Connect with Us

Moderatorja e thotë troç/ “Nuk do dashurohesha me një djalë që s’ka pasuri”

Showbizz

Moderatorja e thotë troç/ “Nuk do dashurohesha me një djalë që s’ka pasuri”

Publikuar

-

/
cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Leila Kraja është një nga moderatoret më seksi të ekranit. Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh realizon biseda virtuale me ndjekësit.

Së fundi njëri prej tyre i ka bërë moderatores një pyetja mjaft pikante.

A do bije në dashuri me një djalë që s’ka pasuri si unë?”, e pyet moderatorja.

LEXO EDHE:  Tronditëse/ Kendall Jenner me një partner të ri

Moderatorja nuk ka nguruar të përgjigjet duke thënë që jo pasi pret më shumë nga partneri.

Ajo shprehet se ka punuar shumë vetë për të bërë hapa pas.

“Kam punuar shumë për të bërë regres.Pres më lart nga partneri”, shprehet Leila./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Ky banor nuk del kurrë”/ Monika e humbet besimin tek Top Channel

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dihet që marrëdhëniet mes Ilirit dhe Monikës nuk janë shumë të mira. Ata kanë disa javë që fitojnë shumë vëmendje në Big Brother duke bërë lojëra fjalësh me njëri-tjetrin. Mbeten rivalë të fortë dhe kjo nuk diskutohet.

Iliri nuk e fsheh që e do jashtë Monikën, sepse nuk e toleron dot. Po kjo nuk është një arsye e fortë që Monika të dalë, sepse normalisht në atë shtëpi duhet të dalë kush votohet nga publiku dhe jo kush ka qejf balerini i njohur.

Dje, duke gatuar një byrek në kuzhinë, pasi pati përplasje me Ilirin i cili i flaku në plehra spinaqin dhe ia nxori sërish nga prehrat duke ia çuar në kuzhinë, Monika bisedoi me Enxhelin për nominimin. Arsyeja dihet. Këtë javë ajo është përballë Arbrit dhe ka frikë mos del.

Arbri është “i mbrojturi” i Ilirit, por edhe në qoftë se nuk do ishte Arbri, do ishte kushdo tjetër që mund të ishte në nominim me Monikën, pasi Iliri nuk e duron dot më. Kjo nuk do shumë mend as kalem. Balerini është kundërpërgjigjur shpeshherë provokimeve të saj, por pa humbur durimin.

LEXO EDHE:  Miq apo diçka më shumë?/ Komentet e Dj Geek dhe Dafina Zeqirit bëjnë konfuzë fansat

LEXO EDHE:  Prokuroria kërkon konfiskimin e pasurive të Aleko Perlasi dhe familjarëve të tij“Më fal, po të thuash hedhim Enxhelin në nominim, të dalë Enxheli me mua (duke iu referuar Ilirit) më fal…eliminimi nga shtëpia është ekzekutim”, u shpreh Monika duke bërë paralelizëm mbi atë që Iliri kërkoi para disa ditësh, dmth të nxirrnin në nominim Monikën me veten e tij, sepse e do jashtë shtëpisë.

“Mund të dalë ai”, ia kthen Enxhel. “Ai nuk del zemra ime”, thotë Monika me shumë bindje. “Ta garantoj që nuk del, sepse e kam këtë bindje që në fillim. Kur të dalim, të them unë pse”, përfundon Monika.

Monika që në javët e para aludonte se në qoftë se dilte, do dilte sepse produksioni ashtu e kishte organizuar lojën. Derisa Arbana i kërkoi një sqarim dhe “ujrat” u qetësuan. Monika u qetësua dhe loja vazhdoi deri më sot. Po çfarë di Monika për produksionin?/Preferenca.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Iliri apo Arjola?/ Paloma zbulon kush dëshiron të fitojë BB VIP

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gazetarja e njohur, Paloma, edhe pse është një nga banoret e para që ka dalë nga “Big Brother VIP”, ajo herë pas here komenton ngjarjet më pikante nga reality show.

Madje ish-banorja as nuk ngurron që të komentojë BB VIP së bashku me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Ditën e djeshme, Paloma ka bërë një bashkëbisedim me fansat, të cilët kanë dëshirë që të dinë mendimet e saj rreth banorëve brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

LEXO EDHE:  Prokuroria kërkon konfiskimin e pasurive të Aleko Perlasi dhe familjarëve të tij

LEXO EDHE:  Tronditëse/ Kendall Jenner me një partner të ri“Midis Arjolës dhe Ilirit kush dëshiron që të jetë fituesi”, e ka pyetur një ndjekës Palomën. Kjo e fundit ka zbuluar se kush dëshiron që ta fitojë për sakrificën dhe kush dëshiron që ta fitojë për investimin.

“Me shpirt Arjola për sakrificën. Por për investimin psikologjik, Iliri”, është përgjigjur shkurt gazetarja e njohur./Shqip

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Foto-Po blihen komente pozitive për Donaldin?!/ Ndjekësit zbulojnë detajet

Publikuar

-

Nga

“Big Brother VIP” është formati më i ndjekur i momentit dhe tani që lojës pak e nga pak po i vjen fundi, tifozëria sa vjen edhe bëhet më e zjarrtë.

Dihet tashmë se dy ndarjet janë midis Ilirit edhe Donaldit. Secili ka një numër të madh suportuesish, të cilët herë pas here kapen edhe me njëri-tjetrin nëpër komente duke u qëndruar besinikë lojtarëve të tyre të preferuar.

Po fansat kanë vendosur re se te videot për Donaldin në Instagram në faqen zyrtare të “Big Brother VIP” janë një numër i madh komentuesish me emra të huaj, arabë, pakistanez apo indian.

Gjë që i bën ndjekësit të dyshojnë se dikush po ble komente pro Donaldit.

LEXO EDHE:  Tronditëse/ Kendall Jenner me një partner të ri

LEXO EDHE:  Trafikonin drogë nga Amerika Latine në Amsterdam/ SPAK sekuestron pasurinë e 4 personaveShpesh herë është akuzuar Romeo për hapje adresash fallco apo për pagesë e dreka e darka me vip-at në mënyrë që të mbështesin publikisht Donaldin.-raporton iconstyle.

Paloma ka qenë ajo, e cila në një story ka hedhur kunjë duke siguruar se nuk shitet për një drekë dhe shumica e ndjekësve e nënkuptuan si një mesazh për Romeon.

Meridiani gjithashtu ka pasur përplasje me Romeon dhe e ka akuzuar këtë të fundit si dikush që iu bën qoka vip-ave apo figurave publike për të mbështetur vëllain e tij përgjatë rrugëtimit.

Gjithsesi vlen të përmendim se Donaldi ka shumë mbështetës real, kryesisht të rinj.

LEXO TE PLOTE