Tirana nesër 7 orë pa energji elektrike/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

8 Gusht 2021, 13:53, Sociale CNA
Tirana nesër 7 orë pa energji elektrike/ OSHEE publikon zonat dhe

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE njofton se ditën e nesërme disa zona do të mbeten pa energji elektrike.

OSHEE njofton se ndërprerje do të ketë nga ora 09:00 -16:00 në zonat e mëposhtme

Njoftim për abonentët #Tiranë-Stakim, 9 gusht

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e kabinave, në datën 9 gusht gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tirane:

Pjesërisht: Fushë Mëzez,  zona e Kopshtit Botanik dhe zona e “Komunës së Parisit”./CNA.al

Lajmet e fundit nga