Connect with Us

“Nuk e di a iu lumturon…”/ Nora Istrefi sqaron marrëdhënien që ka me Robert Berishën

Showbizz

“Nuk e di a iu lumturon…”/ Nora Istrefi sqaron marrëdhënien që ka me Robert Berishën

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej më shumë se dy vitesh, Këngëtarja Nora istrefi dhe këngëtari Robert Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre .

Gjatë kësaj kohe, dyshja janë përfolur shumë për lidhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar asgjë.

Së fundi në media qarkulloi një foto e Robertit me Norën, ku shiheshin në aeroport dhe u aludua se mund të kishte një rikthim mes tyre.

Por jo. Nora ka sqaruar njëherë e mirë marrëdhënien me Robertin duke thënë se nuk ka ndryshuar asgjë mes tyre. Ajo tregon se me ish bashkëhsortin ruan thjesht një raport të mirë miqësie, për shkak se është babai i vajzës së saj Renee.

LEXO EDHE:  Skandali/ Prindërit e denoncuan si të humbur, vajza abuzohej nga daja i saj që e mbante të fshehur

Nuk e di sa eshte e rruges te sqarohem per heren e 1oo-të, por ne fakt me shume me shqeteson mendesia sesa shkrimet per raportet tona me Robertin. E kam thene, do ta them dhe do vazhdoj te mbroje cdo ndarje kur femijet jane ne mes , lumturia e tyre eshte primare (hiq anash inatet ballkanike, thashethemet dhe paragjykimet )…..

Une do vazhdoj te kaloj kohe me babin e Renees perderisa ajo eshte e lumtur, ndersa ne raportet tona personale s’ka ndryshu asgje pervec nje miqesie korrekte…. Nuk e di a ju lumturon ky sqarim, por do doja me shume te ishte vedijesues”, shkruan Nora në një deklaratë./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

 

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Paloma “masakrohet” me komente / Veprimi që acaroi ndjekësit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Paloma është një nga konkurentet që po komentohet shumë nga publiku. Që nga hyrja e saj në shtëpinë e “Big Brother” ajo është komentuar më së shumti për tipin e saj si edhe për historinë që ndau me publikun kur tregoi se ishte dhunuar më parë nga bashkësorti sepse alkolizohej.

Gjithësesi një veprim i bërë së fundmi nga ajo ka nxitur zemërimin e ndjekësve.

Në një moment Paloma ka marrë pjatat dhe i ka ndotur për të mërzitur Monikën, e cila shpesh ankohet për pastërtinë brenda shtëpisë. Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të shpërthejnë me komente.

LEXO EDHE:  Shirat në të gjithë vendin/ Emergjencat Civile raportojnë situatën në qarqe

LEXO EDHE:  Vajza shkruan një letër/ I drejtohet të gjithë atyre që e quajtën budallaqe

Paloma e teprove ,si do të ndiheshe ti të ta bënin ty ashtu?”Mbase e fusin prap në dënim këtë Palomën”.

Kjo Paloma kërkon të imitojë Ermelën që fitoi Bb4 por kjo është shumë e shpifur”, janë disa prej komenteve të ndjekësve.

Kujtojmë se Paloma është shenjëstruar shpesh herë për faktin se tregohet shumë indiferente kur vjen puna tek pastrimi i shtëpisë apo kontribuimi në sistemimin e saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT: Lori Hoxha feston ditëlindjen/ Poston fotot nga vendi ekzotik

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Lori Hoxha, trashëgimtarja e “Top Channel” feston sot ditëlindjen. Ajo ka pozuar nga një vend ekzotik dhe duket e veshur më një kostum shumë elegant ngjyrë kaf i hapur në pjesës e deklotesë.

Ka shumë gjëra për të cilat jam falenderuese, dhe shumë të tjera që më presin”, shkruan Lori krahas fotove të postuara në faqen e saj të Instagramit duke marë pafund mesazhe urimi.

LEXO EDHE:  “Tranzit”/ Zbulohet kush është vajza e arrestuar në grupin e vëllait të shefit të policisë

LEXO EDHE:  Vajza shkruan një letër/ I drejtohet të gjithë atyre që e quajtën budallaqeKujtojmë se Lori Hoxha aktualish është e dhe producentja e emisionit më të shikuar të momentit “Big Brother”. Emisioni ka rezultuar një sukses i vërtetë dhe dëshmon se Lori është shumë profesionale në punën e saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndjekësit në mbrojtje të Granitit/ “Presioni i Fifit është çmenduri, mos e lidhni me zor”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit është ndër më të komentuarat e momentit në median rozë. Menjëherë pas hyrjes në shtëpinë e “Big Brother” mes tyre pati afrimitet dhe kjo nxiti dyshimet se mes tyre është duke lindur diçka më shumë se miqësi.

Por jo të gjithë kanë këtë mendim. Një pjesë mëndojnë se e gjitha është një lojë e krijuar prej të dyve dhe po e përdorin si strategji për të qëndruar me shumë kohë në program, ashtu siç ka edhe të tjerë që mendojnë se Graniti po vendoset në presion për shkak të Fifit dhe se deri diku ndihet i detyruar për ta pëlqyer Fifin… Këtë, ndjekësit e kanë shprehur përmes komenteve.

LEXO EDHE:  Kunata dhe armike/Çfarë po ndodh me dy këngëtaret shqiptare?

LEXO EDHE:  Vajza shkruan një letër/ I drejtohet të gjithë atyre që e quajtën budallaqeNuk më pëlqejnë fare që i bëjnë presion Granitit. Ai nuk ka fare lidhje me Fifin”, shprehet njëri prej komentuesve.

Graniti, nësë mendon se penalizohet që  nuk shkëputet dot nga Fifi e ka gabim! Presioni i Fifit është çmenduri fare, nuk kuptoj si ka mundësi, të lidhet me zor, leje moj djalin ta shijoj kete eksperiencë se vetëm një herë të vjen”, vazhdon një tjetër./CNA.al

LEXO TE PLOTE