Connect with Us

19 vjeçari i Përputhen: Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do bëhesha lesbike

Showbizz

19 vjeçari i Përputhen: Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do bëhesha lesbike

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Julian Çela është një nga konkurrent më të rinj që janë bërë pjesë e Përputhen deri më tani.

Juliani tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me shprehjen e tij: “Aq shumë i dua vajzat saqë po të isha vajzë do të isha bërë lesbike”.

Çela u shpreh se një vajzë meriton të trajtohet me respekt dhe dashuri ndërsa thekson se nuk duhet keqtrajtuar kurrë.

LEXO EDHE:  Basha, opozitë apo shantazh me video ?!

“Femra është dhurata më e bukur që i ka dhuruar Zoti këtij planeti. Meritojnë vetëm dashuri dhe jo dhunë”, u shpreh ai./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Shpërthen sërish në lot Fifi/ “Nuk ndihem mirë”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Jemi mësuar tashmë me situatat që po ndodhin në shtëpinë më të famshme të momentit. Banoret rrinë 24/7 me njëri-tjetrin dhe dihet që brenda do të përballen me situata edhe te sikletshme.

Në një moment duket se Fifi nuk është ndjerë aspak mirë për shkak të stomakut dhe banorët e tjetë janë përpjekur ta ndihmojnë veçanërisht aktorja Arjola Demiri .Fifi duket që në njq moment shpërthen në lot dhe shprehet “Kam pak probleme me stomakun. Hëngra kokoshka dhe misri me kripë nuk më bëri mirë”

LEXO EDHE:  “Duam të vijmë me pizhama”/Ky emision do të jetë më i pazakonti në televizionet shqiptare

LEXO EDHE:  Rama i lë në mes emisionin Sokol Ballës/ “Kam më të rëndësishëm Zahon dhe vajzën”

“Nuk ke temperaturaë. Je shumë mirë kështu mos u shqetëso”- iu përgjigj Arjola Demiri e cili nuk ju nda në asnjë moment . Jo vetëm kaq por banorët u treguan dhe pranuan idenë e Palomës që në turnin e Fifit për plotësimin e sfidës me bluarjen e kafesë të gjithë banorët të punonin nga pak./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Konkurenti i “Përputhen” përfshihet në një aksident

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ditën e djeshme është bërë një aksident në zonën e Don Boskos në Tiranë, ku është përfshirë edhe Atdheu, ish konkurenti i “Përputhen”.  Mësohet se makina e tij tip audi u godit nga një makinë tjetër aksidentalisht.

Nga fotot e siguruara nga “NewsBomb” duket që makina i përket Atdheut dhe është pranë njerëzve pasi ka dalë nga makina.

LEXO EDHE:  Basha, opozitë apo shantazh me video ?!

LEXO EDHE:  Almeda Abazi në pritje të ëmbël/ Zbulon emrin e vajzës që do të vijë së shpejti në jetëFatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pranë të dashurit me dekoltenë e hapur/ Tea Trifoni nuk i lë vend imagjinatës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas ndarjes nga Bearti, Tea Trifoni ish konkurentja e “Përputhen” ka nisur një lidhje dashurie më një djalë të cilin nuk dëshiron ende ta bëj publik. Gjithësesi, duke qenë se ata kalojnë shumë kohë bashkë në rrjet qarkullojnë disa foto të tyre bashkë.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka siguruar një foto ka duket Tea me të dashurin e saj. Ajo është veshur me një kanatjere shumë të hapur tek pjesa e dekoltesë.

LEXO EDHE:  “Jam e vetmja që nuk kam bërë ndërhyrje”/ Sindi sulmon ish konkurentet e Përputhen

LEXO EDHE:  “Njerëzit testojnë çdo limit”/ Ish konkurrentja e “Përputhen" flet hapur për problemet me depresioninKujtojmë se Tea doli çift me Andin, ish konkurent në “Përputhen edhe ai, nga programi. Por me von u zbulua skandali se në fakt ajo ishte në një lidhje dashurie me Beartin, ndërsa Andi nga ana tjetër me Melisën./CNA.al

LEXO TE PLOTE