Connect with Us

Rikthehet “Big Brother”/ Zbulohen 3 personazhet e parë VIP që do bëhen pjesë

Life Style

Rikthehet “Big Brother”/ Zbulohen 3 personazhet e parë VIP që do bëhen pjesë

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pas katër vitesh mungesë, Big Brother Albania do të rikthehet së shpejti në ekran.

Rereality show i famshëm nis zyrtarisht në tetor, dhe kësaj radhe me personazhe të njohur.

Së fundmi, burime për “Panorama Plus” kanë zbuluar se cilët do të jenë disa prej emrave që janë konfirmuar për të qenë pjesëmarrës.

LEXO EDHE:  “Sekreti” i Ambras tërbon Elsamedin

Ata janë moderatorja Hygerta Sako, këngëtarja Valbona Mema dhe ish-fituesi i “Big Brother”, Vesel Kurtishaj.

Kujtojmë që pak kohë më parë u konfirmua se prezantimi i është besuar sërish Arbana Osmanit dhe regjisor do të jetë Eduart Grishaj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

VIDEO-Beniada pëson incidentin e frikshëm në Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banorët duket se janë larguar nga debatet dhe sherret për pak orë, duke u argëtuar me lojëra me njëri-tjetrin.

Beniada teksa luante me Donaldin, ka pësuar një incident të frikshëm. Duke e ndjekur nga pas, ajo ka rrëshqitur dhe është përplasur në tokë.

Edhe pse është vrarë, Beniada e ka marrë me sportivitet, duke qeshur e duke treguar se ka pësuar një tronditje në kokë.

LEXO EDHE:  Merr ftesë për të qënë pjesë e ‘Fast and Furious 9’/ Ish banorja e Big Brother ka një përgjigje

LEXO EDHE:  "Tipa të tillë, larg”/ Vazhdojnë thashethemet për Semin dhe Donaldin brenda “Big Brother"

“U tërbova”, thotë Beniada duke nënkuptuar se është vrarë.

Ndëkrohë Donaldi me humor i thotë: “Ikim bëjmë një ezhe koke 10 minuta te spitali”./ A.E-CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Monika nuk përmbahet më/ I kërkon Donaldit puthje në buzë

Publikuar

-

Nga

cna show

Big Brother ka vendosur disa dënime për banorët, dhe Donadli duhet të përgjigjet me “Po” për çdo lloj dënimi që do të marrë nga banorët.

Duke qenë në këto kushte, Monika i ka kërkuar një puthje Donaldit në buzë.  Kjo situatë ka shkaktuar shumë të qeshura në shtëpi, duke u çliruar pak nga debatet dhe përplasje me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda

Monika: Unë dua të të puth

LEXO EDHE:  Merr ftesë për të qënë pjesë e ‘Fast and Furious 9’/ Ish banorja e Big Brother ka një përgjigje

LEXO EDHE:  “Është njeriu im”/ Fifi i mbyll gojën Sheilës në lidhje me Granitin

 

Donald: Si të më puthësh?

 

Monika: Të të puth more

 

Donald: Po, okej mirë

 Monika: E pra tani përgatitu për puthjen time

 

Monika: Po do të puth në buzë

 

Donald: Në buzë ë? Uau Monika…/A.E- CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Beniada “pajton” Ilirin dhe Donaldin/ I “dënon”  të qëndrojnë të përqafuar

Publikuar

-

Nga

cna show

Beniada Nishani është një nga banoret më të komentuara dhe më të pëlqyera të këtij edicioni të Big Brother Vip.

Së fundi “Vëllai i Madh” i ka dhënë mundësinë të zgjedhë dy banorë të cilët duhet të qëndrojnë të përqafuar për 5 minuta.

Pa u menduar gjatë, Beniada ka zgjedhur Donaldin dhe Ilirin.

Kujtojmë se Iliri dhe Donaldi gjatë gjithë rrugëtimit në Big Brother kanë patur përplasje mes njëri-tjetrit dhe debate shumë të forta./ A.E-CNA.al

 

LEXO EDHE:  “Më tha je fshatare”/ Fifi flet për ndarjen nga ish i dashuri

LEXO EDHE:  “Është njeriu im”/ Fifi i mbyll gojën Sheilës në lidhje me Granitin 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE