Connect with Us

Sindi hakmerret ndaj Muratit/ I nxjerr bojën edhe Olës

Showbizz

Sindi hakmerret ndaj Muratit/ I nxjerr bojën edhe Olës

Publikuar

-

Sindi Loci është një nga ish konkurrentet më të komentuara të Përputhen. E ftuar në emisionin “Në pranga”, ajo e ka cilësuar Muratin, me të cilin pati një pëlqim shumë të fortë në Përputhen, si njeriun më falso.

Sipas sindit lidhja me Olën ishte shoë dhe e stisur jo vetëm nga ata të duy. Ajo ka zbuluar se pas daljes nga Përputhen, murati dhe Ola nuk kanë patur fare komunikim me njëri-tjetrin, shkruajnë mediat.

LEXO EDHE:  Mini-shengeni ballkanik/ Murati: Nismë serbe, Vuçiç kërkon rikrijimin e Jugosllavisë

Personi më falso nga të gjithë, sepse sa kohë isha unë bënte si i dashuruar pas meje, sepse asnjë nuk e ftonte në takim dhe kur erdhi dikush tjetër doli me atë personin tjetër.

Ola dhe Murati pasi kanë dalë nga emisioni nuk kanë folur më me njëri-tjetrin. Ishte show, ishte e stisur jo vetëm nga dy personazhet mund të them”, është shprehur Sindi./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Xhensila Myrtezaj lë pa mend fansat/ Tregon të pasmet bombastike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura dhe të pëlqyera të shoëbizzit.

Së fundi këngëtarja është komentuar shumë për pamjen e jashtme, për trupin bombastik, të cilin tashmë e vë më në dukje se kurrë.

Myrtezaj ka treguar se ushtrohet shumë në palestër dhe ushqehet në mënyrë të shëndetshme dhe falë tyre ka arritur të mbajë trupin në formë.

Por gjithashtu ka shumë nga ata që mendojnë se këngëtarja mund të ketë ketë ndërhyrë në format e saj.

LEXO EDHE:  “Sindi më ka kërkuar të dal çift me të”/ Konkurenti akuza ish konkurentes

LEXO EDHE:  Kandidati i PS në Kavajë nuk di të shkruajë shqip/Por shihni si u justifikohet qytetarëve

Por përtej këtyre, këngëtarja nuk ndalet së reklamuari hiret e saj. Së fundi , Myrtezaj ka çmendur fansat e saj, teksa shfaqqet e veshur me të zeza, duke treguar fundshpinën e saj perfekte.Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kylie Jenner shkon përtej imagjinatës/ Pozon pa reçipeta dhe me fustanin rrjetë

Publikuar

-

Nga

Kylie Jenner është në pritje të fëmijës së dytë. Pak ditë më parë konfirmoi lajmin e shtatzënisë nëpërmjet një video ku tregonte gjithçka.

Së fundi në rrjet nuk mungojnë as fotot me barkun e rrumbullakosur. Edhe pse shtatzënë, Kylie vijon të çmendë ndjekësit me fotot e saj provokuese.Kylie ka publikuar disa foto në Instagramin e saj, ku i lë pak vend imagjinatës me pamjen.

LEXO EDHE:  Plas keq mes Olës dhe Sindit/ “Se kuptoj pse rri ende në program”

LEXO EDHE:  U përfol për lidhje me ortaken/ Olës nuk i del inati me Muratin: Pse nuk dija asgjë

E veshur me një fustan rrjetë të zi, pa recipeta dhe thjesht me një xhaketë sipër krahëve, Kylie ka ndezur Instagramin nga komentet e shumta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fansi i çmendur kërkon me ngulm një foto me këngëtaren/ Lopez përballet me incidentin e papritur

Publikuar

-

Nga

Pas festivalit të filmit në Venecia, këngëtarja Jennifer Lopez dhe partneri i saj Ben Affleck janë përballur me një situatë të papritur. Teksa po largoheshin, një fans i çmendur i Lopez është afruar drejt saj me ngulm për të bërë një foto.

Por Ben Affleck e ka mbrojtur partneren e tij, duke e larguar fansin tej. Më pas truprojat janë sigururua deri në largimin e burrit të çmendur pas Lopez.

LEXO EDHE:  Mini-shengeni ballkanik/ Murati: Nismë serbe, Vuçiç kërkon rikrijimin e Jugosllavisë

LEXO EDHE:  “Sindi më ka kërkuar të dal çift me të”/ Konkurenti akuza ish konkurentes

Dyshja kanë vazhduar rrugën të lumtur drejt aeroportit, të kapur dorë për dorë .Lopez dhe Affleck u shfaqën bashkë në tapetin e kuq të Festivalit të filmit në Venecia dhe fotot e tyre bënë xhironë në rrjetet sociale.

Ata dukeshin më të dashuruar se kurrë ku nuk munguan dhe shikimet pasionante./ CNA.al

LEXO TE PLOTE