Connect with Us

Hoqi 20 kilogramë dhe nuk ndihej mirë/ Fjoralba Ponari tregon për problemet me peshën

Showbizz

Hoqi 20 kilogramë dhe nuk ndihej mirë/ Fjoralba Ponari tregon për problemet me peshën

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit. Ponari është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku shpesh realizon biseda virtuale me ndjekësit.

Së fundi ajo ka ndarë me ta mënyrën se si ka arritur të humbasë shumë në peshë.

Kam qenë 70 kg, shkova 50 (por dukesha dhe ndihesha jo mirë), tani 56 +_ 2 kg në varësi të stresit dhe ngarkesës në punë! Për t’u dobësuar haja vakte çdo tre orë me porocione të vogla!”, shkruan Fjoralba.

LEXO EDHE:  Marina në shtëpi dhe në ekran/ Moderatorja rrëfehet për jetën private

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kujtojmë se Fjoralba përmbylli me sukses një sezon të emisionit të humorit ‘Portokalli’, të cilës ju besua bashkëprezantimi me aktorin Salsano Rrapi./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

WOW-Si një lule/ Bora Zemani zbulon se si do të duket mbrëmjen e sotme në Përputhen Prime

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte do të jetë mbrëmja e dytë e Përputhen Prime. Herën e kaluar moderatorja Bora Zemani i la të gjithë “gojëhapur” me pamjen e saj, por këtë herë do të shfaqet me një pamje edhe më të freskët.

Në një video të publikuar në Instagramin e saj, Bora zbulon “lookun” e mbrëmjes.

Ajo mban të veshur një fustan jeshil me lule shumëngjyrëshe. Në fund të videos, Bora nuk nguron të realizojë edhe disa poza kur përveçse e ëmbël duket dhe shumë seksi.

LEXO EDHE:  Tregu i punës pas pandemisë/ Çfarë do të ndryshojë?

LEXO EDHE:  “The Ellen Degeneres Show” do të mbyllet?! Moderatorja sqaron arsyet e këtij vendimi!

Video ka marrë me mijëra pëlqime e qindra komente në rrjetet sociale./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi ndër më të preferuarat në Big Brother/ Paloma: Duhet patjetër të shkallosh që në ditët e para

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Paloma dhe Ardit Çuni kanë komentuar faktin pse Fifi u zgjodh si një ndër të preferuarat nga banorët e Big Brother.

Ajo mendon se Fifi është përzgjedhur pasi ka vëmendje. Paloma shprehet se Fifi i ka bërë banorët të ndihen keq me ato që ka thënë dhe përsëri është ndër më të preferuarat.

Ta mendosh që Fifi në nerva e sipër, pavarësisht si është Fifi që mërzitet e tjera me radhë, secilit nga këta i ka thënë një fjalë dhe i ka bërë të ndihet keq. Dhe Fifi doli një nga preferencialet, pse? Se ka vëmendje. Domethënë Fifi ,unë e njoh jashtë e di si është Fifi. Ajo 5 minuta i ka dhe pastaj ndryshon disi kthehet.

Por ama duhet të dish një gjë, mua të më thotë dikush që të thyej shishen kokës , ai me mua kurrë  nuk puqet më. Për shembull i vetmi person që, e ndjej që unë ndjej shpirtërisht afër je ti dhe Iliri, që më ka hy shumë në zemër, është Elhaidi, pse patjetër duhet të shkallosh që ditët e para, rri njëherë shif terrenin shif ca ndodh”, është shprehur Paloma./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Xhensila Pere thumbon Alesia Bamin: Do ta futja në…

LEXO EDHE:  Pas 6 viteve në ekran/ Nevina Shtylla zbulon arsyen pse është larguar nga televizioni 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Rri tërë kohën në gjumë”/ Beniada dhe Fifi sqarohen pas diskutimit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beniada Nishani është një ng aperosnazhet e famshëm që është bërë pjesë e Big Brother Vip. Ajo ka tërhequr vëmendjen për natyrën e saj të qetë , por nuk mbetur pa u përfshirë në diskutime.

Modelja pati një diskutim me këngëtaren Fifi përsa i përket bërjes së ushqimit.

E revoltuar pasi nuk e pyetën se për çfarë kishte nevojë, Fifi ka shpërthyer duke iu drejtuar edhe Beniadës se rri tërë kohën në gjumë.

LEXO EDHE:  Xhensila Pere thumbon Alesia Bamin: Do ta futja në…

LEXO EDHE:  Dy moderatorët shqiptarë martohen live në emision, por kjo fjali e dhëndrit prishi gjithçka!

Por pas shoët të së premtes, Beniada dhe Fifi janë sqaruar për diskutimet mes tyre. Këngëtarja zbuloi defektin e saj si dhe problemet me ushqimet, ndërsa Beniada u shpreh se nuk e dinte se ajo ishte alergjike ndaj ushqimeve./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE