Connect with Us

Trejsi Sejdini nuk i lë vend imagjinatës/ Pozon më seksi se kurrë

Showbizz

Trejsi Sejdini nuk i lë vend imagjinatës/ Pozon më seksi se kurrë

Publikuar

-

Modelja nga Elbasani, Trejsi Sejdini është një nga vajzat më seksi të showbizzit. Ajo gjithnjë shfaqet shumë provokuese dhe seksi në fotot që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ka çmendur ndjekësit me një video të publikuar në Instastory ku nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Bukuroshja nga Elbasani, e veshur me një palë bikini minimaliste, tregon format e saj shpërthyese duke ndezur imagjinatën e meshkujve./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Të dua afër”/ Mesazhi emocionues i mbesës për gjyshin e saj

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Në qendër të rubrikës “Ka një mesazh për ty” ka qenë një vajzë e cila ka vendosur ti japë një mesazh gjyshit të saj. Ajo dëshiron që gjyshi i saj të rrijë në një shtëpi më të.

Kjo ka emocionuar të gjithë publikun sepse tregon sa e madhe dhe e fortë është lidhja me gjyshërit.

“Dua të jëmi afër, mos mendo se është gabim të rrish në shtëpinë e vajzës dhe jo të djalit. Dua të fle me ty gjysh”, i ka thënë mesa.

LEXO EDHE:  FOTOT-Qielli me ngjyra/ Pamje mahnitëse të “Dritave të Veriut”

LEXO EDHE:  E fiksuar pas basketbollistëve/ Bukuroshja australiane çmend meshkujtGjyshi i saj nga ana tjetër nuk ka premtuar që do shkonte pranë saj por u zotua që do të shkonte më shpesh dhe të kalonte kohë me të.

Mesazhi u përmbyll me një përqafim shumë të ngrohtë mes tyre./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Gjithë kjo grua e martuar”/ “Plas” ironia brenda “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Bisedat dhe diskutimet midis banorëve të “Big Brother” vazhdojnë dhe na japin ne mundësinë ti njohim akoma me shumë.

Një situatë ironike e përkthyer në humor ka ndodhur së fundmi.

Gjatë një bisedë mes Arditi, Kledi, Arjola dhe Beniada kjo e fundit i tha Palomës se po pëpiqet të marrë vëmendjen e Arditit.

Me humor ajo i thotë ‘’Gjithë ajo grua e martuar erdhi i hoqi batanijen ‘burrit’ tim, dëshironte që ta shihte’’.Banorët e pranishëm ja kthyen Beniadës me të njëjtën ‘’monedhë’’ duke i thënë se jo më larg se sonte ata do ta martonin me Arditin.

LEXO EDHE:  E fiksuar pas basketbollistëve/ Bukuroshja australiane çmend meshkujt

LEXO EDHE:  Vajza e Sabianit “nxeh” rrjetin/ Tregon të pasmet bombastike me tanga

‘’Ke për ta parë ti, sonte do t’ju martojmë ju të dyve’’, i tha Arjola të rinjve.

Kujtojmë se mardhënia midis Beniadës dhe Arditit u komentua edhe shumë edhe gjatë spektaklit të së premtes por dyshja mohoi se mes tyre ka një afrimitet më shumë se miqësor. Gjithsesi ne na mbetet të shohim se si do vazhdojë mardhenia mes tyre./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-E kap kamera në momentin e gabuar/ Semi Jaupaj ekspozon aksidentalisht gjoksin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Jemi mësuar tashmë që në “Big Brother” të shohim situata nga më të ndryshmet, edhe nga ato të sikletshme. Kjo ka ndodhur me këngëtaren Semi Jaupaj.

Në një moment të papërshtatshëm duket se Semin e ka kapur kamera. Ajo ka qenë e zhveshur dhe kamera ka ekspozuar gjoksin e saj.

Kjo ka ndodhur në momentin që Semi është bërë gati në dhomën e grimit. Ajo nuk e dinte se ishte në transmetim direkt dhe ka hequr bluzën duke zbuluar kështu edhe gjoksin.

LEXO EDHE:  Vajza e ish deputetes i vë “flakën” rrjetit/ Tregon të pasmet me tanga  

LEXO EDHE:  FOTO-Wanda Nara provokon ndjekësit/ Tregon të pasmet me tangaMomenti i sikletshëm është kapur live dhe u transmetua edhe në emision pasi ishte kërkesë e Arbanës për të përshëndetur këngëtaret Fifi dhe Semi Jaupaj, të cilat ishin vonuar duke u bërë gati. Duket se  kamera kapi Semin në momentin e papërshtatshëm.

Në video duket reagimi i Semit ka qenë i shpejt, mbase sepse e kuptoi se kamera ishte në transmetim direkt./CNA.al

LEXO TE PLOTE