Connect with Us

Kërcet arma mes socialistëve/ Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Shkodër

Kronika

Kërcet arma mes socialistëve/ Detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Shkodër

Publikuar

-

cna lajme kronike

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Shkodër, ku një 54-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri.

Burime për CNA.al bëjnë të ditur se i plagosur ka mbetur shtetasi Nikolin Huba.

54-vjeçari është plagosur me armë zjarri në këmbë dhe është dërguar në Spitalin Rajonal të Shkodrës, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Por, kush është Nikolin Huba

Nikolin Huba është ish-kryetar i degës së Partisë Socialiste në Vaun e Dejës, dhe aktualisht anëtar i Këshillit Bashkiak.

LEXO EDHE:  Një shtëpi për fëmijët “e braktisur”/ Jeta në një familje kujdestare

Po ashtu Nikolin Huba është edhe delegat i PS, për Vaun e Dejës.

                                      Nikolin Huba

Burime për CNA.al bëjnë të ditur se nga hetimet paraprake, dyshohet se shkak për ngjarjen është bërë konflikti me disa anëtarë të tjerë të Partisë Socialiste./CNA.al

Video-Plumbat terrorizojnë Shkodrën/ Plagoset me armë zjarri një person

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Kronika

Makinat bëhen ‘copë’ në Xibrakë/ Humb jetën 54 vjeçarja, plagoset një tjetër

Publikuar

-

Nga

Policia ka dhënë informacion zyrtarë për aksidentin që u regjistrua mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd, në fshatin Xibrakë.

Një kamion me drejtues shtetasin me inicialet V.J., nga Maqedonia e Veriut ,është përplasur me mjetin tip “Cintron.

Për pasojë mësohet se humbur jetën shtetasja me inicielt F.G., rreth 54 vjeçe dhe është plagosur shtetasja G.M., rreth 37 vjeçe, pasagjere në mjetit tip “Cintron”.

Elbasan/ Informacion paraprakMë datë 09.10.2021, rreth orës 18:33, në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në fshatin Xibrakë, mjeti tip kamion me drejtues shtetasin V.J., nga Maqedonia e Veriut ,është përplasur me mjetin tip “Cintron “, me drejtues shtetasin E.M., banues në Tiranë.

LEXO EDHE:  Triumfi i humbësave!

LEXO EDHE:  Ishte duke peshkuar, mbytet në ujërat e Bunës 75 vjecari

Si pasojë e aksidentit ka ndëruar jetë shtetasja F.G., rreth 54 vjeçe dhe është plagosur shtetasja G.M., rreth 37 vjeçe, jashtë rrezikut për jetën, pasagjere në mjetit tip “Cintron “.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Video-Aksident i rëndë në Librazhd/ Plagosen dy persona

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd. Sipas burimeve të CNA.al, dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur rëndë dhe janë transportuar me urgjencë në spital.

Policia ndodhet në vendngjarje për hetimin e mëtejshëm të rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.LEXO EDHE:  Të shtënat me armë në Shkodër/ Plagosen shefi i policisë së Malësisë së Madhe dhe një person

LEXO EDHE:  Zbardhen emrat/ Ja kush do ta zëvendësojë Valdrin Pjetrin

Ndërkohë për shkak të aksidentit është bllokur edhe lëvizja e qarkullimit të mjeteve për rreth një orë./ CNA.al


 

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Sherr me sende të forta në Korçë/ Plagoset një person

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një konflikt i çastit ka ndodhur midis disa personave në zonën e quajtur “Dritat e Verdha” në Korçë.

Sipas policisë, gjatë konfliktit eshtë dëmtuar me mjete të forta shtetasi E. Sh., i cili ndodhet në Spitalin e Korçës, jashtë rrezikut për jetën.

Korçë/ Informacion paraprak

Më datë 09.10.2021, rreth orës 17:20, në lagjen nr. 17, Korçë, në rrugën “Muzakajt”, gjatë një konflikti të çastit midis disa shtetasve, është dëmtuar me mjete të forta shtetasi E. Sh., i cili ndodhet në Spitalin e Korçës, jashtë rrezikut për jetën.

LEXO EDHE:  Operacioni në Shkodër/ Reagon kryeministri Rama

LEXO EDHE:  Triumfi i humbësave!Shtetasit e tjerë të përfshirë në këtë konflikt, aktualisht ndodhen të shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Korçë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për të sqaruar rrethanat e ngjarjes.

 

LEXO TE PLOTE