Connect with Us

“Nuk do të vij më kurrë në Grammy”/ Eminem habit me deklaratën e tij

Showbizz

“Nuk do të vij më kurrë në Grammy”/ Eminem habit me deklaratën e tij

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Reperi Eminem ka habitur të gjithë me deklaratën e tij.Ai është një prej artistëve më të vlerësuar në Grammy por ka vendosur të mos marrë më kurrë pjesë në këtë spektakël.

Eminem i ka shprehur hapr kritikat e tij ndaj eventit dhe fansat kanë publikuar në intervistë të mëparshme të Eminem, i icli shprehej se spektakli përdor artistët si një pikë shitje, ndërkohë që nuk iu jep kurrë çmime të mëdha.

Jam lodhur me të parë këtë gjë. Për çfarëdolloj arsye, ata gjithmonë thonë se do e fitosh çmimin albumi i vitit, që ishte diçka shumë e madhe. Unë mendoj se tashmë nuk është më diçka e madhe”, është shprehur Eminem në një intervistë.

LEXO EDHE:  Çani tregon 3 arsyet e shembjes së Teatrit/ “Zona ku ndodhej ka interes shumë të madh financiar”

Ai ka shpjeguar se është lodhur shumë teksa shikon se si artistët që promovohen nga eventi madhështor largohen duarbosh pa asnjë çmim.

U ula në shtëpi këtë vit për Grammy dhe pashë Jay dhe Kendrick që nuk morën çmim dhe mendoja se njëri prej tyre do e merrte. Mos na merrni në spektakël, për të na përdorur si pikë shitjeje për spektaklin tuaj dhe të vrisni çdokënd çdo herë. Pas kësaj pike, ju thashë mos më kërkoni më të vijë këtu. Ju lutem mos më kërkoni. Përgjigja ime është jo për 1 milionë vite, nuk do të vijë më kurrë në Grammy”, është shprehur ai./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Paloma përgjigjet pa doreza/ Tregon kush është banori më pak i preferuar

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur për publikiun si Paloma është një nga personazhet më të përfolur të shtëpisë së Big Brother Vip.

Ajo ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes prej debateve që ka patur me banorët e tjerë të shtëpisë.

Këtë javë ajo është në nominim së bashku me Semin, Arditin dhe Kledin.

LEXO EDHE:  Plasi sherri/ Reperi shqiptar i poston foton topless Ronela Hajatit, ndërhyn Noizy

LEXO EDHE:  Arsyeja e vërtetë pse puthjet në qafë na japin një kënaqësi kaq të madhe!Këtë pasdite banorët i kanë drejtuar disa pyetje njëri-tjetrit ku kanë treguar se kush është banori i tyre i preferuar dhe më pak i preferuar.

Paloma është përgjigjur pa doreza duke thënë se më e preferuara është Monika ndërsa më pak i preferuari Kledi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do jetë çmenduri”/ Noizy dhe Mozzik zbulojnë surprizën për fansat

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pak ditë më parë lajmi se mes Noizyt dhe reperit Mozzik kishte nisur një sherr u bë kryefjalë e mediave rozë. Por në fakt është tërësisht e kundërta.

Dyshja kanë përgatitur për mijëra fansa surprizën e madhe. Dy reperët e njohur kanë bashkëpunuar dhe në orën 00:00 do të publikojnë hitin e radhës.

Këtë lajm e kanë bërë të ditur të dy reperët që në rrjetet sociale kanë paralajmëruar se nuk do të jetë thjesht një këngë por një çmenduri.

LEXO EDHE:  Këto i bën vetëm ai!/ Kanye West ndryshon emër, ja si mund ta thërrisni nga sot e tutje

LEXO EDHE:  Këto i bën vetëm ai!/ Kanye West ndryshon emër, ja si mund ta thërrisni nga sot e tutje

Në rrjet kanë vërshuar komente pafund nga fansat të cilat nuk e kanë pritur këtë surprizë nga dyshja.

Për më tepër nuk na mbetet gjë tjetër vetëm se të presim edhe pak orë deri në publikimin e këngës.  / CNA.al

 

 View this post on Instagram

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ada çmend Edin/ Tregon fundshpinën, ja si komenton konkurrenti i Përputhen

Publikuar

-

Nga

Ada dhe Edi janë dy prej konkurrentëve më të përfolur në mediat rozë për shkak të debateve që kanë patur në Përputhen.

Dyshja duket se po rregullojnë raportin e tyre  dhe kjo duket edhe në rrjetet sociale.

Ada dhe Edi i kanë hequr bllokun njëri-tjetrit nga Instagrami dhe konkurrenti nuk nguron as të komentojë në fotot e saj.

LEXO EDHE:  Këto i bën vetëm ai!/ Kanye West ndryshon emër, ja si mund ta thërrisni nga sot e tutje

LEXO EDHE:  Nuk i di as emrin?! Reperi i njohur shqiptar mohon lidhjen me këngëtarenSë fundi ajo ka publikuar një foto shumë provokuese ku tregon fundshpinën dhe Edi i komenton, duke treguar se i pëlqen shumë Ada në foto./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE