Connect with Us

Horoskopi për ditën e sotme, 26 Gusht 2021

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 26 Gusht 2021

Publikuar

-

#cnanews #cnalajme #citynews #citynewslajme #cnaal #lajmecna #lajme #politikecna #cnapolitike #cnaeditorial #cnashowbizz #showbizcna #cnaopinion #opinioncna #cnamuzik

Dashi

Nivelet tuaja të energjisë do të jenë të larta. Mungesa e komunikimit me dikë për të cilin kujdeseni do t’ju bëjë të ndiheni të dëshpëruar. Ka shanse që të krijoni një lidhje të re dashurie së shpejt.

Demi

Bëni kujdes me ushqimin! Romanca do të sundojë zemrën dhe mendjen tuaj. Partneri/partnerja juaj nuk do të jetë personi më i lehtë për t’u përballur sot. Parashikohet një ditë e mbarë në punë.

Binjakët

Nuk parashikohet një ditë shumë energjike për ju dhe do acaroheni për çështje të vogla. Mendimi për të takuar një mik të mirë, pas një kohe të gjatë do t’ju mbushë me emocione. Do të jetë një ditë e mbarë për ata persona të kësaj shenje që janë të angazhuar në fusha krijuese, pasi mund të marrin famë dhe njohje të shumëpritur.

Gaforrja

Shëndeti i bashkëshortit tuaj mund t’ju shkaktojë njëfarë shqetësimi dhe stresi. Njerëzit e kësaj shenje të zodiakut që kanë interesa biznesi jashtë shtetit ka gjasa të përfitojnë financiarisht sot. Përdorni kohën tuaj të lirë për të organizuar një mbrëmje të veçantë me partnerin/partneren tuaj.

Luani

Kalimi i mbrëmjes me miqtë do të jetë i këndshëm, por shmangni ngrënien ose pirjen e tepërt. Luani sipas rregullave dhe mos i kaloni kufijtë, pasi të vepruarit me fshehtësi mund të çojë në telashe sot. Përgjithësisht do të keni vëmendjen që dëshironi gjatë ditës të partnerit/partneres suaj.

Virgjëresha

Do të jetë një ditë relaksuese. Harroni sot shqetësimet dhe thjesht shijoni shoqërinë e partnerit/partneres suaj. Ata që punojnë në fushën e IT-së do të kenë një mundësi për të provuar aftësinë e tyre.

Peshorja

Bëni kujdes të mos lëndoni ndjenjat e të tjerëve, nëse jeni duke gjykuar mbi zgjedhjet e tyre. Të thuash gjënë e gabuar jo vetëm që do të ndikojë tek ata, por gjithashtu do të krijosh një përshtypje të keqe për veten. Sot mund të ketë shpenzime për shëndetin e një prej prindërve tuaj.

LEXO EDHE:  “The Simpsons” na habisin sërish, parashikuan legalizimin e kanabisit në Kanada 13 vite më parë

Akrepi

Nëse keni përjetuar problemet shëndetësore, sot do të filloni të ndiheni më të çliruar. Gjendja juaj financiare nuk duket të jetë e favorshme sot, prandaj do ta keni të vështirë të kurseni para. Përgjegjësitë familjare do të rriten, duke ju shtuar shqetësimet.

Shigjetari

Merrni pak kohë për t’u marrë me problemet që fëmijët tuaj mund të përballen. Nëse jeni beqarë, ka mundësi që të merrni një propozim martese. Disa vendime në pritje do të përfundojnë dhe planet për sipërmarrje të reja do të marrin një formë më të prekshme.

Bricjapi

Përpjekjet tuaja për të kursyer para mund të dështojnë sot. Sidoqoftë, nuk duhet të shqetësoheni për këtë, pasi situata së shpejti do të përmirësohet. Kjo do të jetë një ditë shumë e mirë për të harmonizuar marrëdhëniet tuaja me bashkëshortin/bashkëshorten.

Ujori

Sigurohuni që të keni një dietë të ekuilibruar për ta mbajtur veten në gjendje të mirë fizike. Ka gjasa të pësoni humbje nga një investim i pamenduar mirë në të kaluarën. Një lajm i mirë i papritur gjatë pjesës së fundit të ditës do të sjellë lumturi për ju.

Peshqit

Rrethanat e jetës suaj të dashurisë mund të shkaktojnë mosmiratimin e të tjerëve. Sot aftësia juaj artistike dhe krijuese do të marrë shumë vlerësim dhe do t’ju sjellë shpërblime të papritura. Disa prej jush do të ndërmarrin një udhëtim të largët, i cili do të jetë i vrullshëm, por shumë shpërblyes./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 12 tetor 2021

Publikuar

-

Nga

cna lajme horoskop

Dashi

Dita në vazhdim nuk parashikon diçka të mirë për romancën. Në fakt, ju mund ta gjeni të dashurin tuaj në një humor shumë josportiv. Vështirësitë e së djeshmes theksohen edhe më shumë sot, pasi njerëz të tjerë përfshihen në një çështje profesionale.

