Connect with Us

“Po më mungonte oksigjeni”/ Iliri zbulon arsyet e ndarjes nga Gilberta

Showbizz

“Po më mungonte oksigjeni”/ Iliri zbulon arsyet e ndarjes nga Gilberta

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pak kohë më parë, Gilberta Simoni ish konkurrente e Përputhen +40 bëri të ditur se lidhja e saj me Ilir kishte përfunduar.

Në një bisedë virtuarle, Iliri ka vendosur të ndajë disa nga arsyet e ndarjes. Ai shprehet se shkqet ishin të ndryshme po ashtu shumë të rëndësishme.

Por të vetmen gjë që arriti ta tregonte pa doreza është se nga ajo lidhje po i mungonte oskigjeni.

LEXO EDHE:  Bashkëpunimi me  Mevlanin/ Juli i Përputhen tregon kujt i dedikohet kënga “X5”

Teksa dikush i kërkon që të rikthehet me Gilbertën, Iliri thotë se kjo është një gjë të cilën nuk e bën dot./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Bashkimi lë me “gisht në gojë” Alvisën/ Refuzon të dalë në takim me të

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjërat nuk po shkojnë aspak mirë mes Alvisës dhe Bashkimit në Përputhen. Teksa dyshja dukej se kishte fituar simaptinë e publikut dhe dëshirën për të formuar një çift, veprimi  djeshëm i Bashkimit ndaj Alvisës, duket se i ka vënë pikat mbi “i” marrëdhnëies së tyre.

Pas takimit romantik me Brunon, i zgjedhuri i radhës i Alvisës, për të dalë në takim ishte Bashkimi, po ky i fundit ka vendosur ta refuzojë duke mos pranuar të dalë me të.

LEXO EDHE:  “Vjen një moment që…”/ Çfarë po ndodh me Bora Zemanin?

LEXO EDHE:  “Më pëlqejnë në seks meshkujt e vjetër”/ Antonela e “Përputhen” shokon” me deklaratën e sajKy vendim i Bashkimit, të cilin e shoqëroi me arsyet, pse nuk e pranonte takimin, ka nxehur jashtë mase Alvisën, e cila është shprehur se nuk do të dalë më kurrë me Bashkimin në program./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Zihet” me banorët për ushqimin/ Fifi merr surprizën e papritur në Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe pse është fillimi i relaityshowt Big Brother, brenda shtëpisë ka patur diskutime të forta mes banorëve, kryesisht për ushqimin dhe pastrimin.

Reagime të shumta dhe përplasje ka patur mes Fifi dhe disa prej banorëve të tjerë.

Në shoën e mbrëmshëm, pas sqarimit dhe kritikat që mori nga opinionistët dhe banorët, Fifi kërkoi falje për mëyrën e sjelljes brenda në shtëpi.

Pas kësaj Big Brother i ka sjellë në shtëpi një “surpizë” e cila ka befasuar këngëtare.

LEXO EDHE:  4 arsyet pse duhet të përditësoni WhatsApp-in tuaj tani

LEXO EDHE:  Foto-Sara dhe Atdheu më të dashuruar se kurrë/ Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Pasi gjatë gjithë këtyre ditëve, ajo ka kërkuar mish, Big Brother i ka dërguar një qingj të pjekur.

Fifi mjaft e prekur ka treguar se ajo pavarësisht impulsivitetit që e karakterizon, është një njeri pozitiv dhe i pëlqen t’i ndajë gjërat me të tjerët, ndaj dhe këtë donte ta ndante me banorët e tjerë./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shkëndijat e para të dashurisë?/ Graniti dhe Fifi flasin për raportin që kanë me njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Afrimiteti mes Granitit dhe Fifit ka krijuar shumë aludime se mes tyre po lind diçka më shumë se miqësi.

Sonte gjatë mbrëmjes në transmetimin e drejtëpërdrejtë, Fifi dhe Graniti kanë sqaruar afrimitetin e tyre duke shpjeguar se duke qenë nga Kosova janë përshtatur mirë me njëri-tjetrin.

J”emi njohur këtu në Big Brother. Është njeri i Prishtinës, jam ndjerë si me qenë me një njeri timin dhe jam kënaqur shumë”, është shprehur Fifi.

LEXO EDHE:  Bora Zemani më romantike se kurrë/ I shpreh dashurinë Donaldit në mes të emisionit

LEXO EDHE:  “Vjen një moment që…”/ Çfarë po ndodh me Bora Zemanin?Ndërsa të njëjtën gjë ka pohuar edhe Graniti.

“Edhe unë ndihem njëjtë, ndihem sikur kam kohë që e njoh”, ka thënë Graniti.

Megjithatë kanë lënë të nënkuptohet se nuk përjashtohet që mes tyre mund të ketë diçka më shumë se shoqëri. / CNA.al

LEXO TE PLOTE