Connect with Us

Në një lidhje dashurie/ Sindi zbulon detajin për djalin që i ka “vjedhur” zemrën

Showbizz

Në një lidhje dashurie/ Sindi zbulon detajin për djalin që i ka “vjedhur” zemrën

Publikuar

-

Sindi Loci është një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale. Ajo shpesh realizon biseda virtuale me ndjekësit ku zbulon edhe detaje nga jeta private.

Sëfundi u përfol në medait rozë për një ndarje nga i dashuri, por i ka hedhur poshtë të gjithë zërat teksa ka treguar një tjetër detaj rreth djalit që i ka vjedhur zemrën.

LEXO EDHE:  “Ruhuni nga skuthët”/ Për kë e ka Antonela e “Përputhen”këtë deklaratë?

E pyetur nëse i dashuri i saj është nga Kosova, ajo e ka konfirmuar duke thënë se po djali është një shqipe nga Kosova.

Ndërkohë nuk ka zbuluar asnjë detaj rreth emrit apo imazhit të djalit./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO/ Ushtarakja e ëmbël izraelite do do t’iu rrëmbejë zemrën me pozat e fundit

Publikuar

-

Nga

Yael Shelbia , është vajza 19 vjeçare e cila është shpallur si vajza më e bukur në botë nga lista e Tc Candler  dhe Kritikëve të Pavarur.

Përveç se modele dhe aktore, çka e bën më të veçantë Yael, është fakti se  po kryen shërbimine detyrueshëm në Forcën Ajrore Izraelite.

Ushtarakja izraelite, poston herë pas here fotot në rrjetet sociale, ndërsa së fundmi ka ndarë dhe disa pamje nga një aksion me helikopter.

LEXO EDHE:  “Kosova tregoi paranojën e shqiptarizmit”/ Ngjela: Ky është një fillim i ri i forcës bashkëkombëtare

LEXO EDHE:  “Kosova tregoi paranojën e shqiptarizmit”/ Ngjela: Ky është një fillim i ri i forcës bashkëkombëtarePër më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gati për Halloween?/ Ana Cheri ‘përvëlon’ rrjetin me videon e fundit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e cila çmend ndjekësit me format e saj bombastike.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në rrjetet sociale, e veshur për Halloëeen, duke dhënë një ide interesante për vajzat e guximshme.

LEXO EDHE:  “Kosova tregoi paranojën e shqiptarizmit”/ Ngjela: Ky është një fillim i ri i forcës bashkëkombëtare

LEXO EDHE:  Deklaratat e forta të Palomës për dhunë/ Bashkëshorti përballet me gazetaren në Big Brother Vip

Për më shumë, shikoni, videon më poshtë:

 View this post on Instagram

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video-Graniti i tregon kufijtë Semit/ “Mos ndërhy më mes meje dhe Fifit”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi dhe Graniti tashmë kanë vendosur që të jenë shokë, pavarësisht gjithçkaje që ndodhi mes tyre.

Pas këtij vendimi, duket se Semi është hedhur në ‘sulm’ për vëmendjen e tij.  Ajo është afruar më shumë me Granitin, madje nuk ka kursyer as komplimentat.

Kjo vëmendje e tepërt, ka bërë që Graniti, ti kujtojë se është deklaruar se në shtëpi do të lidhet me asnjë vajzë, madje duke i theksuar se po ndërhyn mes tij me Fifit.

Debati:

Graniti: Tingëllon se je e përfshirë mes meje dhe Fifit, ti e din shumë mirë. Duket ashtu nga jashtë.

LEXO EDHE:  Avokati zbulon “çelësin” e zgjidhjes së krizës/ Cili është rreziku që i kanoset shqiptarëve

LEXO EDHE:  “Më kap surratin dhe me fut ndonjë shpullë në…”/ Anita tregon si e përkëdhel Ramush Haradinaj

Semi: O shpirt  po ju a jeni deklaru se jeni motër e vëlla.

Graniti: Jo jo, unë jam deklaru se këtu nuk lidhem me asnjërën.Semi: Clidhje ka more, kush deklaroi me u lidh! Thjesht e merje pak më kështu e të thoje këtë gjë mos e përmend më…

Graniti: Duhet me e kuptu vetë, nuk ka nevoj me e thënë…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE