Connect with Us

Lindita e Përputhen +40 “godet” sërish/ Sjell këngën dhe klipin më të ri “Bomba”

Showbizz

Lindita e Përputhen +40 “godet” sërish/ Sjell këngën dhe klipin më të ri “Bomba”

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Tashmë është kthyer në një fenomen që çdo ish konkurrent i Përputhen po bëhet këngëtar.

Së fundi Lindita Bimi, ish konkurrente e Përputhen +40 ka publikuar këngën dhe klipin e saj më të ri të titulluar “Bomba”.

Mesa duket Lindita nuk ka ndërmend të ndalet me muzikën pavarësisht se kritikat kanë qenë të shumta që pas këngës së saj të parë “Coco”.

LEXO EDHE:  VIDEO-Ditëlindja e Ardit Gjebreas/ Anna i bën babait të saj dhuratën më të bukur

Lindita shfaqet shumë seksi në klip, ku nuk nguron të tregojë linjat e saj mëse në formë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Oriola Marashi vijon me poza të nxehta/ Këtë herë zgjedh të mbulojë vetëm…

Publikuar

-

Nga

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi dhe të njohura shqiptare. Modelja ka një karrierë mjaft të suksesshme jo vetëm brenda kufijve shqiptarë por edhe jashtë.

Oriola udhëton shumë shpesh në vende të ndryshme të botës për të realizuar sete fotografike për marka të njohura ndërkombëtare.

Së fundi bukuroshja ka treguar se ndodhet në Turqi nga ku nuk ka nguruar të ndezë edhe një herë rrjetin me foto tejet provokuese.

LEXO EDHE:  Me bikini minimaliste dhe pozat tejet të nxehta/ Ronela Hajati shfaqet më s*ksi se kurrë

LEXO EDHE:  Befason Visjan Ukcenaj: Tekstin e këngës e shkruajta në tualetAjo shfaqet topless, teksa ka mbuluar me dorë pjesën intime.

Pak ditë më parë Oriola i ka lënë pak vend imagjinatës, ku u shfaq thuajse e zhveshur duke dhuruar poza si një sirenë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi dhe Graniti dorë për dorë në dhomën e gjumit/ “Kryqëzohet” nga ndjekësit: Si 17 vjeçare e fiksuar pas djemve të bukur

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi dhe Graniti po afrohen dita –ditës edhe më shumë teksa ndodhen brenda shtëpisë së Big Brother.

Së fundi në rrjet po qarkullon një video ku dyshja  shihen të kapur dorë për dore, madje këngëtarja shpreh se ka një pëlqim ndaj tij.

Ky fragment është komentuar pafund nga ndjekësit të cilët mendojnë se Graniti nuk ka pëlqim ndaj Fifit.

Madje disa prej tyre hskruajnë se Fifi po sillet si një vajzë 17 vjeçare e fiksuar pas djemve të bukur.

Ka dhe nga ata që nuk arrijnë të kuptojnë se si këngëtarja nuk po e kupton se ai nuk ka ndjenja për të pasi edhe vetë në shfaqje tha se e shikon si një shoqe.

LEXO EDHE:  Habit këngëtari shqiptar/ Po mbeta keq do dal tek semafori

LEXO EDHE:  “Të dukem seksi?”/ Ndodh puthja e parë në Përputhen 40

Por ajo që vihet re është edhe një dëshirë e disa prej tyre për ta parë Granitin të lidhur me një tjetër banore të shtëpisë, Semin.Ata mendojnë se Semi dhe Graniti kanë një tërheqje për njëri-tjetrin por thjesht janë shumë të vetëpërmbajtur./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Vip-at merren me thashetheme në Big Brother/ Iliri, Sheila dhe Arditi “tallen” me Palomën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas showt të së premtes në mbrëmje, vip-at kanë nisur sërish me thumbimet apo edhe thashethemet pëër njëri-tjetrin.

Këtë herë duket se qendër e thashethemeve ka qenë gazetarja Paloma.

Arditi, Iliri dhe Sheila, teksa qëndrojnë në një ambient të shtëpisë, nuk humbasin rast pa imituar Palomën.

Duket se banorët janë vënë në lëvizje dhe po mundohen të luajnë, pasi javën e ardhshme do të ketë të nominuar, dhe janë 7 banorë që do të dalin në nominim.

LEXO EDHE:  VIDEO-Ditëlindja e Ardit Gjebreas/ Anna i bën babait të saj dhuratën më të bukur

LEXO EDHE:  U quajt si një degjenerim/ Konkurrentët e Përputhen tregojnë çfarë fshihet pas këngës që bëri namin në rrjet

Aktualisht po votohet për personazhet me pak të preferuar në shtëpi që janë: Sheila, Arditi, Paloma, Graniti, Beniada, Elhaidi dhe Sabiani./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE