Video-ekskluzive/ Si ndodhi përplasja me armë në Moravë?

Një plagosje është raportuar mesditën e sotme në Moravë të Korçës. CNA.al, ka siguruar një video që hedh dritë mbi ngjarjen dhe që zbardh një tjetër realitet nga ajo çfarë njoftoi Policia. Referuar pamjeve në video rezulton se personi, i cili pretendohet se është autor i një plagosjeje me thikë dhe që ndodhet në Polici, … Continue reading Video-ekskluzive/ Si ndodhi përplasja me armë në Moravë?