Connect with Us

“Se kuptoj pse rri akoma e kolme”/ Enca i përgjigjet ndjekësit, zbulon pse nuk dëshiron të dobësohet

Showbizz

“Se kuptoj pse rri akoma e kolme”/ Enca i përgjigjet ndjekësit, zbulon pse nuk dëshiron të dobësohet

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Enca Haxhia është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Ndryshe nga kolegët e saj, Enca ka vendosur që këtë sezon veror të mos jetë prezente në koncerte dhe të fokusohet paksa tek vetja.

Ajo ka publikuar së fundi një video në Instatsory ku shfaqet me bikini.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Enca tregon se për shkak të ndërhyrjes në këmbë këto kohë ka shtuar paksa në peshë por përsëri ndjehet bukur.

LEXO EDHE:  Xhesika Ndoja thumbon meshkujt: “Kam më shumë burrëri se ju”

Pas kësaj të shumta kanë qenë ndjekëist që i kanë shkruar dhe Enca ka ndarë dy prej pyetje dhe komenteve që i kanë bërë.

Njëri prej tyre i shkruan:“Jemi në 2021, ka lloj lloj mënyrash për tu dobësuar, se kuptoj pse rri akoma e kolme”

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sepse më pëlqen? Ndihem shumë mirë? S’kam ndërmend të bëj operacione? Meshkujt vdesin pas meje? Shpresoj të jenë të majftueshme”, shkruan Enca suke trgeuar se ndjehet shumë mirë me veten e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Arditi del nga shtëpia e Big Brother/ Beniada bëhet keq

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte nga shtëpia e Big Brother Vip ka dalë Arditi si më pak i preferuari mes tij dhe Donald Veshajt.

Një prej banoreve me të cilat Arditi ka patur më shumë afrimitet brenda shtëpisë ka qenë Beniada, e cila nuk e ka përjetuar dhe aq mirë daljen e Arditit.Ajo është bërë keq dhe të gjithë banorët kanë vrapuar drejt saj, duke krijuar kështu një situatë shqetësuese.

LEXO EDHE:  Xhesika Ndoja thumbon meshkujt: “Kam më shumë burrëri se ju”

LEXO EDHE:  Trup perfekt dhe poza seksi/ Këngëtarja shqiptare nuk ndalet me fotot provokuese

Beniada ka kalur pjesën më të madhe të kohës me Arditin brenda shtëpisë, madje në javët e para, Arditi shprehu se kishte një pëlqim ndaj saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përfundon gara për Arditin në shtëpinë e Big Brother Vip  

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari Ardit Çuni është i eleminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ai e ka humdur sfidën me Donald Veshaj duke lënë përfundimisht shtëpinë.Kujtojmë se Arditi është eleminuar nga publiku dhe pak javë më parë por në goglën e tij qëlloi bileta e kthimit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish e dashura e Granitit i bën të papriturën në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Futbollisti Granit Cana është një nga konkurrentët më të komentuar të Big Brother Vip.

Gjatë qëndrimit të tij në Big Brother, Graniti ka rrëfyer dhe historinë e tij të dashurisë dhe ish të dashurën për të cilën ka pranuar se është ende i dashuruar.

Sot në spektakël, ka mbërritur një letër nga ish e dashura e tij, e cila i shkruan se nuk duhet të bëjë lojëra dhe të lëndojë njerëzit, duke iu referuar këtu Fifit.

LEXO EDHE:  Nga Armir Shkurti/ I çmenduri, përdhunimi dhe albanoragjia

LEXO EDHE:  "Negative dhe arrogante"/Arjola Shehu tregon intervistën që nuk donte të bënte me këtë këngëtareGraniti është përlotur nga kjo letër e saj duke përsëritur që ajo është dashuria më e madhe që ka patur dhe që e ka marrë malli shumë për të.

Ndërkohë që nuk e ka komentuar aspak pjesën ku ajo e këshillon për Fifin./ CNA.al

LEXO TE PLOTE