Connect with Us

Albana Osmani provokon ndjekësit/ “Pse jam akoma beqare?”

Showbizz

Albana Osmani provokon ndjekësit/ “Pse jam akoma beqare?”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Albana Osmani është një nga moderatoret më të dashura dhe të pëlqyera të ekranit. Edhe pse prej shumë kohësh nuk e kemi parë në ekran, ajo është aktive në rrjetet sociale.

Osmani ka publikuar disa foto nga pushimet në rrjetet sociale ku shfaqet me bikini dhe krejt natyrale.

Përveç pamjes së jashtmë ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen është pyetja që ka bërë krahas fotove.

LEXO EDHE:  Nxeh Instagramin me pozat provokuese/ Fotot më të zjarrta të Joselyn Cano

Një pyetje: Pse jam ende beqare”, shkruan Albana, duke zgjuar shumë reagime në rrjet.

Ajo falenderon ndjekësit për komentet dhe përsa i përket përgjigjes së pytejes, Albana thotë se kur ta mësojë do ta ndajë edhe me ta./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1)

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Arjola rrëfen vështirësitë/ “Merrja lekë nga shtëpia për tu bërë aktore”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Aktorja Arjola Demiri është një nga personazhet që më së shumti ka treguar detaje nga jeta e saj private.

Nga ndarja me bashkëshortin, tradhtia, aborti, së fundi ka treguar se sa e vështirë ka qenë për të, të bëhej aktore.

Gjatë një diskutimi me banorët, Arjola ka zbuluar se mamaja e saj e ka ndihmuar shumë të studionte dhe të merrte pjesë në audicione për tu bërë aktore.

LEXO EDHE:  Refuzoi dy yjet më të mëdha të futbollit/ Fotot më fantastike të “bishës” ruse

LEXO EDHE:  Pas Salsano Rrapit, një tjetër moderatore largohet nga Top Channel?Në dhomën e rrëfimit, Arjola ka zbuluar se me lekët e nënës së saj udhëtonte për të realizuar ëndrrën e saj.

“Ka qenë një periudhë e vështirë që unë vija dhe merrja pjesë në audicione, falë mamit. Merrja lekë nga shtëpia për të shkuar për tu bërë aktore. U komplikuan shumë gjërat në shtëpi në ekonomi.”, është shprehur Arjola./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Mashtrues, nuk e pëlqen”/ Semi sulmon banorin e Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët e shtëpisë së Big Brother kanë diskutuar rreth marrëdhënies së Arditit me Beniadën.

Këngëtarja Semi Jaupaj është shprehur se nuk e beson aspak Arditin se ka një pëlqim për Beniadën.Në dhomën e rrëfimit, Semi ka thënë se Arditi është mashtrues.

Mashtrues. Nuk e besoj se ka një pëlqim për Beniadën.Tjetra ia ka mbyllur rrugën. I ka thënë unë të shoh si vëlla”, është shprehur Semi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk di të bësh brumin”/ Pas ‘sherrit’, Sheila pajtohet me Monikën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Monika dhe Sheila kanë patur një debat brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Zënka nisi për përgatitjen e brumit për të realizuar provën e javës.

Monika është shprehur se është ndjerë e ofenduar nga Sheila, e cila ka aluduar se ajo nuk di të bëjë brumë apo se nuk dëshiron të tregojë.LEXO EDHE:  U përfol për një lidhje me Young Zerkën/ Kiara Tito flet për herë të parë pas thashethemeve

Pas këtëij debati, Sheila dhe Monika janë pajtuar, ku këngëtarja i ka kërkuar falje për atë që ndodhi mes tyre.

LEXO EDHE:  Një nga modelet më sensuale/ Fotot më provokuese të Amber Diamond

Sqarimi përfundoi me përqafim dhe puthje mes dy banoreve vip të Big Brother Vip./ CNA.al

LEXO TE PLOTE