Connect with Us

“Ty ta fal shpirtin dhe botën”/ Atdheu i bën dedikim gruas më të shtrenjtë të jetës së tij

Showbizz

“Ty ta fal shpirtin dhe botën”/ Atdheu i bën dedikim gruas më të shtrenjtë të jetës së tij

Publikuar

-

Sot është një ditë shumë e veçantë për Atdheu n, pasi nëna e tij gfeston ditëlindjen. Përmes një statusi në rrjetet, Atdheu ka zgjedhur fjalët më të bukura për t’ia dedikuar nënës së tij

Ty ta fal jeten ,ta fal shpirtin ta fal boten o ti qe me fale gjithcka mua e shtrenjta ime NANE.

Nuk gjej fjale me te madhe te te falenderoj qe egziston dhe qe ne menyren me te mire na rrite e na dhe dashurine me te paster ne bote.

LEXO EDHE:  “Tashmë mund të festojmë”/ Andi Përmeti dedikim emocionues bashkëshortes: Ti ja dole…

Per ty kjo dite eshte e veçant e per mua eshte e vecant gjdo dite qe ti egziston.

Gezuar ditelindjen NANE… i lutem Zotit qe vitet e ardhshme te te percjellin me shume fat shendet dhe lumturi per gjithe jeten 🙏❤️”, shkruan Atdheu në urimin e tij./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Përplasje e fortë mes Adës dhe Alvisës/ “Je e pafytyrë, gjynah që je femër”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Përballja tjetër në ‘Përputhen Prime’, ka qenë ajo mes dy konkurrenteve Aldisës dhe Adës, e cila ka përfunduar në një debat të fortë.

Pasi Aldisa i ka thënë Adës se kjo e fundit i ka thënë me gojën e saj se është e lidhur jashtë dhe rri në emision, Ada nuk ka duruar dhe i ka thënë ta mbyllë gojën, pasi është e pafytyrë.

“Je e pafytyrë. Bora ma shpifi. Ua injorante, turp të të vijë, gjyhah që je femër”, ka thënë Ada.

LEXO EDHE:  Humbi të atin pak ditë më parë/ Rudina Dembacaj dedikim prekës: Ti je me mua…

LEXO EDHE:  Eni Çobani feston ditëlindjen/ Ardit Gjebrea i bën dedikimin e veçantëNdërkohë Alvisa ka vazhduar t’i përmendë edhe ndërhyrjet kirurgjikale, duke i thënë që nuk është si ajo.

“Unë kjo jam, nuk jam si ty që gjërat që s’të pëlqejnë te vetja i ke ndryshuar”, tha Alvisa.

“Ti zgjedh , unë jam një jam Ada, nuk bëhesh kurrë ti si mua”, iu kundërpërgjigj Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Studio pa ty nuk ndriçon njëlloj”/ Argjendi i kërkon Ritvanës të rikthehet

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Mbrëmja e sotme në ‘Përputhen Prime’, ka vijuar me një përballje emocionale mes Ritvanës dhe Argjendit, të kërkuar nga i fundit.

Ai i ka shprehur ndjenjat që ka për të dhe i ka kërkuar Ritvanës të rikthehet në Përputhen, pas daljes që ajo bëri.

“Mes nesh ka një pëlqim reciprok, nuk mund të lihen gjërat përgjysmë.Ti je femër shumë  e fortë, ti nuk ke bërë asnjë gabim. Ça mendon fshati nuk duhet të na interesojë, derisa njohim veten. Duhet të kthehesh se studio nuk ndriçon pa ty”, ka thënë Argjendi.

LEXO EDHE:  Modelja me të pasmet gjigante/ Fotot më provokuese të Katya Elise Henry

LEXO EDHE:  Ditëlindje dhe përvjetor/ Almeda Abazi feston dy ngjarje të rëndësishme në një ditëNdërkohë Ritvana i është përgjigjur se do të mendohet, pasi njohjen mund ta vazhdojnë edhe jashtë të dy.

“Këtej më thua që duhet të kthehesh se kemi arsye të fortë, këtej më thua që po s’erdhe ti do vazhdoj në program. Do të mendohem”, tha Ritvana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mikela godet me shuplakë Jurgenin/ “Mos m’u afro se të vras”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Debati i nisur mes dy konkurrentëve, Mikelës dhe Jurgenit, ka vazhduar edhe pas përfundimit të programit të ditës së premte.

Mbrëmjen e sotme në ‘Përputhen Prime’ janë transmetuar disa pajme që publiku nuk i kishte parë.

Mikela dhe Jurgeni kanë kaluar në ofendime dhe situata është tensionuar edhe më tej. Ajo e ka goditur me një shuplakë në fytyrë këtë të fundit dhe i ka thënë “mos u afro se të vras, shife si je bërë si je bërë , si vdeksirë”.LEXO EDHE:  Një bishë e vërtetë/ Trejsi Sejdini thyen rrjetin me fotot e nxehta

LEXO EDHE:  Modelja me të pasmet gjigante/ Fotot më provokuese të Katya Elise Henry

Ndërkohë pas shuplakës, Jurgeni ka thënë “Edhe në të rrimë, që femrat të na shtypin”.

Kujtojmë se i fundit iu drejtua më një frazë shumë të rëndë Mikelës duke i thnë se “ajo e shet vetën për 5 mijë lekë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE