Connect with Us

“Mos bëj sikur e ke bërë vaksinën”/ Këngëtarja reagon pas akuzave: Tmerruese…

Showbizz

“Mos bëj sikur e ke bërë vaksinën”/ Këngëtarja reagon pas akuzave: Tmerruese…

Publikuar

-

Këngëtarja Mihrije Braha ka publikuar një video ku tregon se është vaksinuar dhe falenderon bluzat e bardha për punën e tyre gjatë kësaj periudhe, ku Kosova po përballet me shtimin e rasteve me Covid 19.

Mirëpo, pas ndarjes së videos, Mihrija është përballur me komentet e ndjekësve të cilët nuk besojnë se ajo e ka bërë vaksinën.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha)

Zonjë e nderuar mos e gënje popullin se e ke moshën që nuk të falet. Ti hiç se ke bërë, veçse paske paguar para me gjet infermiere për të bërë gjoja është duke e bërë. As maskën s’ka ditur të mbaj, asnjë vaksinë nuk bëhet në atë mënyrë. Prandaj mos bëj video kot, sepse po jep një shembull të keq. Me gjithë respektin për ty, por nuk të falet ty të tallesh”, shkruan ndjekësja.

Këngëtarja ka replikuar me ndjekësen dhe tregon se ndihet e tmerruar nga ky koment.  Braha zbuloi se e publikoi videon pasi kishte mësuar për rritjen e rasteve pozitive në Kosovë.

E nderuar as nuk kam gënjyer, as nuk jam tallur e aq më tepër me më shku mendja me pagu dikënd me bo ksi gjërash që po besoj veç ti i mendon kështu. Tmerruese është kjo çfarë ti mendon unë e kam marrë dhe dozën e dytë para 10 ditëve këtë video e kam bo veç për veti jo për ta publiku… dje u mërzita shumë kur i pashë lajmet dhe se po vdesin vetëm ata të pavaksinuarit e këtë video pas 10 ditësh e ndava me ndjekësit e midhe për ata që ende janë me dilema. Vaksinën e kam marrë dhe nuk kam pas as edhe një problem e ju vendosni vetë për veten tuaj. Zoti ju ruajt kudo që të jeni në këtë kohë të vështirë të pandemisë”, është përgjigjur këngëtarja./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Shkëndijat e para të dashurisë?/ Graniti dhe Fifi flasin për raportin që kanë me njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Afrimiteti mes Granitit dhe Fifit ka krijuar shumë aludime se mes tyre po lind diçka më shumë se miqësi.

Sonte gjatë mbrëmjes në transmetimin e drejtëpërdrejtë, Fifi dhe Graniti kanë sqaruar afrimitetin e tyre duke shpjeguar se duke qenë nga Kosova janë përshtatur mirë me njëri-tjetrin.

J”emi njohur këtu në Big Brother. Është njeri i Prishtinës, jam ndjerë si me qenë me një njeri timin dhe jam kënaqur shumë”, është shprehur Fifi.

LEXO EDHE:  Nuk po e kapërcen dot ndarjen nga ish i dashuri/ Fifi: Kurrë s’ma kishte marrë mendja që…

LEXO EDHE:  VIDEO-Me lëvizje shumë provokuese/ Era Istrefi çmend ndjekësit, tregon të pasmet bombastikeNdërsa të njëjtën gjë ka pohuar edhe Graniti.

“Edhe unë ndihem njëjtë, ndihem sikur kam kohë që e njoh”, ka thënë Graniti.

Megjithatë kanë lënë të nënkuptohet se nuk përjashtohet që mes tyre mund të ketë diçka më shumë se shoqëri. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit këngëtarja/ “Nuk më pëlqen të lahem me meshkujt”

Publikuar

-

Nga

cna show

Këngëtarja Fifi është kthyer në qendër të vëmendjes falë situatave të krijuara në Big Brother Vip.

Gjatë shfaqjes së natës së sotme është komentuar një situatë  ku shihet se teksa Fifi dhe Semi lahen, Graniti futet në dush, dhe Fifi merr peshqirin dhe del nga dushi.

Kjo ka habitur Semin dhe Granitin. Ndërkohë Fifi ka komentuar këtë reagim dhe ka thënë që nuk i pëlqen të lahet në një dush me meshkujt.

LEXO EDHE:  Miratimi i “Johnson & Johnson”/ A do ketë së shpejti më shumë vaksina?

LEXO EDHE:  VIDEO-Me lëvizje shumë provokuese/ Era Istrefi çmend ndjekësit, tregon të pasmet bombastikeE kam problem me u la me një mashkull në banjo. Du me u fërku vetë o vëlla kur të jem në banjo”, është shprehur Fifi.

Ndërsa Semi ka treguar se nuk e kuptoi dot pse ajo i tha Granitit që mund të futej në dush dhe vetë doli jashtë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sherri me Semin/ Fifi: Nuk dua të thyej qafën kur shkoj në banjo

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Pasditen e sotme, një debat i fortë ka ndodhur brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Mes dy këngëtareve Semi Jaupaj dhe Fifi kanë patur një përplasje për lënien e valixheve në mes të dhomës. Fifi ka reaguar me tone të lartë duke kërkuar të hiqen valixhet nga rruga.

Sot në transmetimin e drejtëpërdrejtë të Big Brother, moderatorja Arbana Osmani pyet për një mendim mbi situatat e ndodhura, opinionistja Bodinaku është shprehur se duhet të ketë një mënyrë më fleksibël komunikimi.

LEXO EDHE:  VIDEO-Me lëvizje shumë provokuese/ Era Istrefi çmend ndjekësit, tregon të pasmet bombastike

LEXO EDHE:  Projektligji i ri në Gjermani/ Dy vjet burg kush fotografon vajzat poshtë fustanitFifi i është përgjigjur duke thënë se reagimi i saj vjen pasi valixhet ndodhen në mes të rrugës dhe thjesht nuk do të rrëzohet natën. .

E kam besdi me pa sene përtokë. Nuk po du të thej qafën kur të shkoj në banjo. Unë ia thashë shumë pastër”, tha Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE