Connect with Us

Dafina Zeqiri zgjedh më të mirët/ Paralajmëron hitin e radhës me reperin e njohur

Showbizz

Dafina Zeqiri zgjedh më të mirët/ Paralajmëron hitin e radhës me reperin e njohur

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ndalet. Pas surprizës që po përgatit me reperin Mc Kresha, Dafina ka përzgjedhur një tjetër reper të njohur shqiptar për të bashkëpunuar.

Bëhet fjalë për reperin nga Kosova Lumi B. Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka bërë të ditur lajmin.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ku reperi Lumi shihet në studio, Dafina shkruan: Diçka po zihet.

LEXO EDHE:  Ishte modele në klipin e tij/ Eugent Bushpepa flet për “tradhtinë” e Adrolës

Kënga do të jetë pjesë e albumit të saj “Dafinë Moj”.

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kujtojmë se Dafina këtë sezon veror, ka sjellë shumë bashkëpunime dhe hite.

I fundit ishte dueti me Lyrical Son “Llafe llafe”, i cili numëron me milionë klikime në Youtube në pak kohë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Sherri i inskenuar nga Monika dhe Fifi/ “Kafshëri, kopësht zoologjik”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një ditë më parë, Fifi dhe Monika zbuluan për banorët se sherri i ndodhur mes tyre ishte një lojë.

Pas situatës së agravuar mes Fifit dhe Semit, ku kjo e fundit kaloi një mrizë paniku, banorët e tjerë kanë shpërthyer drejt Monikës dhe Fifit, duke iu thënë që kjo nuk është një lojë por një kafshëri.

Në dhomën e rrëfimit, Donaldi është shprehur se kjo nuk është aspak normale.

LEXO EDHE:  “Turp të kesh”/Këngëtarja revoltohet me Arian Çanin: Mos më provoko

LEXO EDHE:  "Shpifje,po njollosin emrin tim"/Plas sherri mes këngëtareve shqiptare?Tallin b*thën me të gjithë”, është shprehur Donaldi.

Unë Fifin se njoh fare, e adhuroj, është një goc që ka një botë, falet psikopatia e saj”, ka thënë Monika.

Kjo nuk është normale, kalohet në personale, kjo është kafshëri. Kopësht zoologjik”, është shprehur Donaldi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Akuza ndaj produksionit/ Paralajmërimi i fortë i Big Brother për një prej banorëve Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Big Brother ka paralajmëruar një prej banorëve të shtëpisë, Ardit Çunin se nëse vijon të thyejë rregullat dhe të akuzojë padrejtësisht Big Brother dhe produksionin do të skualifikohet nga loja.

Përveç kësaj, nëse do të vazhdojë me akuza, do të ndërmarrë në mënyrë ligjore të cilat janë në dijeni në kontratën që ke nënshkruar para se të hyje.

Ardit, më shumë se një herë brenda shtëpisë ke thyer një ngarregullat e programit duke e akuzuar padrejtësisht Big Brother dhe produksionin për manipulime, keqinterpretime dhe nxitje dhe parregullsi në lidhje me situata të ndryshme në shtëpi. Ke cënuar kështu jo vetëm imazhin dhe punën e palodhur të qindra personave por ke shënjestruar konkurrentë  të tjerë duke qenë edhe vetë në lojë me ta.Sipas pikës 6.4 të rregullores, ky është paralajmërimi i fundit që ti merr në lidhje me akuzat ndaj punës së Big Brother. Nëse do të vazhdosh qoftë edhe një herë tjetër të thyesh këtë rregull Big Brother do të marrë masa të menjëhershme dhe do të skualifikohesh nga loja. Pas kësaj Big Brother do të ndërmarrë veprime ligjore të cilat janë në dijeni në kontratën që ke nënshkruar para se të hyje.

Gjithashtu ju rikujtojmë të gjithëve se çfarë thuhet në dhomën e rrëfimit duhet të mbetet aty. Është në mënyrë absolute e ndaluar që të komentoni në shtëpi atë që thuhet në dhomën e rrëfimit. Ky është një tjetër rregull që duhet ta keni shumë kujdes”, ishte komunikimi i Big Brother për Arditin dhe banorët e tjerë që do të thyejnë rregullat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Tipa të tillë, larg”/ Vazhdojnë thashethemet për Semin dhe Donaldin brenda “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Semi dhe Donaldi duket se janë rikther sërish në endër të vëmendjes nga ana e banorëvë në “Big Brother”.

Pavarësisht se afrimiteti i tyre u sqarua ditën që Bora hyri në “Big Brother” dhe takoi dyshen, duket se banorët e tjerë vazhdojnë ti “sulmojnë”

Ka qenë Iiri ai që së fundmi  ka rikthyer në vëmendje për disa prej banorëve debatin mes tij, Semit dhe Donaldit.

Ai është shprehur i revoltuar në lidhje me  fjalorin dhe akuzat e bëra nga dyshja në lidhje me banorët e tjerë.‘’Për mua çfarë nuk tha, për Ardititn, për Monikën, për Palomën. Gjithësesi më bëri mirë si periudhë pasi arrita të njoh fytyrën e vërtetë të dikujt që e konsideroja shok’’,- tha Iliri.

LEXO EDHE:  “Shpifje,po njollosin emrin tim”/Plas sherri mes këngëtareve shqiptare?

LEXO EDHE:  Reperi i njohur nderohet me yll në Bulevardin e Famës dhe… falenderon veten

‘’Kur bëhen votimet e të preferuarve, ata të dy zgjedhin Kledin. Pse nuk votojnë njëri-tjetrin? Sepse duan që ë afrojnë sa më shumë persona’’,- vazhdoi ai.

Kjo frazë e thënë nga Iliri u përforcua nga Paloma e cila u shpreh “Tipa të tillë si ata të dy në jetën e përditshme unë i mbaj larg. Për mua karaktere të tilla janë vjellje”./CNA.al

LEXO TE PLOTE