Connect with Us

FOTO-Si rrallëherë/ Poni prezanton të birin, ja urimi i veçantë për ditëlindje

Showbizz

FOTO-Si rrallëherë/ Poni prezanton të birin, ja urimi i veçantë për ditëlindje

Publikuar

-

Poni është një nga këngëtaret që jetën private dhe familjare ka preferuar ta mbajë gjithnjë larg ekranit.

Karriera e saj muzikore dhe suksesi kanë folur për këngëtaren gjithë këto vite që ajo është pjesë e muzikës së lehtë dhe popullore.

Së fundi, Poni ka bërë një përjashtim të vogël duke na prezantuar me të birin në ditëlindjen e tij të 10.

LEXO EDHE:  Kryemadhi: Kam foto shumë të bukura me Ramën duke qeshur

Ajo ka publikuar një foto ku tregon djalin e saj se sa është rritur dhe krahas bën dedikimin e bukur për të.

“Në këtë orë, para 10 viteve erdhe në jetë ti dritë e syve të mi! Faleminderit zot për bekimin më të madh në jetë! U bëfsh 100 vjeç shpirti im i bukur”, ka shkruar Poni krahas fotos./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Paloma “masakrohet” me komente / Veprimi që acaroi ndjekësit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Paloma është një nga konkurentet që po komentohet shumë nga publiku. Që nga hyrja e saj në shtëpinë e “Big Brother” ajo është komentuar më së shumti për tipin e saj si edhe për historinë që ndau me publikun kur tregoi se ishte dhunuar më parë nga bashkësorti sepse alkolizohej.

Gjithësesi një veprim i bërë së fundmi nga ajo ka nxitur zemërimin e ndjekësve.

Në një moment Paloma ka marrë pjatat dhe i ka ndotur për të mërzitur Monikën, e cila shpesh ankohet për pastërtinë brenda shtëpisë. Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të shpërthejnë me komente.

LEXO EDHE:  Këngëtarja tregon me krenari trupin e shëndoshë/ ‘Jam krenare që i kam’

LEXO EDHE:  Fotot/ Nuk do ta besoni si dukej Kylie me bikini sot

Paloma e teprove ,si do të ndiheshe ti të ta bënin ty ashtu?”Mbase e fusin prap në dënim këtë Palomën”.

Kjo Paloma kërkon të imitojë Ermelën që fitoi Bb4 por kjo është shumë e shpifur”, janë disa prej komenteve të ndjekësve.

Kujtojmë se Paloma është shenjëstruar shpesh herë për faktin se tregohet shumë indiferente kur vjen puna tek pastrimi i shtëpisë apo kontribuimi në sistemimin e saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT: Lori Hoxha feston ditëlindjen/ Poston fotot nga vendi ekzotik

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Lori Hoxha, trashëgimtarja e “Top Channel” feston sot ditëlindjen. Ajo ka pozuar nga një vend ekzotik dhe duket e veshur më një kostum shumë elegant ngjyrë kaf i hapur në pjesës e deklotesë.

Ka shumë gjëra për të cilat jam falenderuese, dhe shumë të tjera që më presin”, shkruan Lori krahas fotove të postuara në faqen e saj të Instagramit duke marë pafund mesazhe urimi.

LEXO EDHE:  Fotot/ Nuk do ta besoni si dukej Kylie me bikini sot

LEXO EDHE:  Foto- Flakët e zjarrit "përpijnë" magazinën në SarandëKujtojmë se Lori Hoxha aktualish është e dhe producentja e emisionit më të shikuar të momentit “Big Brother”. Emisioni ka rezultuar një sukses i vërtetë dhe dëshmon se Lori është shumë profesionale në punën e saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndjekësit në mbrojtje të Granitit/ “Presioni i Fifit është çmenduri, mos e lidhni me zor”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit është ndër më të komentuarat e momentit në median rozë. Menjëherë pas hyrjes në shtëpinë e “Big Brother” mes tyre pati afrimitet dhe kjo nxiti dyshimet se mes tyre është duke lindur diçka më shumë se miqësi.

Por jo të gjithë kanë këtë mendim. Një pjesë mëndojnë se e gjitha është një lojë e krijuar prej të dyve dhe po e përdorin si strategji për të qëndruar me shumë kohë në program, ashtu siç ka edhe të tjerë që mendojnë se Graniti po vendoset në presion për shkak të Fifit dhe se deri diku ndihet i detyruar për ta pëlqyer Fifin… Këtë, ndjekësit e kanë shprehur përmes komenteve.

LEXO EDHE:  Këngëtarja tregon me krenari trupin e shëndoshë/ ‘Jam krenare që i kam’

LEXO EDHE:  "Shesim flokë"/Këngëtarja shqiptare habitet me ndryshimin e vajzës së sajNuk më pëlqejnë fare që i bëjnë presion Granitit. Ai nuk ka fare lidhje me Fifin”, shprehet njëri prej komentuesve.

Graniti, nësë mendon se penalizohet që  nuk shkëputet dot nga Fifi e ka gabim! Presioni i Fifit është çmenduri fare, nuk kuptoj si ka mundësi, të lidhet me zor, leje moj djalin ta shijoj kete eksperiencë se vetëm një herë të vjen”, vazhdon një tjetër./CNA.al

LEXO TE PLOTE