Demi

Një fqinj i ri, emocionues mund të bëjë një lëvizë drejt jush. Nëse jeni beqarë, ky person mund të jetë një partner i mundshëm romantik. Nëse nuk jeni, mund të bëni një mik të ri. Ju nuk do të donit ta prishni këtë procesi mjaft interesant.

Binjakët

A keni pritur të firmosni disa dokumente në lidhje me paratë? Nëse po, më në fund mund të jeni në gjendje ta bëni këtë sot. Nënshkrimi juaj në këto dokumente mund të përfaqësojë hapin e parë drejt rritjes së të ardhurave.

Gaforrja

Mos lëvizni shumë shpejt ose me padurim. Mendoni me kujdes para se të angazhoheni në ndonjë plan. Mos kini frikë të konsultoheni me të tjerët. Lëvizni me kujdes dhe fati i mirë do të pasojë. Kjo vlen edhe në lidhjen tuaj të dashurisë.

Luani

A meditoni rregullisht? Nëse po, mos u habitni nëse disa njohuri të reja dhe zbulime interesante ju vijnë në mendje sot. Shkruajini ato. Do të ketë shumë për të kujtuar. Nëse jeni të prirur për të shkruar, mund t’i vendosni idetë tuaja në një libër. Dyert do të hapen gjerësisht për ju.

Virgjëresha

Sot do të takoni një rreth miqsh të rinj shumë interesantë dhe emocionues. Këta njerëz mund të jenë nga vende të huaja. Ata do të ndihen si shpirtra të afërm. Do të keni mundësi të flisni me ta për orë të tëra. Pavarësisht nga rrethanat e tyre, këta njerëz mund të jenë miqtë tuaj për jetën.Peshorja

Sot mund t’ju vijë një mundësi që ju bën të mendoni për ndryshimin e karrierës tuaj. Pavarësisht se me çfarë jeni përfshirë deri më tani, arsimi mund t’ju tërheqë, ndoshta duke përfshirë lëndë metafizike ose filozofike. A është transformimi i jetës tuaj profesionale gjëja e duhur për të bërë tani?

LEXO EDHE:  Tre shenjat e zodiakut që janë si vera/ Sa më shumë kohë kalon aq më të mirë bëhen

LEXO EDHE:  Horoskopi për javën e ardhshme nga astrologu i famshëm Rob Brezsny/ Parashikimi për secilën shenjë të zodiakut

Akrepi

Fillimet e reja janë në sfond sot, veçanërisht kur bëhet fjalë për udhëtimet, arsimin dhe çështjet ligjore. Mund të ketë nevojë të merren vendime të vështira. Mos u shqetësoni për to. Çfarëdo që të vendosni duhet të funksionojë bukur.

Shigjetari

Ëndrrat tuaja mund të mbajnë çelësin e suksesit tuaj të ardhshëm financiar. Megjithëse simbolet që dërgon pavetëdija juaj mund të jenë të pashpjegueshme, do t’ju shërbente që të përpiqeni t’i kuptoni ato. Ju mund të keni pasur përvoja në të kaluarën që ju mundësojnë të merrni vendime praktike tani.

Bricjapi

Fokusi kryesor sot duhet të jetë tek romanca dhe përkushtimi. Keni menduar të martoheni? Nëse është kështu, mund të habiteni kur mësoni se personi tjetër i rëndësishëm ka menduar të njëjtën gjë. Ky mund të jetë fundi i një periudhe të gjatë pasigurie.

Ujori

Një shtesë e re në rutinën tuaj mund të ndodhë në punë. Pavarësisht nëse kjo përfshin punë që prodhon të ardhura shtesë ose është e një natyre vullnetare, ju mund të prisni që detyrat tuaja të ndryshojnë në një farë mënyre, ndoshta për mirë. Ju gjithashtu mund të lidheni me njerëz që i konsideroni të rëndësishëm.

Peshqit

Një romancë e re është padyshim në ajër. Kjo mund të jetë një rinovim i romancës tuaj brenda një marrëdhënieje aktuale, ose, nëse jeni beqarë, dikush i ri dhe emocionues mund të kalojë në rrugën tuaj. Ky person mund të jetë nga një vend i largët. Sa i përket marrëdhënies tuaj me paratë, ai do të jetë në formë shumë të mirë.

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Dy shenjat më inteligjente të horoskopit/ A jeni ju një prej tyre?

