Connect with Us

Bora Zemani nxeh rrjetin/ Publikon fotot seksi nga pushimet

Showbizz

Bora Zemani nxeh rrjetin/ Publikon fotot seksi nga pushimet

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Moderatorja Bora Zemani iu ka dhënë fund pushimeve verore. Bukuroshja e ekranit ka ndezur Instagramin teksa ka publikuar disa foto shumë seksi me bikini.

Zyrtarisht pushimet mbaruan! Apo ka te tjere ketu qe vazhdojne akoma?! “, shkruan Bora në postimin e saj.

Kujtojmë se Zemani do të roikthehet sërish në ekran me emisionin Përputhen në sezonin e tretë. Producentja Olsa Muhameti, ia ka besuar sërish Borës drejtimin edhe kësaj here./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Einxhel Shkira provokon sërish/ Me bikini dhe gotën në dorë, bën gëzuar për jetën

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Debati i radhës në “Big Brother”/ Shkak Beniada

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tashmë jemi mësuar me dikutimet dhe debatet brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Së fundmi është bërë një debat me protagonist Donaldin dhe Arditin.

Shkak i debatit ka qenë pikërisht Beniada.

Gjatë spektaklit Arditi pranoi hapur se ka një pëlqin për Beniadën pork jo e fundit u shpreh se e sheh vetëm si shok.Ditën e sotme në një moment Donaldi pyet Arditin nëse pas këtyre diskutimeve pret që mes tij dhe Beniadës të ndodhë diçka.

Nuk është puna se ç’pres unë. Unë sot kam një simpati. Se çfarë ndodh nuk e di. Unë shpreha simpatinë time dhe s’mund ta ndryshoj tani që ajo tha se më sheh si shok”, është shprehur Arditi.

LEXO EDHE:  “Nuk arrija të mbushesha me frymë”/ Nevina Shtylla ndan emocionet e rralla të momentit kur fitoi kurorën e më të bukurës

LEXO EDHE:  Një nga aktoret shqiptare më të komentuara për jetën luksoze/ Fotot më të nxehta të Arta Nitaj me bikini

Me kaq pak u kuptua se Arditi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga pëlqimi që ka për Benaidën, të paktën për tani. Por gjithsesi ne na mbetet të presim se çfarë do ndodhë më vonë me dyshen./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tradhëti, pasion dhe skena të nxehta/ Ermal Mamaqi tregon se çfarë pritet të shohim në serialin “H.O.T”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Vetëm një javë na ndan nga fillimi i serialit “H.O.T”, i cili pritet të nisë më 24 tetor në ekranin e TV.Klan.

I ftuar së fundmi në emisionin “Jo vetëm modë” Ermal Mamaqi ka treguar më shumë rreth serialit.

Ermali tregoi se në serial ai është regjisor dhe punon në një kompani reklamash. E fejuara e tij është Jonida Vokshi që është edhe vajza e pronarit, gjithashtu arsyeja pse ai është i fejuar me atë. Por në serial, Ermali është i dashuruar me ish-in që jeton në Amerikë, rol i luajtur nga Klea Huta.Nuk mbaron me kaq. Ndër të tjera Ermali ka zbuluar se në serial, ditën e parë të një reklame, ai bën dashuri me modelen e reklamës, rol i luajtur nga Megi Pojanin.

LEXO EDHE:  Pse Alketa Vejsiu vishet me të bardha në hapjen e parë të çdo programi?

LEXO EDHE:  Nënë për të dytën herë! Moderatorja shqiptare në pritje të ëmbël, zbulon gjininë e bebit

Disa pjesë i kemi prerë”, tha Ermali duke qeshur e duke treguar se kanë xhiruar edhe skena të nxehta.

Kujtojmë se seriali “H.O.T”nis në 24 tetor dhe do të jetë në ekranin e TV. Klan për 10 javë. Ermali zbuloi gjithashtu se seriali do vazhdojë edhe për 2 sezone të tjera sepse ende nuk ka një përfundmim të përsonazheve./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Prej 18 vitesh nuk e di vendndodhjen e babait/ 21 vjeçarja ka një mesazh për nënën e saj

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Një histori e dhimbshme është trajtuar sot në rubrikën “ka një mesazh për ty”.

Një vajzë 21 vjeçe prej 18 vitesh nuk ka asnjë kontakt më babin e saj. Ai ishte larguar drejt Greqisë dhe ajo nuk e di vendndodhjen e tij. Boshllëku që ka lënë pas ka bërë që ditët e lumtura të jenë të pakta për familjen e saj. Ajo vendosi të ftonte në emision nënën e saj për ta falenderuar për gjithçka ajo kishte bërë për atë.

LEXO EDHE:  Pse Alketa Vejsiu vishet me të bardha në hapjen e parë të çdo programi?

LEXO EDHE:  Bjondina më provokuese e momentit/ Njihuni me bukuroshen që po pushton rrjetin me fotot me bikini“Je bërë nënë dhe baba për mua, faleminderit për çdo gjë“, është shprehur Romilda.

Ajo e ftoi nënën e saj në program që të kishin një kujtim të bukur së bashku sepse ajo e meriton plotësisht./CNA.al

LEXO TE PLOTE