Connect with Us

Demi Rose ndez Instagramin/ Çmend meshkujt me pozat topless

Showbizz

Demi Rose ndez Instagramin/ Çmend meshkujt me pozat topless

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Supermodelja britanike Demi Rose është një nga vazjzat më seksi të Instagramit.

Ajo ka një numër prej 17,4 milionë ndjekësish në Instagram, të cilët janë të çmendur pas saj.

Bukuroshja shpesh i “marros” me fotot e saj seksi dhe tejet të nxehta. Së fundi ajo ka dhuruar një pozë mjaft provokuese.

LEXO EDHE:  “Përralla u kthye në realitet”! Fejohet modelja e “Victoria’s Secret” dhe propozimi është magjik

Demi shfaqet topless duke i lënë pak vend imagjinatës me pozën e saj.

Më kap nëse mundesh, po punoj për të marrë ngjyrë”, shkruan Demi krahas pozës provokuese./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Nuk la gjë pa thënë për banorët/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Palomën: “Je bërë si plakat e lagjes”

Publikuar

-

Nga

Paloma gjithmonë që bie në bisedë më banorë brenda “Big Brother” nis të flasë për të tjerët. Kjo është vënë re edhe nga ndjekësit të cilët mëndojnë se Paloma tregohet shumë e pa drejtë për faktin se mban në gojë gjithë banorët.

Sot gjatë një bisede të bërë më Beniadën ajo vazhdoi të fliste për banorët dhe kaq ka mjftuar që publiku të shpërthejë me komente negative.

Kjo Paloma sa shemtuar bën vetëm thashetheme më keq se ato plakat e lagjes, vajze e re, di veç të mbajë në gojë të gjithë, sa femer koti mjerrë kush e ka ne shtëpi, kjo bëka lëmesh të gjithë fisin”, shkruan njëri prej komentuesve.

LEXO EDHE:  Në shtrat me të famshmit shqiptarë 

LEXO EDHE:  Në shtrat me të famshmit shqiptarë Nëse e ka strategji loje ketë Paloma me të tërë ok pranohet ama nëse është vërtet kështu mjerrë ai burrë”, vazhdon një tjetër.

Kujtojmë se pjesë e shtëpisë më të famshmë të momentit janë 14 banorë të cilët konkurojnë për çmimin e madh 100 mijë euro. Gjatë javëvë priten eleminime dhe prurje të reja./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Lideri më i madh i botës”/ Në ditëlindjen e Sali Berishës nuk përmbahet Stresi, i bën surprizë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Lideri i Partisë Demokratike Sali Berisha feston sot feston ditëlindjen e tij të 77-të. Në këtë ditë shumë kolegë, simpatizantë, mbeshtetës, miq dhe familjarë janë bërë pjesë e ditëlindjes me urimet e tyre.

Urimi që më së shumti ra në sy ishte ai i Stresit që njihet si një prej mbështetësve më të flaktë të ish-kryeministrit.

Stresi ka postuar një video në  “Instagram”, ku shihet teksa del nga një dyqan lulesh dhe në duar mban një buqetë të madhe me lule bojëqielli dhe të bardha për ti bërë një surprizë ish-kryeministrit.

LEXO EDHE:  VIDEO-E akuzuan për operacion plastik/ Arbenita Ismajli përgënjeshtron lajmin

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga Mevlani/ Ja kush i ka munguar Ledjanës këto kohëAi gjithashtu i ka dedikuar atij edhe një shkrim:

“Statistikat tregojnë që në muajin Tetor kanë lindur liderët më të mëdhenj të botës, gezuar ditelindjen Dr.Profesor Sali Berisha”, shkruan Stresi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Deklaroi se ka pasur probleme me alkolin/ Flet bashkëshorti i Palomës:’Më ka mërzitur shumë’

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Alandi, bashkëshorti i gazetarës Paloma, tashmë banore e “Big Brother” ishte i ftuar në emisionin “Live from Tirana”, ku foli rreth pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP”.

Ai vuri theksin në fakti se tani që bashkëshortja është brenda shtëpisë, atij i kanë mbetur të gjitha punët.

Pavarësisht kësaj, Alandi shtoi se shpreson që Paloma të qëndrojë sa më gjatë aty, pasi është për atë format.I kam thënë që në fillim shko se je për këtë format, sepse është aktive, energjike dhe ka batuta. I thashë thjesht që është karakteri dhe i duhet këtij formati. Nuk e di nëse do pëlqehet nga njerëzit dhe do votohet por shpresoj që të qëndrojë sa më gjatë në shtëpi, pse jo. Nuk është se nuk e përballoj dot, është pak e vështirë por nuk dua t’ja prish qejfin dhe dëshirat, sepse kur e do dikë do ta shohësh mirë. I kam thënë që në fillim që për çdo gjë më ke gati dhe unë do të mbështës gjithmonë. vajza pyet vazhdimisht sepse normal është nëna e saj, unë mundohem ta shmang dhe të mos ta shoh Big Brother-in në shtëpi. Është në moshën që do mamin e saj por e kemi menaxhuar, ja kemi dalë. Deri tani jemi shokë të mirë, luajmë bashkë, bëjmë detyrat bashkë, mësoj dhe unë shqipen më mirë”, tha ai.

LEXO EDHE:  VIDEO-E akuzuan për operacion plastik/ Arbenita Ismajli përgënjeshtron lajmin

LEXO EDHE:  VIDEO-E akuzuan për operacion plastik/ Arbenita Ismajli përgënjeshtron lajmin

Ndër të tjera ai u pyet nëse është ndjerë xheloz në ndonjë moment, Alandi e mohoi dhe shtoi se ka pasur raste që e ka mërzitur sepse sipas tij Paloma ka folur më shumë se ç’duhet.

Jo. Nuk është xhelozia një faktor, nuk jam bërë xheloz, por normal që jam aty ku duhet, pra e ka një limit edhe xhelozia. Unë jam shumë i qetë, e marr me dashuri dhe pasion çdo gjë. Më ka mërzitur në shumë momente që ka folur më shumë seç duhet, nuk ka shpjeguar”, ka mbyllur ai deklaratën./CNA.al

LEXO TE PLOTE