Connect with Us

Antonela e Përputhen “djeg” rrjetin/ Tregon të pasmet në fotot e fundit

Showbizz

Antonela e Përputhen “djeg” rrjetin/ Tregon të pasmet në fotot e fundit

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Antonela Berishaj është një nga vajzat më seksi dhe të komentuara të Përputhen. Bjondina shkodrane shpesh provokon ndjekësit me fotot e saj të nxehta nga pushimet.

Së fundi ajo ka ndezur rrjetin me dy foto shumë seksi. Ish konkurrentja e Pëpruthen e veshur me bikini nuk nguron të tregojë format e saj dhe të pasmet.

LEXO EDHE:  “Mbase do të pajtohemi”/ Pas provokimeve të Ledjanës, reagon Mevlani

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONELA BERISHA (@antonelathereal)

Kujtojmë se së shpejti ajo do të sjellë këngën e saj të cilën në fakt ka kohë që e ka përgatitur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Uee p*rdhë e madhe”/ Paloma imiton Arjolën: Kishte veshur minifundin deri këtu, si është bërë kjo rinia sot

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Teksa kryenin turnin për bluarjen e kafes, Paloma dhe Sabiani kanë imituar dhe kanë bërë thashetheme për disa prej banorëve brenda shtëpisë.

Paloma ka komentuar veshjen dhe sjelljen e aktores së humorit Arjola Demiri. Paloma vë në pah pamjen e Arjolës, duke treguar se nuk i kishte pëlqyer mënyra se si dukej.

Po ajo e gjata qysh e kishte vënë atë kapelën, ato çizmet. Kishte veshur minifundin deri këtu, nga vete ajo. Rrinte edhe me xhup leshi me atë kapelen, edhe rrinte nuk lëvizte me syze, ue pordhë e madhe, si është bërë kjo rinia sot, kështu”, është shprehur Paloma./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Mirëmëngjes nga seksi Aurela

LEXO EDHE:  Gylenisti i Bashës sulmon Erdoganin me fake foto 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ruhuni nga skuthët”/ Për kë e ka Antonela e “Përputhen”këtë deklaratë?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurentja e “Përputhen” Antonela Berisha vahdon të jetë një nga vajzat e cila është më së shumti në qendët të vëmendjes edhe pas daljes së saj nga emisioni.

Si fillim ajo u përfol për një lidhje më Mevlanin, pastaj deklaroi se ai ishte askushi për atë dhe më von pranoi se është në një lidhje dashurie me një futbollist shqiptar pa dashur ta bëjë publik emrin e tij.Mirë po së fundmi Antonëla ka bërë një deklaratë tjetër në bashkëpunim me shoqen e saj të ngushtë.

LEXO EDHE:  Linja perfekte dhe shumë joshëse/ Fotot më përvëluese të modeles peruane

LEXO EDHE:  Bjondina me format s*ksi/ Njihuni me modelen më “hot” të rrjetit

Kjo e fundit në një postim në instastory ku ka shkëputur një seksuencë nga intervista e saj më Bieta Sulon ajo shkruan “Duhet të dini mos keni frikë nga personat trasparentë por ruhuni nga skuthët”, ndërkohë që edhe Antonela e ka ripostuar këtë shprehje pa dhënë ndonjë detaj se me kë e kishin konkretisht./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Je xheloze”/ Një tjetër diskutim “i zjarrtë” brenda “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Banorët e “Big Brother” qëndrojnë 24/7 bashkë me njëri-tjetrin. Është normale që mes tyre të zhvillohen diskutime të ndryshme.

Në një bisedë të radhës mes Sheilës dhe Beniadës u diskutua sa xheloze janë vajzat. Sheila është shprehur se Beniada i duket shumë xheloze ndërkohë që kjo e fundit ka thënë të kundërten.“Jo! Nuk jam xheloze, jo.I fejuari futbollist që kam pasur i pëlqente të dilte shpesh dhe kur thoshte po dal për mua nuk kishte rëndësi sepse unë kam besim”, është shprehur me ze te larte mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani.

LEXO EDHE:  Modelja më s*ksi shqiptare/ Angela Martini do t’iu lërë pa mend me fotot e saj të fundit

LEXO EDHE:  Gylenisti i Bashës sulmon Erdoganin me fake foto

Kujtojme se konkurentët janë të izoluar dhe do të qendrojnë brenda shtëpisë se “Big Brother” per të fituar ne fund cmimin e madh./CNA.al

LEXO TE PLOTE