Connect with Us

Në lidhje me Aristelën?/ Mevlani sqaron të vërtetën: Jam vetëm sepse…

Showbizz

Në lidhje me Aristelën?/ Mevlani sqaron të vërtetën: Jam vetëm sepse…

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Mevlan Shaba është kthyer në një nga personazhet më të përfolur në mediat rozë.

Jeta e tij private është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Pas ndarjes nga Ledjana Prenga, Mevlani është përfolur për lidhje dashurie me dy prej ish konkurrenteve të Përputhen, Anotnela Berishaj dhe së fundi  Aristela Leka.

Por pas gjithë thashethemeve që kanë qarkulluar, Mevlani i ka hedhur poshtë.

LEXO EDHE:  “Molla e sherrit” mes Andit dhe Atdheun/ Zbulohen dy vajzat që prishën miqësinë e dy ish konkurrentëve

Përmes një statusi në rrjetet sociale, Mevlani tregon se është vetëm pasi ka takuar njerëz falso.

“Jam vetëm sepse ndjenjat i kam shumë real për disa njerz fake…”, shkruan Mevlani./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Të poshtër, emision bullizues, turp”/ Rrjeti “shpërthen” keq ndaj “Përputhen”: “Mos gjykoni Julin”

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në “Përputhen” është bërë një debat shumë i ashpër rreth Julit. Gjykimet kundër Julit kanë bërë që produksioni ta pyesë sërisht rreth seksualitetit të Julit. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të nxehet dhe të shpërthejnë më komente kundër produksionit dhe personave brenda të  cilët e kanë bullizuar Julin.

Mikela turp ,reagim i tillë ndaj Julit ishte bullizues ,duke përdorur takimin dhe biseden e dhimshme të Julit kundra tij ,shum taktikë e pisët nga Mikela”, shkruan njëri nga komentuesit.Turppp o njerez nuk keni turp ku keni arritur per klikime saqë dje ja shfrytezuat historinë dhe sot kerkon ta hiqni e turperoni duke i bërë pyetje si kjo dhe ajo Mikela e shtriga o Bora o Arjan o topchanel o shtriga Alsa që ty Zoti do të denoje nje ditë turpp me vjen keq për ato qe shkojnë atje shiko si I shfrytezojnë”, vazhdon një tjetër.

LEXO EDHE:  “Burrë para kamerave, jashtë si një…”/ Ish konkurrenti publikon momentin që Andi nuk do të donte ta shihte

LEXO EDHE:  Mes përkëdheljesh buzë detit/ Kush është brunja seksi krah Mevlanit

Kujtojmë se së fundmi Juli ishte në takim me Mikelën, ku ndau edhe historinë e dhimbshmë të jetës se tij, dhunën fizike dhe psikologjike nga i ati./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk i njeh askush”/ Fifi “shpërthen” kundër banorëve të “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pas një pauze gati 4 vjeçare, emisioni i cili ka thyer rekorde shikueshmërie është rikthyer në ekranin e Top Channel. Por këtë herë formati është shumë më ndryshe. Personazhet tashmë nuk janë persona të zakonshëm por VIP.

Ky fakt e bën akoma më interesant sepse na jep mundësinë të njohim më shumë rreth konkurentëve.

Deklaratat, rrefimet, opinionet dhe debatet si duket po kthehen në diçka të zakonshmë.

LEXO EDHE:  “5 minuta heshtje për…”/ Ledjana iu mbyll gojën atyre që e akuzojnë për operacione plastike

LEXO EDHE:  Mes përkëdheljesh buzë detit/ Kush është brunja seksi krah MevlanitSë fundmi ka qenë Fifi ajo e cila ka bërë një deklaratë të fortë në dhomën e rrëfimit.

Pas një debate që ka bërë me banorët e shtëpise ajo është shprehur, “s’kanë bërë kurrë sgjë në jetën e vet, nuk i njeh askush”, tha Fifi e nervozuar, e derisa qante, duke thumbuar kështu banorët që janë pjesë e” Big Brother”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Po tani çfarë ndodhi?/ Tea Trifoni ndahet edhe nga i dashuri tjetër

Publikuar

-

Nga

cna show, cna lajme, lajme cna

Pas ndarjes nga Bearti ish konkurentja e “Përputhen” pranoi se ishte në një lidhje me një djalë tjetër. Gjithashtu ajo zbuloi se ai ishte shoku i ngushë i Fatjonit por ky i fundit ka thënë se në fakt nuk ndërhyu farë për ti bërë bashkë. Taa u prezantuan nga një tavolinë e përbashkët, u pëlqyen vetë dhe kanë folur vetë me njëri-tjetrin.

Por në fakt Fatjoni ka thënë diçka më shumë. Ai hodhi dyshime se dyshja mund të jenë ndarë sepse ai kishte dy javë pa i takuar.

LEXO EDHE:  “Burrë para kamerave, jashtë si një…”/ Ish konkurrenti publikon momentin që Andi nuk do të donte ta shihte

LEXO EDHE:  Në një lidhje me balerinin e njohur/ Moderatorja tregon gjithçka me një komentNëse në fillim ishin thjesht dyshime tani jemi të bindur se është e vërtetë sepse dyshja nuk ndiqen më në rrjetin social, Instagram, madje as motra e Teas nuk e ndjek më Enkeleon.

Kujtojmë se Tea doli çift nga programi “Përputhen” me Andin por më von doli skandali se në fakt kishte mardhënie me Beartin me të cilin u nda më von./CNA.al

LEXO TE PLOTE