Connect with Us

Tuna kërkon ndihmë publikisht/ Çfarë halli ka këngëtarja

Showbizz

Tuna kërkon ndihmë publikisht/ Çfarë halli ka këngëtarja

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna show

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdini ka dalluar gjithmonë për stilin e saj estravagant. Ndonëse vitet kalojnë, ajo do të mbetet gjithmonë biondia seksi e skenës shqiptare.

Mirëpo, së fundmi, Tuna duket se ka pasur një “hall” të madh dhe ka kërkuar ndihmën e fansave.

Në një postim në rrjetet sociale, këngëtarja ka shkruar që dikush ta ndihmojë me ngjyruesin e saj të flokëve.

LEXO EDHE:  Modelet e flokëve më të bukura për festa

Dikush le të më ndihmojë ta gjejë ngjyruesin tim të flokëve ose do të mbes tullac deri javën e ardhshme”, ka shkruar artistja.

Kujtojmë që prej disa kohësh, këngëtarja po shijon mëmësinë për herë të dytë, ku nuk nguron të publikojë në rrjete sociale imazhe të djalit, Zen./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO- Mbretëresha e stilit/ Rihanna vjen me një model të ri flokësh

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Rihanna me plot gojë mund të quhet ikonë e çdo stili. Ajo shpesh herë bën ndryshime drastike dhe nuk nguron të eksperimentojë me pamjen e saj.

Çfarëdo stili ajo të zgjedhë sërish do të duket shumë e kuruar.

Së fundmi ajo i është rikthyer modelit të flokëve që ka mbajtur shumë vite më parë. Ajo u shfaq me flokë bionde me një lloj nuance si mjaltë.

LEXO EDHE:  Tuna bëhet e gjallë (Foto)

LEXO EDHE:  Tuna bëhet e gjallë (Foto)Kjo është bërë e ditur nga vetë Rihanna e cila postoi disa foto me këtë model të ri.

Ajo shihet e shtrirë në dysheme mes një tufe pllakash muzikore dhe e shtrirë në një karrige të kaltër me gëzof me disa nga takat e larta

Kujtojmë se Rihanna është gjithashtu sipërmarëse e disa bizneseve të suksesshme  si  Fenty Beauty, Fenty Skin dhe Savage x Fenty./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Banorët të befasuar nga largimi i Iglit/ Fifi përlotet, i bën gati valixhet bashkë me Semin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot Big Brother Vip ka njoftuar banorët se Igli Zarka është larguar nga shtëpia pasi ka patur probleme shëndetësore.

Banorë Vëllai i Madh ka një komunikim zyrtar për ju. Ju informojmë se për arsye shëndetësore, banori Igli Zarka ka vendosur të lërë në mnyrë të menjëhershme shtëpinë e Big Brother.

Gjendja e tij shëndetësore tani është e mirë pork a nevojë të ,arrë shërbimin e nevojshëm mjekësor jashtë shtëpisë”, thuhet në njoftimin që u lexua nga Semi.

LEXO EDHE:  Modelet e flokëve më të bukura për festa

LEXO EDHE:  E lumtur si kurrë më parë TunaBanorët kanë mbetur të befasuar nga largimi i tij megjithëse kishin parë që së fundi Igli nuk është ndierë mirë nga ana shëndetësore.

Pas largimit të Iglit, Fifi është përlotur, ndërsa së bashku me Semin i kanë bërë gati valixhet./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Igli Zarka largohet menjëherë nga Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Banori, i cili u bë pjesë e big Brother Vip pvetëm një javë më parë, Igli Zarka është larguar menjëherë nga shtëpia e Big Brother.

Këtë lajmërim e ka bërë të ditur vetë Big Brother në një komunikim për banorët.

Në zarf thuhej se ai është lagruar për arsye shëndetësore dhe se po merr mjekime e duhura dhe është në gjendje të mrië shëndetësore.

Banorë Vëllai i Madh ka një komunikim zyrtar për ju. Ju informojmë se për arsye shëndetësore, banori Igli Zarka ka vendosur të lërë në mnyrë të menjëhershme shtëpinë e Big Brother.

Gjendja e tij shëndetësore tani është e mirë pork a nevojë të ,arrë shërbimin e nevojshëm mjekësor jashtë shtëpisë”, thuhet në njoftimin që u lexua nga Semi./ CNA.alLEXO EDHE:  FOTOT/ Çpo ndodh me shtatzëninë e Tunës?

LEXO EDHE:  FOTOT/ Çpo ndodh me shtatzëninë e Tunës?

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE