Connect with Us

Makina bie nga ura në aksin Poliçan-Berat/ Shpëtojnë mrekullisht dy të rinjtë

Kronika

Makina bie nga ura në aksin Poliçan-Berat/ Shpëtojnë mrekullisht dy të rinjtë

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një aksident i rëndë është regjistruar në rrugën nacionale Poliçan – Berat.

Mësohet se një makinë tip “Land Rover” ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga ura, ku për pasojë janë plagosur lehtë dy të rinj.

Të rinjtë po ktheheshin nga pelegrinazhi në Malin e Tomorrit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Kronika

Adriatik Llalla në arrati/ Gruaja e tij i tregon gishtin e mesit gazetarëve

Publikuar

-

Nga

cna lajme kronike

Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla u dënua sot me vendim të formës së prerë me 2 vite burg dhe 5 vite përjashtim nga funksionet publike nga Apeli i Gjykatës së Posaçme Kundër Korrupsionit.

Pas këtij vendimi shumë gazetarë janë shfaqur para derës së shtëpisë së tij.Kjo ka acaruar familjarët e tij, ku gruaja teksa dilte nga makina e saj së bashku me fëmijët u ka ngritur gazetarëve gishtin e mesit, si për t’i treguar që ta lënë të qetë.

LEXO EDHE:  Plagosi me thikë punonjësin e policisë/ Pranga 55-vjeçarit në Berat

LEXO EDHE:  Aksident në Elbasan/ Makina përplas këmbësorin, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Ndërkohë që SPAK ka ngarkuar Policinë e Shtetit të ekzekutojë vendimin e dhënë sot me burg për Llallën./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Aksident në Vlorë/ Makina përplas këmbësorin

Publikuar

-

Nga

cna lajme kronike

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Ura e Gjolit” në Vlorë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur këmbësori me iniciale R.S, 34-vjeç.

Për pasojë 34-vjeçari është dërguar për mjekim më të specializuar në spitalin e Vlorës dhe nën kujdesin e mjekëve.Policia njofton se një automjet, me drejtues shtetasin S. G., 30 vjeç është ai që ka aksidentuar këmbësorin.

LEXO EDHE:  PS merr mandatin e 5 në Berat/ Klosi: E kërkonim këtë që në 2009

LEXO EDHE:  Përndiqte vazhdimisht 19-vjeçaren/ Ja si e pëson i riu

Sakaq drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kronika

Makina përplas këmbësorin në Tropojë/ Dërgohet me helikopter drejt Tiranës

Publikuar

-

Nga

cna lajme kronike

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Bajram Curri të Tropojës, ku si pasojë ka mbetur i plagosur këmbësori me iniciale S.T.

Për shkak të dëmtimeve ai po dërgohet me helikopter drejt Tiranës, për mjekim më të specializuar.

Ndërsa drejtuesi i automjetit është shoqëruar në polici.Rreth orës 17:55, në qytetin e Bajram-Curri, automjeti tip “Opel”,  me drejtues shtetasin E. T.,  ka aksidentuar këmbësorin shtetasi S. T. I dëmtuar po dërgohet me helikopter në spitalin  e Tiranës, për mjekim më të specializuar

Drejtuesi i automjetit, shtetasi E. T., është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Tropojë për veprime të mëtejshme. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia./ CNA.al

LEXO TE PLOTE