Connect with Us

“A e fal tradhtinë?”/ Klea tregon çfarë do të bënte nëse do shihte burrin me një femër tjetër

Showbizz

“A e fal tradhtinë?”/ Klea tregon çfarë do të bënte nëse do shihte burrin me një femër tjetër

Publikuar

-

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda janë një nga çiftet më të pëlqyera të shoëbizit shqiptar.

Klea është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh trajton tema të ndryshme në bisedat virtuale me ndjekësit e saj.

Së fundi, moderatorja i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve si dhe i këshilluar ata për problemet që kanë në jetën e tyre.

Një prej tyre e pyet nëse do ta falte tradhtinë dhe çfarë do të bënte nëse do të shihte burrin duke folur me një femër tjetër.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca zbulon ëndrrën e fëmijërisë/ Moderatorja tregon profesionin tjetër që nuk e realizoi kurrë

Moderatorja ka treguar se fillimisht do ulej të fliste me Elgitin, pasi komunikimi është çelësi i gjithçkaje.

“Do ulesha dhe do flisja me të. Çelësi i gjithçkaje është komunikimi”, është përgjigjur moderatorja./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Gruaja ime u tregua inteligjente, ma fali tradhëtinë”/ Rrjeti “shpërthen” keq pas deklaratës së Ilirit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë provës javore të vendosur nga “Big Brother”,Ilir Shaqiri tregoi se disa vite më parë ka tradhëtuar bashkëshorten e tij.“Ishte një histori që nisi si një lojë. Ishte një balerinë që ma hoqi petllën thënë troç. Lozëm aq shumë sa u futa në një labirint. Gruas i thash se do të largohem nga shtëpia derisa të vendoset përfundimisht ç’do të bëjmë. Do humbisja gjithçka nga ajo gjë”, tregoi  Iliri per publikun.

Ndër të tjera ai u shpreh se bashkëshortja u tregua inteligjente dhe ja fali tradhëtinë. “Kam një grua të mrekullueshme… u tregua shumë inteligjente dhe më fali. Edhe vajza ime nuk kuptoi asgjë’, u shpreh Iliri.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca tregon sekretin/ Kjo është “dhimbja” më e madhe pas emisionit

LEXO EDHE:  VIDEO-Isli Islami mposht Covid-19 dhe rikthehet në emision/ Shihni reagimin e Ori Nebijaj

Mirëpo kaq mjaftoi që rrjeti të shpërthente në komënte negative.Si e bëri publike, dmth respekti për gruan 0 që në mementin që e tradhëtoi dhe sot që e tregon, për atë mos të flisje dhe për fëmijët turp …ca vlerash po transmetoni, falni tradhetinë”, shprehet njeri prej komentuesve.

Kush do ja përkthejë gruas tani këtë apo do e ketë fal thuaj se të jashtëm”, vazhdon një tjetër./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mbarova pas teje”/ Banori i “Big Brother” nuk i ndahet Fifit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

U bë gati një javë që kur nisi emisioni “Big Brother” dhe mardhënia e krijuar midis Fifit dhe Granitit është më e përfolura e momentit. Ata shihen shumë të afruar më njëri tjetrin dhe kjo ngre dyshimet në publik së ata mund të jenë çifti i parë i krijuar në shtëpinë më të famshme të momentit.

Pasi kaluan gjithë natën të kapur dorë për dore së fundmi dëgjuam edhe Granitin i cili i këndoi Fifit këngën e saj “marova”

Kjo është interpretuar si një lloj deklaratë kundrejt saj, “mbarova pas teje”.LEXO EDHE:  Basha në panik nga zemërimi i demokratëve/ Fshihet pas takimeve me regjistrim

LEXO EDHE:  “Do përballesh me bishat e 313-tës”/ Ndjekësit “masakrojnë” Fjolla Morinën

Gjithsesi është ende herët që të themi nëse mes tyre do të ketë diçka më shumë se miqësi. Na duhet të presim dhe të shohim se sa do të avancojë mardhënia mes tyre.

Kujtojmë se janë plot 14 banorë vip, pjesë e shtëpisë së “Big Brother” të cilët konkurojnë për të fituar çmimin e madh 100 mijë euro. Gjatë javës presim eleminime dhe prurje të reja brenda në emision./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Brenda një makine të shtrenjtë dhe super të shpejtë/ Ada e “Përputhen” ka një mesazh për të gjithë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ada, konkurentja e “Përputhen” ka bërë një video ku duket se nget një makinë shumë të shtrenjtë dhe të shpejtë. Ajo edhe më parë ka pranuar se i pëlqejnë shumë makinat që janë të shpejta. Pavarësisht kësaj ajo ka dhënë një mesazh për të gjithë ata që janë si Ada. Ajo shprehet se vërtet i ka pasion aventura të tilla dhe shpejtësinë por nuk duhet dhe se secili mban përgjegjësi për veten.

Unë i kam passion makinat e shpejta dhe shpejtësinë …por nuk duhet. Meqënëse ra fjala secili mban përgjegjesi për veten e tij”, ka shkruar Iriada krahas videos të postuar në Instastory.

LEXO EDHE:  Basha në panik nga zemërimi i demokratëve/ Fshihet pas takimeve me regjistrim

LEXO EDHE:  Kritikoi ashpër Arbanën dhe Jonidën për thyerjen e karantinës/ Ndjekësit "masakrojnë" Aulonën pas fotove nga plazhiKujtojmë se Ada është një nga vajzat më të komëntuara të momentit e cila bëri shumë zhurmë që në momentin e parë të hyrjes së saj për shkak të formave trupore shumë “bombastike” dhe pamjes ekzotike. Ajo u akuzua për ndërhyrje kirurgjikale dhe Ada në asnjë moment nuk ka hezituar ti pranojë./CNA.al

LEXO TE PLOTE