Publikuar

-

Nga

cna horoskopi

Ujori

Një shenjë analitike dhe e ndryshme nga gjithë të tjerët. Mënyra e tij e ndryshme e të menduarit i lejon atij të kuptojë dhe zgjidhë disa probleme që do të vinin në vështirësi njerëzit e tjerë. Dhe e bukura është se ai nuk shfrytëzon këtë dhuratë që i është dhuruar nga yjet.Akrepi

Njerëzit e lindur nën këtë shenjë të zodiakut janë më perceptues se të tjerët në mjedisin rrethues. Kjo i lejon atij të vlerësojë dhe të kuptojë më mirë botën në të cilën jetojmë. Nuk ka situatë apo problem që Akrepi nuk mund ta zgjidhë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 11 tetor 2021

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë kjo javë për çiftet dhe beqarët?

Dashi

Nëse doni të bëheni financiarisht të fortë në të ardhmen, atëherë duhet të filloni të kurseni para nga sot. Kujtimet romantike do të pushtojnë mendimet tuaja. Bashkëpunëtorët dhe vartësit do të sjellin momente shqetësimi dhe stresi.

Demi

Kjo është një ditë e mbarë për të dhënë dhe marrë dhurata nga ata që doni. Partneri/partnerja juaj do të jetë i/e vëmendshme ndaj familjes suaj. Do të jetë një ditë përgjithësisht e favorshme për ju, shfrytëzojeni sa më shumë. Ata që kanë qenë shumë të zënë ditët e fundit, më në fund do të gëzojnë pak kohë të lirë.

Binjaket

Sot do të jeni të relaksuar dhe në dispozicion për të shijuar kohën e lirë. Pavarësisht shumë konfliktve, jeta juaj e dashurisë mund të marrë një tjetër kthesë sot dhe do të jeni në gjendje ta bëni partnerin/partneren tuaj të lumtur. Kohët e vështira në punë do të kalohen me ndihmën në kohë të bashkëpunëtorëve.

Gaforrja

Ndihma e dikujt do t’ju bëjë të përmirësoni aftësinë tuaj për të fituar para. Thjesht, kini më shumë besim në vetvete. Sot ju mund të humbisni dashurinë e vërtetë në jetën tuaj. Mos u shqetësoni, gjithçka ndryshon me kalimin e kohës.

Luani

Presioni nga eprorët tuaj në punë dhe mosmarrëveshja në shtëpinë tuaj mund të prishin paqen tuaj mendore. Mund ta keni të vështirë të gjeni kohë për veten. Nuk përjashtohet mundësia e një projekti të ri në aspektin profesional.

Virgjeresha

Ditë e mirë për të rinovuar kontaktet dhe marrëdhëniet e vjetra. Sot jeta juaj e dashurisë do të lulëzojë. Qëndroni të lidhur me punën tuaj dhe mos u mbështetni tek të tjerët.

LEXO EDHE:  Horoskopi për javën e ardhshme nga astrologu i famshëm Rob Brezsny/ Parashikimi për secilën shenjë të zodiakut

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për fundjavënPeshorja

Sot mund të përfitoni financiarisht, për shkak të fëmijëve tuaj. Kjo do t’ju bëjë shumë të lumtur. Anëtarët e familjes do të jenë mbështetës, por shumë kërkues. Mund të takoni dikë që ju do shumë.

Akrepi

Kjo mund të jetë një nga ditët më të mira për ju në aspektin profesional. Do të merrni pikërisht atë çfarë dëshironi. Bëni kujdes në jetën në çift, pasi nuk përjashtohet mundësia e debateve.

Shigjetari

Lërini pas problemet e së kaluarës dhe ecni përpara me qëllim pozitiv. Përpjekjet tuaja do të jenë të frytshme. Romanca do të jetë e këndshme dhe shumë emocionuese.

Bricjapi

Sot mund të debatoni me dikë të afërt dhe gjërat mund të përshkallëzohen. Nëse keni qenë duke luftuar në punë prej shumë ditësh, do të jetë një ditë vërtet e mirë. Do të dëshironi të kaloni më shumë momente vetëm sot, sesa në praninë e partnerit/partneres suaj.

Ujori

Sjellja juaj kokëfortë mund të ofendojë miqtë dhe familjarët. Jeta juaj e dashurisë mund të mos jetë ashtu sikurse ju dëshironi sot. Përdorni kontaktet tuaja për të kapërcyer një çështje të vështirë në apektin profesional.

Peshqit

Ringjallni pasionin në marrëdhënien tuaj në çift. Projektet dhe planet në pritje ka gjasa të lëvizin drejt një forme përfundimtare. Sot do të keni mundësi të gjeni pak kohë për veten, pavarësisht një ditë të ngarkuar.

LEXO TE PLOTE