Connect with Us

Të ndarë?/ Andi dhe Melisa më të dashuruar se kurrë

Showbizz

Të ndarë?/ Andi dhe Melisa më të dashuruar se kurrë

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pak ditë më parë, qarkulloi lajmi se Melisa Lleshi dhe Andi Shehu i kishin dhënë fund lidhjes së tyre. Kjo pas të gjithë statuseve nga dyshja në rrjetet sociale, ku linin të kuptonin se nuk ishin më bashkë.

Por si duket çifti kanë rregulluar marrëdhënien e tyre. Së fundi Melisa ka publikuan në Instastory momentin ku hsihet duke u puthur me Andin.

LEXO EDHE:  Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë/Reagon publikisht këngëtari

Të njëjtin postim ka bërë dhe Andi duke e shoqëruar më shkrimin: “Fytyrë plastelina ime”.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kujtojmë se Andi dhe Melisa e nisën lidhjen e tyre pasi dolën nga Përputhen.

Pati shumë dyshime se dyshja ishin bashkë edhe gjatë emisionit, por kjo nuk u pohua kurrë nga Melisa dhe Andi.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO/ Ushtarakja e ëmbël izraelite do do t’iu rrëmbejë zemrën me pozat e fundit

Publikuar

-

Nga

Yael Shelbia , është vajza 19 vjeçare e cila është shpallur si vajza më e bukur në botë nga lista e Tc Candler  dhe Kritikëve të Pavarur.

Përveç se modele dhe aktore, çka e bën më të veçantë Yael, është fakti se  po kryen shërbimine detyrueshëm në Forcën Ajrore Izraelite.

Ushtarakja izraelite, poston herë pas here fotot në rrjetet sociale, ndërsa së fundmi ka ndarë dhe disa pamje nga një aksion me helikopter.

LEXO EDHE:  Shqipe Hysenaj e thotë troç: Sara e puthi Atdheun vetëm për…

LEXO EDHE:  Shqipe Hysenaj e thotë troç: Sara e puthi Atdheun vetëm për…Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Gati për Halloween?/ Ana Cheri ‘përvëlon’ rrjetin me videon e fundit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e cila çmend ndjekësit me format e saj bombastike.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në rrjetet sociale, e veshur për Halloëeen, duke dhënë një ide interesante për vajzat e guximshme.

LEXO EDHE:  Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë/Reagon publikisht këngëtari

LEXO EDHE:  Dashuri apo miqësi?

Për më shumë, shikoni, videon më poshtë:

 View this post on Instagram

 

A post shared by AnaCherí (@anacheri)

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video-Graniti i tregon kufijtë Semit/ “Mos ndërhy më mes meje dhe Fifit”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi dhe Graniti tashmë kanë vendosur që të jenë shokë, pavarësisht gjithçkaje që ndodhi mes tyre.

Pas këtij vendimi, duket se Semi është hedhur në ‘sulm’ për vëmendjen e tij.  Ajo është afruar më shumë me Granitin, madje nuk ka kursyer as komplimentat.

Kjo vëmendje e tepërt, ka bërë që Graniti, ti kujtojë se është deklaruar se në shtëpi do të lidhet me asnjë vajzë, madje duke i theksuar se po ndërhyn mes tij me Fifit.

Debati:

Graniti: Tingëllon se je e përfshirë mes meje dhe Fifit, ti e din shumë mirë. Duket ashtu nga jashtë.

LEXO EDHE:  Ndarja nga Bearti/ Flet për herë të parë Tea

LEXO EDHE:  Pas dy fejesave të dështuara, Seldi i jep fund edhe të tretës

Semi: O shpirt  po ju a jeni deklaru se jeni motër e vëlla.

Graniti: Jo jo, unë jam deklaru se këtu nuk lidhem me asnjërën.Semi: Clidhje ka more, kush deklaroi me u lidh! Thjesht e merje pak më kështu e të thoje këtë gjë mos e përmend më…

Graniti: Duhet me e kuptu vetë, nuk ka nevoj me e thënë…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE