Connect with Us

U fejua në fshehtësi të plotë/ Greta Koçi tregon unazën e fejesës

Showbizz

U fejua në fshehtësi të plotë/ Greta Koçi tregon unazën e fejesës

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Greta Koçi, prej një kohe të gjatë ka preferuar të qëndrojë larg syrit mediatik. Detajet në lidhje me jetën private është munduar gjithnjë t’i mbajë sekret.

Së fundi, në mediat rozë thuhet se, këngëtarja është fejuar me një djalë që jeton në Austri. Kjo është arsyeja pse Greta kohët e fundit ka qëndruar gjatë në Austri.

LEXO EDHE:  “Dielli doli”/ Ardit Gjebrea jep lajmin e mirë

Për të treguar se fejesa e saj është e vërtetë, këngëtarja ka vendosur të zbulojë me stil unazën e fejesës.

Në një postim në rrjetet sociale, ajo zbulon këtë detaj, si për të konfirmuar edhe fejesën./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO- “Të ka rënë një nur”/ Ndjekësit nuk ndalin komplimentat ndaj Arbanës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Arbana Osmani duket se është pritur mjaft mirë nga publiku si prezantuese dhe moderatore e emisionit “Big Brother”.

E favorizuar edhe nga eksperienca disa vjecare Arbana shkëlqeu me pjesëmarrjen e saj në emision.Gjithesesi ndjekësit nuk janë ndalur vetëm tek aftësitë e saj në prezantim por e kanë komplimentuar edhe për pamjen.

LEXO EDHE:  Përdori Tean për të rritur numrin e ndjekësve në rrjetet sociale/ Blogerja flet hapur për Beartin

Sipas tyre që kur ka nisur “Big Brother” Arbana ka marre tjetër nur./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më tha je fshatare”/ Fifi flet për ndarjen nga ish i dashuri

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë një diskutimi brenda shtëpisë së “Big Brother” Fifi ka folur rreth një historie personale ku ish i dashuri e ka lënë sepse nëna e tij mendonte se ishte fshatare dhe nuk e pëlqente Fifin

Mua më ka thënë ish-i dashuri im i parë, po më thotë nëna: ‘Zgjidh mes mua dhe asaj’, pse? ‘Sepse ajo është katundare e Ferizajt dhe është këngëtare dhe unë s’e dua nusen as këngëtare as katundare”, ka treguar këngëtarja e njohur.

LEXO EDHE:  Demi Rose çmend 16 milionë ndjekësit e saj/ Dhuron poza të nxehta e rrethuar nga trëndafilat

LEXO EDHE:  “Të dua sa vetëm Zoti e di”/ Me foto mahnitëse, Klea uron të birin për ditëlindjeNë fakt Fifi flet shumë rrallë për jetën e saj personale dhe është e habitshme disi që këtë herë bëri një përjashtim.

Kujtojme së para një viti ajo u përfol se kishte nisur një lidhje me një djalë nga Shqipëria të quajtur Xhulio  por që pas një kohe të shkurtër, dyshja u ndanë. Pas kësaj Fifi nuk nguroi të bëntë këngë që gjithashtu përfliteshin se ishin dedikim ndaj djalit në fjalë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kam bashkëjetuar për 2 muaj/ Vazhdojnë rrëfimet në “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

Rrëfimet si duket nuk mungojnë brenda shtëpisë së “Big Brother”. Benilda ishtë e para që zbuloi se ka qenë në një fejesë për rreth 7 vjet por ishte ndarë sepse u fejua shumë e vogël dhe nuk e donte më partnerin duke i hedhur edhe të emës fajin.

Rradha si duket u pasua nga ish-futbollisti seksi Granit Cania.

LEXO EDHE:  Befason Ana Kauri/ Do bëj bashkëpunim me Arjan Konomin

LEXO EDHE:  Revoltohet partnerja e Shpat Kasapit/ “Mos përmendni gjënë më të shenjtë”Duke u marë më provën e përjavëshme me bluajtjen e kafes ai ka bërë një bashkëbisedim me Palomën dhe Elhaidin.

Gjatë bisedës ai pohoi se ka qenë në një bashkëjetesë me një vajzë për dy muaj. Por zbuluan se lidhja mes tyre nuk funksionoi dhe secili vazhdoi me rrugën e tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE