Connect with Us

VIDEO-“Mos më prek”/ Reperes shqiptare i ndodh incidenti në skenë me fansin

Showbizz

VIDEO-“Mos më prek”/ Reperes shqiptare i ndodh incidenti në skenë me fansin

Publikuar

-

Melinda Ademi është një nga reperet më të ndjekura dhe të pëlqyera shqiptare. Sezoni veror e ka gjetur me plot koncerte.

Së fundi në një nga koncertet e saj më të fundit i ka ndodhur një incident me një fans.

Teksa performonte në skenë, njëri prej fansave ka tentuar ta prekë dhe ajo ka regautr menjëherë duke thënë: Mos më prek.

LEXO EDHE:  Foto+18/Modelja braziliane i lë të gjithë gojëhapur, pëson incidentin "hot" në Kanë

Video është bërë virale në rrjetet sociale./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KTR (@keng_te__reja)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Plas” rrjeti pas rrëfimit të Granitit/ “E mbajti varur deri tani”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Fifi dhe Graniti janë dy prej personazheve më të komentuar nga publiku.

Marrëdhënia e tyre brenda shtëpisë së Big Brother Vip është përfolur pafund në mediat rozë dhe nga banorët e tjerë të shtëpisë. Shpesh është thënë se Graniti nuk e sheh Fifin si një të dashur dhe modeli pikërisht këtë gjë ka rrëfyer.

Ai i ka treguar Fifit se e do shumë si person por kjo situatë mes tyre nuk mund të vazhdojë më tej.

LEXO EDHE:  VIDEO-Tayna provokon me gjoksin jashtë/ Reperja ndez Instagramin duke treguar ndryshimin në pamje

LEXO EDHE:  1989, incidenti që ndryshoi jetën e Vladimir PutinPas rrëfimit të Granitit, të shumtë kanë qenë ata që e kanë gjykuar në komente duke shkruar se duhet ta bënte më parë këtë veprim, pasi e ka mbajtur varur deri më tani.

Madje ka nga ata që mendojnë se kjo gjë do ta penalizojë Granitin dhe javën e ardhshme do të jetë ai që do të lërë shtëpinë e Big Brother Vip./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Thyhet marrëdhënia Fifi-Granit/ “Të dua si person, por nuk të shoh si të dashur

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Në orët e parë të mëngjesit, Graniti ka folur hapur me Fifin dhe ka treguar se nuk e sheh si të dashur, por si një shoqe.

Me ndërhyrjen e Ilirit dhe Sabianit, ai ka treguar ndjenjat e tij ndaj këngëtares, duke thënë se nuk mund të zgjatet më shumë kjo situatë.

Është zgjat pak shumë kjo puna jonë. Ka ardh një moment se edhe njerëzit po presin me marr një hap më tepër, me kuptu si është puna jonë. Edhe u thashë që të dua shumë shumë si person por…”, është shprehur Graniti.

LEXO EDHE:  Intervista-Koronavirusi transformoi botën e artit/ Ermonela Jaho: Më mungon publiku dhe skena

LEXO EDHE:  Operacionet plastike dhe jeta private/ Tayna tregon “sekretet”

Ndërkohë reagimi i këngëtares ka qenë tejet drastik. Ajo i ka kërkuar të largohet prej saj.

Ndërsa më tej Graniti i ka pohuar Ilirit se nuk e sheh si të dashur por si një person që e ka shumë përzemër./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Puthja e shumëpritur/ Donaldi dhe Bora “pajtohen” në Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Takimi mes Donaldit dhe Borës ka qenë shumë emocionues. Dyshja në fund të takimit janë puthur dhe përqafuar.

Ajo që të gjithë kanë pritur dhe kërkuar është një puthje mes tyre. Bora ka treguar se duhet të sqarohen jashtë dhe më pas duhet të ndodhë puthja.

Unë dua Borën që kam pasur”, është shprehur Donaldi.  “Edhe unë dua Donaldin që kam pasur” ka thënë Bora.LEXO EDHE:  Operacionet plastike dhe jeta private/ Tayna tregon “sekretet”

LEXO EDHE:  VIDEO-Tayna provokon me gjoksin jashtë/ Reperja ndez Instagramin duke treguar ndryshimin në pamje

Në fund ka ndodhur puthja e shumëpritur nga të gjithë.

Ka vetëm një gjë. Të kam ndjekur. Dua të them dicka patjetër. Njëra nga gjërat që kam dashur tek ti ka qenë humori dhe këtë nuk duhet ta humbasësh asnjëherë. Më është bërë ëndrra realitet, të të shoh 24 orë” është shprehur Bora më tej./ CNA.al

LEXO TE PLOTE