Connect with Us

“Nëse nuk do të isha moderatore…”/ Alketa Vejsiu zbulon “profesionin e ëndrrave”

Showbizz

“Nëse nuk do të isha moderatore…”/ Alketa Vejsiu zbulon “profesionin e ëndrrave”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më të njohura dhe të dashura të ekranit. Përveçse në ekran ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku shpesh realizon biseda virtuale me ndjekësit.

Së fundi ajo ka zbuluar një detaj që nuk e denim rreth pasioneve të saj.

Moderatorja zbulon se nëse nuk do të ishte moderatore me profesion, do të ishte mjeke.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

LEXO EDHE:  Moderatorja shqiptare flet hapur për virgjërinë/ "Kur vjen koha e martesës vajzat qepen, sikur ajo pika e gjakut do i vejë vulën"

Kujtojmë se Alketa Vejsiu shumë shpejt do të rikthehet në ekran me reality shown Love story.

Sipas asaj që është zbuluar deri më tani thuhet se këtë herë emisioni do të vijë me ndryshime. Personazhet kryesorë do të jenë 2, një vajzë dhe një djalë.

Secili do ketë nga 10 pretendentë, 10 meshkuj për vajzën dhe 10 vajza për djalin./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Skenë e nxehtë”/ Graniti masazhon Fifin, këngëtarja relaksohet së tepërmi

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Fifi dhe Graniti janë dy konkurrentët më të komentuar të Big Brother VIP, sidomos pas afrimitetit mes dhe ndjenja të krijuara mes tyre.

Mbrëmjen e djeshme, u fol gjerë e gjatë për këtë marrëdhënie me tyre. Ajo nuk mundi të mos ‘analizohej’ edhe nga banorët e tjerë, gjë që solli edhe replika mes atyre.

Por siç duket pas gjithë emocioneve dhe tensioneve, Graniti ka ditur si ta sjellë në ‘qejf’ Fifin.

LEXO EDHE:  “Më vodhe punën”, shpërthen grimerja/ Sulmon publikisht Alketa Vejsiun

LEXO EDHE:  Aktorja shqiptare i vë “flakën” rrjetit/ Pozon tërësisht e zhveshur nga shtrati

I ulur pranë krevatit të saj, Graniti e ka ‘shpërblyer’ Fifin me një super masazh, të cilin këngëtarja e ka shijuar së tepërmi./ CNA.al 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pusho se ta solla A****”/ ‘Plas’ sherri mes Arjolës dhe Arditit

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Dy konkurrentët e Big Brother, Arjola dhe Arditi, e kanë nisur ditën e sotme me sqarimin  e një batute, me të cilën Arditi iu drejtua Arjolës, mbrëmjen e djeshme.

Në bisedë e sipër, Arditi i përmendi Arjolës emrin e një mikeshe të përbashkët që ata kanë jashtë shtëpisë duke ju drejtuar me fjalët “pusho se ta solla A****”.

Kjo duket se e ka ofenduar Arjolën, e cila sapo u zgjua në mëngjes vendosi që t’i bënte të qartë Arditit se nuk ka frikë nga askush.

LEXO EDHE:  Nuk e prisnim/ Përveç Xhemit, Arbana Osmani zbulon cila është moderatorja e saj e preferuar

LEXO EDHE:  “Pasuri pa çmim”/ Eni Vasili publikon foton nga salla e lindjes‘’Nëse e dua kaq shumë atë njeri dmth që e respektoj por jo që e kam frikë. Ishte shumë e shëmtuar ajo që më the”, tha Arjola.

Nga ana tjetër këngëtari tentoi të thoshte se e gjitha ishte për humor dhe se nuk kishte asnjë qëllim të tillë për të ofenduar dikë.

Aktorja duket se nuk u bind nga fjalët e tij, duke i thënë, “je 100 vite më i vogël se unë, e kuptoj shumë mirë se si e the”, tha ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Graniti sqaron Semin/ “Të shoh si shoqe“

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Granit Cana është kthyer në një nga perosnazhet më të komentuara të Big Brother Vip.

Situata e tij me Fifin po diksutohet shumë si brenda nga banorët në shtëpinë e Big Brother po ashtu edhe jashtë nga ndjekësit.

Në fakt të shumtë janë ata që mednpojnë se Graniti po bën një lojë për të qëndruar sa më gjatë në Big Brother Vip, duke përdorur Fifin.

Nga ana tjetër veprimet e tij trgeojnë se vërtetë ka një pëlqim për këngëtaren pas surprizës me qirinj e petale lulesh në krevat.

LEXO EDHE:  “Pasuri pa çmim”/ Eni Vasili publikon foton nga salla e lindjes

LEXO EDHE:  Nuk e prisnim/ Përveç Xhemit, Arbana Osmani zbulon cila është moderatorja e saj e preferuarPërveç kësaj nuk kanë munguar as skenat e xhelozisë nga ana e Fifit, pas një loje ku zbuloi se Graniti kishte zgjedhur Semin si vajzën joshëse.

Mbrëmjen e kaluar në shoë, Graniti u shpreh se Fifi nuk ka asnjë aryse për tu bërë xheloze.

Ai më pas ka sqaruar Semin për deklaratën e tij, duke u shprehur se fakti që mendon se ajo është joshëse nuk do të thotë se e pëlqen.

Në fund shton se e sheh atë vetëm si shoqe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE