Connect with Us

“Jam lodhur”/ Modelja akuzon të dashurin për tradhti me 12 gra të tjera

Showbizz

“Jam lodhur”/ Modelja akuzon të dashurin për tradhti me 12 gra të tjera

Publikuar

-

Modelja e famshme, Amber Rose ka akuzuar të dashurine e saj Alexander Edëards për tradhti me 12 gra të tjera. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Amber shprehet se ndihet e lodhur nga mashtrimet e pabesitë që po i bëhen jashtë syrit të mediave.

Jam lodhur duke u mashtruar dhe duke u turpëruar jashtë syrit të mediave. Të gjithë e dinit që ai ishte në një lidhje me një fëmijë dhe vendosët ta pranonit gjithsesi. Unë i pashë të gjitha mesazhet dhe DM-të. Të gjithë ishit të vetëdijshëm, por nuk më keni asnjë borxh të më jeni besnikë, kështuqë nuk ka rëndësi”, shkruan Amber.

Modelja ka thënë se nuk do t’i zbulojë emrat e grave me të cilat e ka tradhtuar i dashuri i saj , pasi nuk ka aspak në qëllim të hskatrrojë jetën e askujt.

LEXO EDHE:  Çfarë e lidh Amarin me Armina Mevlanin?/ Olta Gixhari zbulon detajin

Nuk mund të jem më e vetmja që luftoj për familjen time. Unë kam qenë kaq besnike dhe transparente, por nuk kam marrë të njëjtën energji në këmbim. Mungesa e besnikërisë dhe e respektit është qesharake dhe unë i jap fund. Jam lodhur duke u abuzuar mendërisht dhe emocionalisht nga njerëzit që i dua.

Kam vuajtur në heshtje për një kohë të gjatë dhe nuk mund të duroj më. Kjo është arsyeja pse kam qenë kaq e qetë. Nuk pranoj të lejoj që dikush të më dëmtojë më. Qoftë familje apo kushdo”, shprehet ajo./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Na keni çarë…”/ Shqipja e Përputhen nxehet keq me moderatoren, bën të papriturën në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbizz

Shqipe Hysenaj është një nga ish-konkurrenet më të komentuara të Përputhen.

Shpesh në media është aluduar për lidhje dashurie me ish-konkurrentë të tjerë. Një prej tyre ka qenë  Atdhe Xharavina.E ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ish-konkurrentja e Përputhen, Shqipja, ka dalë nga vetja. Pasi është pyetur për lidhjen e saj me Atdheun, ajo i është drejtuar moderatores, me fjalët ‘na keni çarë kokën…’

“Më keni çarë kokën Erjona. Tani po më bëni të dal jashtë kontrollit. Unë të vij këtu, ti thua lidhje me Atdheun. Me Atdheun s’kam gjë, jemi shokë. Spekulohet me Atdheun, spekulohet me vëllain tim, spekulohet me Sheikun, Atdheu spekulohet me Borën…na keni… nuk e di…ju uroj gjithë të mirat”, tha Shqipja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti e shet veten për 5 mijë lekë”/ Degjeneron debati mes Mikelës dhe Jurgenit

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Një tjetër debat skandaloz është krijuar në emisionin Përputhen. Një prej konkurrentëve, Jurgeni ka ofenduar rëndë Mikelën.

I gjithë debati ka nisur pasi, Mikela ka publikuar disa mesazhe që Jurgeni i ka dërguar në privat.

Jurgeni është shprehur se i ka kërkuar Mikelës takim në mënyrë që t’i kërkojë ndjesë për situatën e krijuar pak javë më parë.

LEXO EDHE:  FOTOT-Pas lindjes së Ninës/ Arbenita tregon me krenari strijat në gjoks

LEXO EDHE:  “Më rrihte edhe shtatzënë”/ Nëna e dy fëmijëve rrëfen torturat nga burri: E kapa mat me shoqen time të ngushtë

Nga ana tjetër, Mikela ka thënë se për të nuk vlen asgjë. Pas kësaj, Jurgeni ka kaluar në ofendime duke iu thënë Mikelës së e shet veten për 5 mijë lekë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk ke për tu bërë kurrë as euro-deputete as euro-ministre”/ Arian Konomi nuk fal Ritvanën: Boll me gënjeshtra

Publikuar

-

Nga

Acarohet Arjan Konomi/ “Nuk dua ta dëgjoj më këtë në emision”

Konkurrentët e Përputhen vijojnë të thyejnë rregullat e emisionit. Disa prej tyre janë takuar jashtë emisionit duke shkaktuar kështu shumë debate dhe dyshime mes tyre dhe konkurrentëve të tjerë.

Dy prej personazheve që kanë thyer më së shumti rregulloren janë Ritvana dhe Argjendi,pasi dyshja kanë shprehur se janë takuar disa herë jashtë emisionit, edhe pse nuk lejohet diçka e tillë. Sot Jurgeni ka treguar se Ritvana dhe Argjendi janë takuar sërish prapa kamerave.

LEXO EDHE:  E parezistueshme/ Prezantuesja e motit që çmend meshkujt

LEXO EDHE:  FOTOT-Tërbon meshkujt me format e saj/ Kjo është modelja që ndez imagjinatën me fotot "bombë"Opinionisti Arian Konomi ka reaguar pas kësaj shkelje rregulloreje nga ana e konkurrentëve dhe i është kthyer Ritvanës duke i thënë se e ka tepruar me gënjeshtra. Madje Ariani i ka thënë se kështu nuk mund të bëhet as eurodeputete apo euroministre, pasi nuk arrin të respektojë dot dy rregulla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE