Connect with Us

U tha se do të jetë pjesë e Big Brother Vip/ Hygerta Sako sqaron njëherë e mirë të vërtetën

Showbizz

U tha se do të jetë pjesë e Big Brother Vip/ Hygerta Sako sqaron njëherë e mirë të vërtetën

Publikuar

-

Pak kohë më parë, në media qarkulloi lajmi se moderatorja Hygerta Sako do të jetë një prej banoreve të Big Brother Vip që pritet të nisë në Tetor.

Së fundi, moderatorja ka publikuar një foto me bikini nga pushimet, ndërkohë që në koment i shkruan Fatjoni, ish konkurrent i Big Brother 7.

LEXO EDHE:  I vëllai pjesë e “Big Brother”/ Romeo ka një dedikim për të

“Gati për B.B Vip?”, e pyet ai

Moderatorja ka vendosur që të reagojë në lidhje me këtë lajm dhe me humor i ka shkruar: “Mjafton një përfaqësues i fisit, dy bëhen tepër o kusho”, duke treguar kështu se nuk do të jetë pjesë e realityshoët./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO-Gjon Muharremaj fiton çmimin e rëndësishëm në MTV EMA

Publikuar

-

Nga

Gjon’s Tears, shqiptari që përfaqësoi Zvicrën në Eurovision, pritet të bashkëpunojë me artistë shqiptarë

Këngëtari i njohur me origjinë shqipatre Gjon Muharremaj ka marrë një çmim shumë të rëndësishëm në MTV EMA. Ai ka fituar “Best Sëiss Act” në MTV Europe Music Aëards të vitit 2021.

Kjo është bërë e ditur nga vetë këngëtari i cili ka publikuar disa fotografi nga ngjarja ku fitoi çmimin ndërkohë që zgjodhi disa fjalë të ëmbla për të falënderuar të gjithë ata që e sollën atë deri aty. Gjon Muharremaj u shpreh se nuk kishte fjalë për përkrahjen që po merr nga të gjithë.

LEXO EDHE:  “Nuk prekin punë me dorë”/ Iliri inatoset me vajzat e “Big Brother VIP”

LEXO EDHE:  Rrëshkitje dherash në disa zona të Lezhës/ Rrezikohen banesatKujtojmë  se Gjoni është shumë i njohur jo vetëm në shqipëri por edhe në Zvicër pas pjesëmarrjes të suksesshme të tij në Eurovizion./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Plas sherri në “Përputhen”/ Ritvana-Bashkimit: Ta fus me shishe kokës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë mbrëmjes së sotme në emisionin “Përputhen” ka pasur disa përplasje të ashpra. Ditën e sotme u rikthye në studio Ritvana. në lidhje me të Bashkimi ka kërkuar që të përjashtohet nga programi dhe se nuk e lejon dhe as nuk do të komunikojë me njerëz që i shajnë familjen. Kjo ka ndezur një debat të ashpër  mes tyre. Me zë të larta zëri ajo i kërkoi të mos përfshijë familjen dhe i kërkoi të mos merret fare me të.

Pjesë nga biseda:

Bashkimi: Nuk merrem me njerëz që shajnë me familje.

Ritvana: Edhe familja ime i sheh ato. Mbaj përgjegjësi për fjalët që thua, nuk kam ardhur të stresohem, por të shijoj eksperiencën time. Po nuk të pëlqeva mos e zgjat fare, ta fus shishe kokës, nuk të llogaris fare. Nuk mban përgjegjësi për fjalët e veta. Mos u merr me mua fare.

Bashkimi: Merrem me çfarë të dua, a ke ardhur në emision?

Ritvana: A të përmend unë ty? Nuk ka turp fare. Shpesh herë ka folur për mua. Mos e manipulo, mos përqesh, mos ironizo se nuk ke surrat as ti, as askush./CNA.alLEXO EDHE:  “Kemi pasur mosmarrëveshje”/ Mevlani zbulon si është raporti mes tij dhe Sabianit

LEXO EDHE:  Do ketë numrin më të madh të banorëve, ky do të jetë qyteti gjigant në 2030

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

2 vajza dhe 2 djem në fron/ Risitë që sjell “Love Story 2”: Një nënë e divorcuar konkurente

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ka startuar mbrëmjen e sotme emisioni “Love Story” sezoni i dytë, nën moderimin e Alketa Vejsiu.

Që në fillim të mbrëmjes janë bërë publike ndryshimet që sjell ky sezon i ri.

Në fron do të jenë 2 vajza dhe 2 djem të cilër do të zgjedhin mes shumë konkurentëve/ konkurenteve dashurinë.Mes të gjitha konkurenteve ajo që ra në sy ishte Anxhela. Gjatë prezantimit me Kristin ajo tregoi se është nëna e një vajze dhe  e divorcuar.

LEXO EDHE:  “Nuk prekin punë me dorë”/ Iliri inatoset me vajzat e “Big Brother VIP”

LEXO EDHE:  Thyhet marrëdhënia Fifi-Granit/ “Të dua si person, por nuk të shoh si të dashur

Ndërkohë që në karrigen e opinionistëve qëndrojnë, Robert Aliaj, Bleona Qerreti dhe Jerina Lalaj./CNA.al

LEXO TE PLOTE