Connect with Us

Britney Spears dhunon punonjësen e saj

Showbizz

Britney Spears dhunon punonjësen e saj

Publikuar

-

cna, lajme, showbizz

Këngëtarja Britney Spears, është duke u hetuar, pasi një punonjëse në shtëpinë e saj e ka akuzuar këngëtaren për goditje.

Punonjësja e bëri këtë akuzë pas një mosmarrëveshjeje që ndodhi në shtëpinë e Spears. Ajo është shprehur se Spears e goditi me një telefon tek duart pas një debati. Por sipas policisë dora e saj nuk ishte e lënduar.

Ndërkohë avokati i këngëtares e ka mohuar akuzën, duke e quajtur atë “të ekzagjeruar”. Në një deklaratë të dërguar me email për BBC, ky i fundit ka thënë se nuk ishte “asgjë më shumë se një prodhim”.

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare tregon historinë e çuditshme: Fansja donte të më dhuronte gjithë pasurinë

Ai ka thënë se çdokush mund të bëjë një akuzë, por kjo duhet të ishte mbyllur menjëherë.

“Çdokush mund të bëjë një akuzë, por kjo duhet të ishte mbyllur menjëherë,” ka thënë ai.

Kujtojmë se javën e kaluar, Jamie Spears, babai i Spears, pranoi të japë dorëheqjen si kujdestar i vajzës së tij, duke u zotuar të marrë pjesë në një “tranzicion të rregullt” në një aranzhim të ri ligjor./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Uroj të mos e përdorë për lojë”/ Iliri tregon dyshimet për lidhjen mes dy banorëve

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ilir Shaqiri është një nga banorët e shtëpisë së Big Brother Vip. Sot është gjendur në mes të zënkës së Fifit dhe Granitit dhe është munduar të këshillojë këtë të fundit për sjelljen e tij ndaj Fifit.

Balerini e ka këshilluar që të ketë kujdes me veprimet e tij pasi ,marrëdhënia e tyre ende nuk ka një emër dhe kjo shkakton shumë konfuzion tek ajo.

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare tregon historinë e çuditshme: Fansja donte të më dhuronte gjithë pasurinë

LEXO EDHE:  FOTOT-I dashuri i vrarë në atentat/ Historia e Fjolla Morinës, si u arrestua këngëtarja e hitit “F*cking Bitch”Nga ana tjetër në një bisedë me Sabianin, Ilir është shprehur se shpreson që Graniti të mos e përdorë Fifin për lojë për të qëndruar sa më gjatë në Big Brother Vip./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kriset marrëdhënia Fifi-Granit/ Sabiani dhe Iliri të irrituar me Arditin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot pasidte ka patur një përplajse mes Granitit dhe Fifit. Shkak për këtë janë bërë disa situata mes tij dhe dy vajzave të shtëpisë, Semit dhe Sheilës.

Arditi i ka komunikuar Fifit flirtet e Granitit dhe kjo e fundit e revoltuar ka patur një debat me Granitin.Nga ana tjetër Graniti e ka quajtur spiunim këtë skenë të Arditit në prani të Sabianit dhe Ilirit.

LEXO EDHE:  PD-ja e Vlorës vendoset në pronën e “trafikantit” që akuzoi vetë

LEXO EDHE:  PD-ja e Vlorës vendoset në pronën e "trafikantit" që akuzoi vetë

Sabiani dhe Iliri i janë drejtuar me irritim Arditit duke i thënë se nuk duhet ta kishte bërë atë gjë, pasi ata po përpiqen të rregullojnë marrëdhënien mes Granitit dhe Fifit dhe nëse ka diçka më tepër mes Granitit dhe vajzave, Fifi do e marrë vesh dhe vendos vetë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kush do ta fitojë bastin?/ Kënga e re e Noizyt dhe Mozzik thyen rrjetin, mbi 1 milion klikime në pak orë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Vetëm pa orë më parë, dy reperët më të njohur të momentit, Noizy dhe Mozzik  kanë publikuar këngën me klipin e tyre më të fundit, Bonjour Madame.

Kënga ka rezultuar një sukses i vërtetë pasi kanë kaluar disa orë dhe kënga ka kaluar mbi 1 milion klikime.

Pak orë para daljes së klipit Noizy dhe Mozzik vendosën një bast me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare nudo në shoqërinë e një femre

LEXO EDHE:  "Nuk jam ndjerë kurrë e dëshiruar nga të dashurit"/ Këngëtarja me famë botërore prek me rrëfiminNoizy tha se pret që të marrë më shumë se 2.5 milionë klikime ndërsa Mozzik shprehu bindjen se do të marrë më shumë. / CNA.al

LEXO TE PLOTE