rezistencë.

I pyetur nga Bora, çfarë donte të thoshte më këtë shprehje, ai u shpjegua më gjatë duke u shprehur.

LEXO EDHE:  Skandali i radhës/ Konkurenti i “Përputhen" kapet "mat" me të dashurën jashtë programit

Është pak provokuese dhe paragjykuese. Unë nuk i përfshij të gjitha vajzat në këtë thënie. Ndonjëherë është e vështirë ta rrëmbesh puthjen. Në momentin që një femër të jep një puthje tregon që ka një pëlqim. Kështu puthja pasohet nga puthje të tjera dhe në fund dorëzohet pa rezistencë”, tha Jurgeni./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Me merr malli”/ Gilberta përlotet kur kujton Ilirin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Iliri dhe Gilberta ishin një prej çifteve më sipatikë që u krijuan gjatë qëndrimit në “Përputhen”. Ata gjithashtu dolën jashtë programit bashkë si edhe zyrtarizuan lidhjen e tyre më prezantimin e familjeve dhe një fejesë.

Të gjithë mënduan se lidhja e tyre do të zgjaste por si duket çifti i dha fund romancës, dhe mbi të gjitha nuk i kanë kursyer aspak “thumbat” dhe akuzat kundër njëri-tjetrit.

Së fundmi Gilberta së fundmi ka qenë pjesë Abc e Pasdites’ ku edhe ndau dicka më shumë  në lidhje me historinë e saj me Ilirin.

LEXO EDHE:  Skandali i radhës/ Konkurenti i “Përputhen” kapet “mat” me të dashurën jashtë programit

LEXO EDHE:  “Nuk e këndoj dhe nuk e dëgjoj asnjëherë”/ Këngëtarja shpërthen në lot për të vëllain e ndjerëFilloi një lloj distance dhe unë nuk e doja. Po e shihja, e lashë të lirë. Nuk i di tamam problemet që ai kishte”, tha ajo, duke shtuar se komunikimi kishte qenë problemi kryesor.

Teksa shihte momente nga intervista e fundit me Ilirin së bashku, u vu re se ajo u përlot.

Mu mbushën edhe pak sytë me lot kur e pashë, sepse të merr malli për gjërat e bukura. Të mungojnë gjërat e bukura. Ishte histori e bukur.” – tha Gilberta e emocionuar.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti i parë në “Big Brother”/ Beniada e thotë hapur

Publikuar

-

Nga

Jo vetëm diskutime por edhe afrimitete kanë nisur mes konkurentëve vip të “Big Brother”.

Diten e djeshme Beniada Nishani ka bërë një rrëfm që deri diku i habiti të gjithë dhe ngjalli dyshime se ndoshta ky afrimitet mund të sjellë edhe krijimin e ciftit të parë në “Big Brother”.

Beniada është pyetur nga banorët për mashkullin që i përshtatet më shumë brenda ajo u përgjigj shumë hapur se është Ardit Çuni.

Me Arditin ndihem mirë se është shumë i thjeshtë”, është shprehur ajo ndërkohë që shkrimtari Elhaid Cufi e ka pasuar duke thënë se u krijua çifti i parë dhe për çudi të të gjithëve askush nuk ka kundërshtuar përkundrazi e kanë mbështetur mendimin e tij.

LEXO EDHE:  Olsi Bylyku i tregon të gjitha/ Del më të brendshme para publikut

LEXO EDHE:  Olsi Bylyku i tregon të gjitha/ Del më të brendshme para publikutKujtojmë se ajo u pyet gjithashtu për lidhje jashtë “Big Brother” por ajo e ka mohuar duke thënë ndër të tjera se ka qenë e fejuar nga mosha 16 deri në moshën 23-vjeçare.

Në lidhje me këtë, Monika e ka pyetur nëse është lënduar nga ndarja, të cilës ajo i është përgjigjur që “jo pasi ka qenë vetë ajo që i kanë dhënë fund marrëdhënies.

Ajo beri nje hyrje sensuale në emision dhe kjo beri që të komentohej shumë në rrjet./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sërish diskutime në shtëpinë e “Big Brother”/ Çfarë patën banorët këtë herë?

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Banorët e “Big Brother kanë diskutuar rreth një termi që përdoret rëndom nga gjuha shqipe.

Ata diskutuan nëse duhet të themi bostan apo shalqi.

Konkretisht ishte aktorja Arjola Demiri dhe balerini Ilir Shaqiri që e nisën si debat.Arjola mendon se në fakt duhet patjetër të themi bostan dhe jo shalqi ashtu sic pretendon edhe Iliri.

LEXO EDHE:  Çifti më i ri në “Përputhen”/ Ola deklaron vetëm për Muratin

LEXO EDHE:  Olsi Bylyku i tregon të gjitha/ Del më të brendshme para publikut

Pas kësaj edhe banorët e tjerë nisën me dilemat e tyre duke ngritur edhe zërin./CNA.al

LEXO TE PLOTE