Connect with Us

Sinan Hoxha merr urimin më të veçantë në ditën e lindjes/ “Zhytem çdo ditë në thellësinë e syve të tu”

Showbizz

Sinan Hoxha merr urimin më të veçantë në ditën e lindjes/ “Zhytem çdo ditë në thellësinë e syve të tu”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ditën e sotme këngëtari Sinan Hoxha feston ditëlindjen. Urimin më të veçantë në këtë ditë e ka marrë nga bashkëshortja e tij, Andrra Destani.

Ajo ka publikuar një foto shumë romantike krahas Sinanit dhe shkruan fjalët më të bukura të dashurisë për të.

Zhytem çdo ditë në thellësinë e syve të tu, përhumbëm teksa lexoj dashurinë e jetës në to! Ditët e mia, prej se të kam parë, njohin vetëm trajektoren e lumturisë.

Kam privilegjin, të gëzoj familjen që më fale, strehën tonë të dashurisë që na ngroh zemrat nën bekimin e dy engjëjve tanë.

Të dua sa s’mund ta them e as ta shkruaj, të dua çdo çast e më shumë, në çdo frymëmarrje, në çdo përkëdhelje, në çdo puthje…❤Gëzuar ditëlindjen, festa ime e jetës!”, shkruan Andrra./ CNA.al

LEXO EDHE:  Heroi i heshtur gjatë luftës me pandeminë/ Tritan Kalo feston ditëlindjen

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Graniti sqaron Semin/ “Të shoh si shoqe“

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Granit Cana është kthyer në një nga perosnazhet më të komentuara të Big Brother Vip.

Situata e tij me Fifin po diksutohet shumë si brenda nga banorët në shtëpinë e Big Brother po ashtu edhe jashtë nga ndjekësit.

Në fakt të shumtë janë ata që mednpojnë se Graniti po bën një lojë për të qëndruar sa më gjatë në Big Brother Vip, duke përdorur Fifin.

Nga ana tjetër veprimet e tij trgeojnë se vërtetë ka një pëlqim për këngëtaren pas surprizës me qirinj e petale lulesh në krevat.

LEXO EDHE:  Ambasadori Donald Lu, uron shqiptarët për Vitin e Ri/ Shqipëria një vend i jashtëzakonshëm…

LEXO EDHE:  Ditëlindje jashtë Shqipërisë dhe surpriza të veçanta/Nuk do e besoni sa vjeç mbush Eli FaraPërveç kësaj nuk kanë munguar as skenat e xhelozisë nga ana e Fifit, pas një loje ku zbuloi se Graniti kishte zgjedhur Semin si vajzën joshëse.

Mbrëmjen e kaluar në shoë, Graniti u shpreh se Fifi nuk ka asnjë aryse për tu bërë xheloze.

Ai më pas ka sqaruar Semin për deklaratën e tij, duke u shprehur se fakti që mendon se ajo është joshëse nuk do të thotë se e pëlqen.

Në fund shton se e sheh atë vetëm si shoqe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do jetoj gjithë jetën me mallin tënd”/ Lori Hoxha bën dedikimin prekës në ditëlindjen e të atit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Trashëgimtarja e Top Channel dhe blogerja Lori Hoxha, ka përkujtuar babain e saj e të ndierë, Dritan Hoxha, duke bërë një dedikim shumë prekës në rrjetet sociale.

Në ditën e tij të lindjes, Lori prek me fjalët dedikuar të atit ku tregon mallin dhe keqardhjen që askush pas largimit të tij nga jeta, nuk pati ndikimin që kishte babai i saj  tek ajo .Unë do jetoj gjithë jeten me mallin tënd dhe mirënjohjen (por dhe keqardhjen) qe askush ne vitet në vazhdim nuk pati ndikimin tënd tek unë dhe jo vetëm”, shkruan Hoxha.

LEXO EDHE:  Ambasadori Donald Lu, uron shqiptarët për Vitin e Ri/ Shqipëria një vend i jashtëzakonshëm…

LEXO EDHE:  FOTOT-Bes Kallaku feston ditëlindjen/ Urimi i Xhensila Myrtezaj merr gjithë vëmendjen

Krahas statusit ajo ka publikuar edhe letrën prekëse, ku i rrëfen gjithçka për çdo pjesëtar të familjes, duke treguar se sa më shumë koha kalon aq më shumë ndjejnë mungesën dhe kanë mall për të./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pse nuk e ‘kap’ Beniadën”/ Donaldi e thotë troç: Nuk më…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj është një nga banorët vip të shtëpisë së Big Brother. Në një bisedë me Fifin dhe Grantitin, aktori ka folur për raportin e Arditit me Beniadën.

Fifi e provokon duke e pyetur pse nuk ngacmohet me Beniadën, Donaldi është përgjigjur duke thënë se nuk ka ndjenja për të dhe nuk e pëlqen.

LEXO EDHE:  Ambasadori Donald Lu, uron shqiptarët për Vitin e Ri/ Shqipëria një vend i jashtëzakonshëm…

LEXO EDHE:  Shpat Kasapi i kushton një këngë të dashurës së tij/ Partnerja nuk përmbahet, i shpreh dashurinë publikishtNuk e kam qejf, nuk kam ndjenja, nuk e bëj dot”, është shprehur Donaldi. Më pas ai ka ironizuar Arditin dhe Beniadën duke u shprehur:

Beniada mund të jetë e dashuruar me Arditin, mund ta dojë shumë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE